| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - Trójstyk granic polsko-czesko-słowacki
Obiekty w okolicy
Most graniczny
10
m
Jaworzynka
Tężnia solankowa
82
m
Jaworzynka
Jaworzynka NN
162
m
Jaworzynka
Sklep regionalny "Sýrárna Hrčavský...
288
m
Herczawa ( Hrčava )
Jaworzynka 683
729
m
Jaworzynka

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tego środkowego obelisku nie widać chyba na zdjęciu? (a czarnego pieska to dzisiaj chyba widziałem ;)
2009-08-06 23:24:28 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Piesek ten. Tego najważniejszego obelisku nie widać, bo dość głęboko pod mostem, na dnie strumienia, który jakoś dziwnie tego mokrego lata cienką strugą cieknie. Mam jego zdjęcia z góry, ale naprawdę wyszły nieciekawie. Nie chcę zanudzać i nie pokazuję każdego obelisku z osobna - nudy na pudy takie foty.
2009-08-06 23:42:08 (16 lat temu)
Mnie się marzy od dawna Bogatynia - tam jest kolejny trójstyk. Słyszałam od kogoś, że kupa śmieci...:(
2009-08-06 23:49:37 (16 lat temu)
stoik
 
A cóz to za plac zabaw : ) ( twórczość lokalnych władz potrafi zachwycić ).
2009-08-14 17:54:55 (16 lat temu)
stoik
 
( nie ocenię, bo przerwa... )
2009-08-14 17:55:29 (16 lat temu)
Mam prośbę o sugestie kolegów co do obiektu GRANICA PAŃSTWA. Przydałby się taki, bo znika peerelowska infrastruktura przejść granicznych, warto takie zdjęcia zamieszczać. Są też granice II Rzeczpospolitej z 1918 r. ich zdjęcia też mamy. Czy utworzć taki obiekt i wszelkie Olszyny, Okraje również tam przypisywać? Dla zdjęcia, pod którym piszę sama utworzyłam obiekt, który nijak nie wyświetla się w wyszukiwarce pod hasłem granica, a powinien. Wyszukuje się tylko to .
2010-09-08 16:00:49 (15 lat temu)
do Danuta B.: Hmm, tylko pytanie co z obiektami które zmieniły rolę? Ten obiekt [ to np. przedwojenny polski urząd celny.
2010-09-08 17:41:39 (15 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Mimo iż nie widać linka, domyślam się, że chodzi o coś takiego lub . Takie zdjęcia nie są przypisane do granic, bo takich obiektów jeszcze na stronie nie mamy. A na przełęczy Okraj do niedawna były wiaty itp. cuda architektury \"międzypaństwowej\":) Jestem za utworzeniem nadrzędnego obiektu dla całej Polski - GRANICA PAŃSTWA, który skupiałby wszelkie mniejsze.
2010-09-08 18:21:39 (15 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
w górnym lewym rogu to Ochodzita ?
2021-09-12 19:33:49 (4 lata temu)
Stenek
 
Ale pieknie gaździnki
2012-12-31 20:21:56 (13 lat temu)
stoik
 
zakręcili wodę,
2021-09-12 19:37:11 (4 lata temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
O...po tych schodkach można sobie iść na ...Węgry...:) o przepraszam na Słowację (Trianon 1920).
2019-12-07 22:12:36 (6 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Widok od Slowackiej strony w kierunku Jaworzynky....
2019-12-07 22:14:40 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Widok z Polski na Slowacjie...tz, lasek juź Slowacjia
2019-12-07 22:16:04 (6 lat temu)
Nowy mostek, stary niewytrzymal warunky meteorologiczne ☺ Mam chyba zdjięcia tego starego.....I Hotel nadal niedobudowany....
2023-03-03 13:35:15 (3 lata temu)
stoik
 
do vetinari: z historii mostów w Cieszynie, tych istniejących - Przyjaźni i Wolności. Plus most kolejowy ( żelazny ) i kładka opodal Parku Sikory. Różowy od koloru. Tzw. Sportowy.
2023-03-03 15:03:25 (3 lata temu)
Pudelek
 
+2 głosów:2
do vetinari: To, że nie wytrzymał, to mogę zrozumieć. Nie mogę zrozumieć dlaczego budowa takiej pierdoły trwała 6 lat!
2023-03-03 15:08:08 (3 lata temu)
stoik
 
do Pudelek: Jak nie wiadomo o co chodzi... Czego nie rozumiesz :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2023-03-03 15:47:37 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Pudelek: Bo trzeba projekt zrobić....
2023-03-03 15:56:23 (3 lata temu)
stoik
 
do vetinari: istniał chyba kiedyś taki dział. kładki nad Olzą. coś wspólnego z krowami. nieistniejące przejścia dla krów. przykro mi, ale już raczej ich nie ma. w sensie, że fizycznie nie istnieją. I krowy i kładki, Teraz nawet posiadanie głupiej kury wymaga specjalnego zezwolenia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2023-03-03 16:07:45 (3 lata temu)
stoik
 
do stoik: a tak apropos - nie lubię rozliczeń, ale wierzę w pewną prawdę historyczną. podobno prawda nas wyzwoli :)
2023-03-03 16:40:39 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Okolice Jaworzynki i hafciarki z miejscowego zespołu regionalnego. Fot. J. Jastrzębski i A. Kaczyński. Pocztówka KAW. Druk: Fotoizdat, Bułgaria.
Trójstyk zimą
1981
-
2009
1981
-
2009
2009
-
2010
2010
-
2015
2011
-
2015
2015
-
2021
2015
-
2023
2021
-
2023
2023
-
2025
2023
-
2025
Przedmioty związane z Trójstyk granic polsko-czesko-słowacki
Trójstyk granic polsko-czesko-słowacki - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet