| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat bielski
OBIEKTY - Ulica Batalionów Chłopskich
1D
15
19
21
48
50
82

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Batalionów Chłopskich

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Co sie stalo z tablica na pomniku?
2018-12-17 15:35:15 (7 lat temu)
Przestańcie biadolić.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literowka
2019-01-13 21:41:33 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do cracusiac: Też poległa...
2018-12-17 15:37:32 (7 lat temu)
do cracusiac: Tablica była już dwa razy zmieniana. Zmieniła się wymowa tekstu (ze względu na zmianę systemu władzy centralnej). Obawiam się, że przy wszystkich aktualnych niepokojach i ciągłych zmianach nazw (raz zmenia urząd, potem wojewoda, sąd odwołuje, władze centralne się ograżają, że i tak zmienią), tablica po prostu czeka na ustalenie "poprawniejszego" napisu.
2018-12-17 16:54:06 (7 lat temu)
do Andrzej G: Kiedy to się ustabilizuje ?
2018-12-17 17:14:34 (7 lat temu)
do trz (tedesse): Może być, że już nie za naszego pokolenia. Niestety. A było już tak dobrze przez ćwierć wieku.
2018-12-17 17:26:39 (7 lat temu)
do Andrzej G: Jest tylko jeden sposób- czas (wyczyści wszystkie spory), a stanie się to kiedy rządzić zacznie (będzie) pokolenie które chodzi teraz do przedszkola, może dożyję i to zobaczę:)
2018-12-17 17:30:37 (7 lat temu)
do Andrzej G: Chciałbym dożyć tej stabilizacji!
2018-12-17 20:21:34 (7 lat temu)
Andrzej G
 
+3 głosów:3
do Dariusz Łukasik: Tylko czemu my Polacy mamy już takiego pecha, że co jakiś czas wszystko co dobrego udało się wspólnymi siłami zbudować, jest niweczone. I znów trzeba takiego pokolenia przedszkolaków, by to naprawić. To nie prowadzi do niczego dobrego.
2018-12-17 17:41:06 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Nie moja wina że urodziłem się w tm roku, i moje losy potoczyły się tak a nie inaczej!
2018-12-17 20:23:37 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): Nie bardzo rozumiem, nie adresowałem, nie sugerowałem, nie mam aluzji do nikogo (personalnie), to moja myśl na temat, sam mam dość 30 letniej (z przerwami) wojny polsko-polskiej i także "Nie moja wina że urodziłem się w tm roku, i moje losy potoczyły się tak a nie inaczej!Jest jeszcze "przywilej późnego urodzenia, a tak jak nauczał towarzysz Stalin, "Dzieci nie odpowiadają za błędy rodziców", choć towarzysz Beria był innego zdania.Pytałeś kiedy to się ustabilizuje?To odpowiedziałem i jeszcze jeden przykład, z Biblii- po co Mojżesz 40 lat wędrował ze swoim ludem do ziemi obiecanej?"czas...czas...czas - wypierze wszystko!
2018-12-17 20:43:12 (7 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Rozumiem, że nie do mnie to było adresowane, wiem ze takie są koleje naszego losu.
2019-01-13 20:03:01 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Ulica Batalionów Chłopskich - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet