| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Nowy Supersam
2020

Zlot Klasyków 2020

OBIEKTY - Nowy Supersam
Obiekty w okolicy
Supersam
19
m
Katowice
Kiosk gastronomiczny
67
m
Katowice
Synagoga Wielka
89
m
Katowice
Bebok Kasia
97
m
Katowice
III Liceum Ogólnokształcące im. Ad...
106
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Nowy Supersam

Architekt: Tomasz M. Konior (2 realizacje)
Inwestor: Griffin Real Estate (2 inwestycje)
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Schlesien już w Niemczech, nawet "głębokie wykopy" nie ma w języku polskim?
2014-03-10 18:51:33 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Nie, to zbieg okoliczności:). Hochtief nazwa firmy budowlanej, która pewno wygrała przetarg i używa swoich akcesoriów.
2014-03-10 19:05:10 (12 lat temu)
do Danuta B.: Rzeczywiście, polska spółka córka, może to ta firma : , wiem że polski nadzór BHP , na pewno nie zgodziłby się, aby tak ważna ze względu bezpieczeństwa sprawa, opisana była tylko w języku niemieckim.Dziękuje za info.
2014-03-10 19:12:07 (12 lat temu)
Ponoć miały zostać stalowe łuki starej konstrukcji - - zostały jednak rozebrane czy zamontują je z powrotem?
2014-05-08 22:23:12 (12 lat temu)
Marcin Cholewa
 
+1 głosów:1
Łuki sobie spokojnie leżą na terenie byłej kop. Katowice:
2014-05-10 10:30:08 (12 lat temu)
pawulon
 
2014-05-09 01:20:29 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Pawulon ci wszystko wyjaśnił.Łuki zostały odtransportowane w bezpieczne miejsce i będą odanawiana i zabezpieczane , tak by wytrzymały następne kilkadziesiąt lat.
2014-05-09 08:32:27 (12 lat temu)
Stenek
 
do kodens79: I to się chwali!
2014-05-09 15:31:05 (12 lat temu)
Tu będzie podziemny parking?
2014-05-24 20:38:15 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Pewnie tak
2014-05-24 21:46:21 (12 lat temu)
Nawet szybko im to poszło :)
2015-09-09 09:13:46 (10 lat temu)
Nie licz na to , bo z tego co pamietam to teren prywatny a miasto od kilku lat nie potrafi sobie z tym poradzić .
2015-09-09 11:27:13 (10 lat temu)
do kodens79: Muszą Supersamowi zrobić przedpole ,ciekawe czy te budy znikną z placu Synagogi
2015-09-09 09:51:03 (10 lat temu)
Za trzy dni otwarcie a syfu w koło galerii jeszcze sporo. Galeria prezentuje się mało okazale jest ponura i smutna .Jakoś średnio pasują też te reklamy ...nie mówiąc o lokalach zajętych prze kik i pepco tania szmata z China .Z jednego się cieszę ... że nie będzie kolejnego kina :)
2015-10-05 17:51:36 (10 lat temu)
A dla Stenka ciekawe samodziałowe oprawy na dworcu PKS.
2015-10-07 20:31:39 (10 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do kodens79: Straszny badziew z tymi reklamami.
2015-10-05 19:27:27 (10 lat temu)
Stenek
 
do kodens79: Budynek nieźle wygląda. Gorzej z galerią przy dworcu PKP, to prawdziwa masakra architektoniczna!
2015-10-05 21:44:32 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Fotopiesek :)
2017-01-17 21:56:51 (9 lat temu)
Woj11
 
Już FSO 125p (1983-91), ale koledzy zawężą jeszcze bardziej po paru szczegółach.
2022-06-21 17:36:48 (4 lata temu)
ylooC
 
do Woj11: Moim zdaniem to min kwiecień 1983 i wersja L , ale... tylna szyba grzana - pasuje, kierunki z boku - pasują - listwy boczne - nie pasują , czarny kołpak przedniego koła - pasuje. Lampy "export Francja" nie pasują - to moim bardzo skromnym okiem wersja min 1986 - na tym zdjęciu widać okrągłe klapki nawiewu z Poloneza , brak srebrnych klinów szyb i srebrnych listew drzwiowych.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2022-06-22 00:23:34 (4 lata temu)
Woj11
 
Kubeczek na datki na konserwację?
2022-06-21 17:43:36 (4 lata temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
Mileno, te detale wnętrz i naklejek na samochodach są raczej poza tematem fotopolski. Albo do przedmiotów, albo pod glosowanie....
2022-06-22 09:16:24 (4 lata temu)
fantom
 
do vetinari: Zwróć uwagę, że obiektem jest: "Zlot Klasyków" i nie jest nigdzie powiedziane że zdjęcie nie może dotyczyć wnętrza.
2022-06-22 09:43:10 (4 lata temu)
Milena Sontowska
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dlaczego ogólny wygląd karoserii może być, a detal wnętrza nie? I to, i to jest samochodem plus związane z tematem
2022-06-22 12:25:02 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do fantom: Dla tego napisalem ten komentarz. To źe wnętrza samochodów i naklejky na tylnych szybach albo detal silnika, są poza tematem jest moje zdanie. Więc oczekuje i zdanie innych. Ja zwrócilem uwage, inni mają teź swój glos i decizje.
2022-06-22 09:49:57 (4 lata temu)
fantom
 
do vetinari: Jest na portalu wiele zdjęć z wnętrzami tramwajów, a także ze zlotów pojazdów wojskowych, motocykli itp. Są tam detale, silniki, wnętrza i zewnętrza.
2022-06-22 09:53:46 (4 lata temu)
do fantom: Ok....
2022-06-22 09:55:17 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
do Milena Sontowska: Jak najbardziej tak - nawet kiedyś był obiekt "silnik" przypisany do autobusu - tu proponuje obiekt - wnętrze pojazdu z podziałem na lata produkcji i wyposażenie . Fotopolska łyka wszystko !
2022-06-22 12:37:28 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Milena Sontowska: Samochod jako taky chyba ma miejsce jako jeden z wielu eksponatów tego wydarzenia, naklejky, widoky na wyposaźenie, i nawed ten silnik....ja bym raczej usunąl z glównej i dodal do przedmiotów związanych z tym zlotem.
2022-06-22 13:47:46 (4 lata temu)
do bonczek_hydroforgroup: Złośliwość nie była potrzebna, pytam grzecznie, bo po prostu jak lud podzieli zdanie Franta to jestem skłonna usunąć ;)
2022-06-22 14:05:01 (4 lata temu)
do Milena Sontowska: Nietrzeba usunąć, moźna doeditować jako przedmiót. Takie ujięcia śilników, naklejek na tylnych szybach mogą szwarzać problem na przyślość. Powedzmy tak, nowy uźytkownik przypadkiem zobaczy Twoją serie zdjięć z tego wydarzenia. Nie wie źe fotopolska jest portalem zajmującym się architekturą. I nawed mu to nieprzyjdzie do glowy, bo on lubi samochody......i on ma teź paru zdjięć z swojego warszatatu gdzie wlaśnie robi tuning samochodów....i mamy tu na dobe 30 zdjięć wytuningowanych samochodów......Przedmioty są zwiazane z obiektem, ale nie są widoczne na glównej stronie.....
2022-06-22 14:12:22 (4 lata temu)
To juź chyba poza tematem strony.....☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2022-06-22 09:14:28 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Nowy Supersam - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet