| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Park Powstańców Śląskich
Obiekty w okolicy
Pomnik gen. Jerzego Ziętka
43
m
Katowice
Uniwersytecka 15a
63
m
Katowice
Przedszkole nr 6
67
m
Katowice
Pizza Hut
91
m
Katowice
Bebok Floorek
98
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Pewno go skasuja.
2016-05-22 20:17:46 (10 lat temu)
Nie skasują..Gierka i ZIętka nie dadzą ruszyć....
2016-05-22 20:45:05 (10 lat temu)
† ☻
 
"W Katowicach ruch oporu z najeźdźcą walczy
Wojewoda Ziętek z nieba na wszystko patrzy" -Kazik antycypował
2016-05-22 21:11:32 (10 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Zobaczymy....
2016-05-22 20:46:34 (10 lat temu)
do cracusiac: Pewnie, że zobaczymy...
2016-05-22 21:01:06 (10 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Oczywiscie, IPN dziala a na nich nie ma rady...
2016-05-22 21:02:44 (10 lat temu)
do cracusiac: Jorga nie skasują.
2016-05-22 21:09:10 (10 lat temu)
Do kasacji.
2016-05-22 20:19:10 (10 lat temu)
Po to Jorg trzymie swoja kryka,co by IPN móg mu na pukel skoczyć.Abo i kaj indzi.
2020-06-15 09:31:52 (6 lat temu)
do cracusiac: Co do kasacji?
2016-05-22 20:41:45 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: Pomnik, przeciez nie dziewczątko.
2016-05-22 20:45:42 (10 lat temu)
mir242
 
+3 głosów:3
do Eugeniusz S.: zauważyłem że "cracusiac" tak zawsze...
2016-05-22 22:07:46 (10 lat temu)
do cracusiac: Bez polityki akurat tego gościa znałem osobiście, bardzo się przyczynił do rozwoju Śląska. Wspaniały człowiek.
2016-05-22 21:10:56 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Ja tez go znalem i te przypisy nie sa zlosliwoscia z mojej strony. Po prostu widze jak dziala IPN i jaki jest cel tych dzialan.
2016-05-22 21:15:42 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Mosz recht Ziętek zrobił więcej dla tego regionu i miasta niż ktoś inny po 45r,a że działał w takim czasie no cóż robił ile się dało
2016-05-23 08:09:22 (10 lat temu)
do cracusiac: Teraz Ciebie zrozumiałem. Masz rację IPN żeby się utrzymać musi działać. Oni się tak zagalopują że nie zauważą jak będą swoje pomniki usuwać.
2016-05-22 21:20:12 (10 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Ten pomnik powstał za czasów IPN.
2016-05-22 21:46:01 (10 lat temu)
do mir242: Zgodnie z "dewiza" IPNu to PRLu nie bylo, wiec trzeba wszystko zniszczac cos sie z tym czasem kojarzy. Taka stara stalinowska metoda.
2016-05-23 08:04:04 (10 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+5 głosów:5
do cracusiac: Człowiek zakłada państwa, wznosi potężne mury i fortece, które uchodzą za niezdobyte. Przychodzi drugi, niszczy dzieła poprzednika i znów stawia niezdobyte mury. Trzeci i czwarty potomek tak samo czyni, a wszystko jest zmienne i przemijające."
(Blaise Pascal)
2016-05-23 13:21:11 (10 lat temu)
Foto Piesek :-)
2016-12-03 07:47:37 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
Irek to Norka ?
2016-12-03 09:10:24 (9 lat temu)
do ZPKSoft: U mnie jest Dorka ale to nie ona :)
2016-12-03 20:37:49 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do ireneusz1966: Przepraszam sunię za przekręcenie imienia ;-)
2016-12-03 20:58:13 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Nie gniewa się aktualnie chrapie i merda ogonem :)
2016-12-03 21:02:43 (9 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Foto Piesek :-)
2017-03-26 00:01:31 (9 lat temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
fotopiesek :)
2017-03-13 18:43:11 (9 lat temu)
Ciekawe, czy go "zdejma" z pomnika?
2017-12-05 08:39:21 (8 lat temu)
ireneusz1966
 
+1 głosów:1
Od Jorga wara
2017-12-06 12:03:55 (8 lat temu)
do cracusiac: ... ale odsłonięcie było dopiero 12 lat temu :)
2017-12-05 13:10:28 (8 lat temu)
do cracusiac: Ten to się trochę zasłużył a ten
2017-12-05 13:57:42 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Ten tez.
2017-12-05 14:16:34 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Kościany dziadek ? Jak najbardziej :)
2017-12-06 08:59:28 (8 lat temu)
Mikrob
 
No to fajnie to ująłeś.
2019-04-03 22:20:57 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek, wstydliwy ;-)
2020-03-22 19:50:57 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Lampa niczym mikrofon ;-)
2021-08-15 15:12:19 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
Jorg z kryką z zadku.
2023-06-01 20:18:50 (3 lata temu)
PiotrW
 
do Eugeniusz S.: Zdjęcie fajne, ale opis pokazuje jak ważne są przecinki.
2023-06-02 10:18:41 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Park Powstańców Śląskich
Park Powstańców Śląskich.
1930
-
2016
1930
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2017
2016
-
2017
2017
-
2017
Park Powstańców Śląskich - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet