| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Szarych Szeregów 7
82
m
Katowice
Szarych Szeregów 7a
85
m
Katowice
Szarych Szeregów 5
96
m
Katowice
Szarych Szeregów 11a
107
m
Katowice
Zabłockiego 15
108
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Osiedle domków jednorodzinnych

Obiekt jest w trakcie budowy
Architekt: Mgr. Inż. Ireneusz Wasiewicz (1 realizacja)
Inwestor: Millenium Inwestycje (2 inwestycje)
Wykonawca: Millenium Inwestycje (1 realizacja)
Zbudowano: 2014
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Jednorodzinne to nazwa osiedla czy tylko rodzaj zabudowy ?
2014-05-21 12:29:42 (12 lat temu)
pawulon
 
Nazwa obiektu do poprawy i rozmiar fotki również. Można by ją także wypoziomować, bo strasznie leci w lewo. Ja wiem że w tym rejonie mogą występować szkody górnicze, ale to raczej nie one są powodem tej krzywizny ;))
2014-05-21 13:05:04 (12 lat temu)
kodens79
 
+1 głosów:1
Rozmawiałem z kolesiem na budowie i powiedział że nazwa osiedla bedzie znana po oddaniu budynków co ma nastąpić już w Czerwcu.
Poprawię krzywiznę .
2014-05-21 13:32:17 (12 lat temu)
Stenek
 
Osiedle jak osiedle, ale te bloki .............. pięknością nie grzeszą, klocki to są i tyle
2014-05-21 21:41:32 (12 lat temu)
do pawulon: Poprawiłem :)
2014-05-23 10:32:45 (12 lat temu)
Andrzej G
 
+1 głosów:1
do Stenek: W dodatku jest to co wielu lubi - okno w okno, i już można sąsiadce zaglądać do garnka, a sąsiadowi do łóż...a. ;-)
2014-05-21 21:43:10 (12 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do Andrzej G: Osobiście wolę sąsiadce zaglądać do łózka... Ale różne są preferencje.
2014-05-21 21:45:49 (12 lat temu)
do Andrzej G: Tutaj też gęsto nastawiali bloków -
2014-05-21 21:59:27 (12 lat temu)
Andrzej G
 
+3 głosów:3
do fantom: Fantom, a sąsiadowi do garnka. OK, tak też można. ;-) Choć faktycznie po ostatniej Eurowizji już sam nie wiem, czy jak oglądam się w lustrze nieogolony, to widzę siebie, czy może już kobietę. ;-)
2014-05-21 21:49:03 (12 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do fantom: Masz zdrowe podejście, ale Andrzej będzie musiał się chyba wytłumaczyć ;-))
2014-05-21 21:49:24 (12 lat temu)
Andrzej G
 
+1 głosów:1
do pawulon: Cóż Pawle. Kto tu ma zdrowe podejście? To przecież ja chcę sąsiadowi zaglądać do łóżka. No przecież nie po to by jego oglądać! Tylko kto dziś u niego w tym łóżku. Z czego się tu tłumaczyć - toć to zdrowe prawidłowe podejście do sprawy. ;-)
2014-05-21 22:05:21 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Faktycznie gęsto. Ale tam jak zaniesie kratki ściekowe, to przy większej ulewie mieszkańcy mają duże szanse, że wystarczy położyć wyjęte z zawiasów drzwi by suchą nogą przejść do sąsiadki z naprzeciwka na kawkę. Trochę tak jak w Wenecji na początku roku.
2014-05-21 22:09:01 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Andrzej G: Mętne to Twoje tłumaczenie, ale niech Ci będzie, przyjmuję je ;-))
2014-05-21 22:31:37 (12 lat temu)
Stenek
 
do Andrzej G: Masz na myśli: - przepłynąć na drzwiach do sąsiada ?
Te dzisiejsze antywłamaniowe drzwi to pewnie by od razu utonęły ;-)
2014-05-22 15:36:53 (12 lat temu)
do Stenek: Eee tam, od razu utonęły. Przed wojną to podobno jeden taki powiedział, że polscy piloci to potrafią latać i na drzwiach od stodoły. To myślę, że i dzisiejsze drzwi, mimo, że antywłamaniowe mogłyby nas unieść na wodzie. Tyle tam pianki między tymi dwoma plasterkami blachy ... ;-)
2014-05-22 16:11:43 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet