| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Karkonoska
1
2
3
4
5
5a
6
Więcej (59)
Obiekty w okolicy
Kamienna 1
60
m
Karpacz
Karkonoska 11
74
m
Karpacz
Dom wypoczynkowy FWP "Michałek"
82
m
Karpacz
Karkonoska 9
121
m
Karpacz
"Zemsta" architekta
133
m
Karpacz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hotel "Sadyba"

Dawniej: Hotel Bad Brückenberg
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hellrid
 
Obiekt nie istnieje, nie jest to już OW "Sadyba" ale hotel znajdował się na jej miejscu i nie przypomina w ogóle tego budynku.
2013-12-02 04:47:53 (12 lat temu)
PaulaM
 
Ciekawi jak wygląda nowy obiekt Sadyba? Widok z lotu ptaka
2018-09-06 08:39:17 (7 lat temu)
PaulaM
 
A tak prezentuje się obecnie obiekt Sadyba, widok z lotu ptaka
2018-09-06 08:48:01 (7 lat temu)
PaulaM
 
+1 głosów:1
Obecnie obiekt wygląda zupełnie inaczej,widok z lotu ptaka na Sadyba w Karpaczu
2018-09-06 08:53:57 (7 lat temu)
PaulaM
 
Obecnie obiekt wygląda zupełnie inaczej, widok z lotu ptaka na obecny obiekt Sadyba
2018-09-06 08:51:54 (7 lat temu)
PaulaM
 
Ciekawi jak wygląda Sadyba w XXI wieku? Widok z lotu ptaka
2018-09-06 08:37:42 (7 lat temu)
Hellrid
 
Taką fotę udało mi się ustrzelić, pokazuje obiekt nieistniejący jeszcze w 1969. Początkowo gdy robiłem Karpacz, obiekt był opisany jako Sadyba, ale tu widać idealnie, że obiekt po wojnie bardzo się nie zmienił i w żadnym wypadku nie przypomina obecnej konstrukcji Sadyby. Może ktoś zna archiwalną polską nazwę, może FWP?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopis
2014-01-20 13:52:01 (12 lat temu)
Po 1945 to był Ośrodek Wypoczynkowy Polskiego Radia (potem i Telewizji), imienia własnego obiektu nie kojarzę. Chyba w latach 80/90 należał do Ministerstwa Spraw Zagranicznych, pewnie wtedy pojawiła się nazwa "Sadyba".
2014-03-25 01:56:42 (12 lat temu)
PaulaM
 
A tak wygląda obecnie obiekt Sadyba z lotu ptaka ;)
2018-09-06 08:43:56 (7 lat temu)
pawel00
 
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: panorama
2016-12-16 14:06:34 (9 lat temu)
PaulaM
 
Obecny widok z lotu ptaka na Sadyba w Karpaczu
2018-09-06 08:55:01 (7 lat temu)
PaulaM
 
Obecny widok na obiekt Sadyba w Karpaczu z lotu ptaka
2018-09-06 08:56:43 (7 lat temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
Sadyba w Karpaczu. Tu od frontu: Tutaj jedno z charakterystycznych okienek obok drzwi wejściowych:
2023-12-06 02:00:20 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet