| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Biblioteka Śląska
Obiekty w okolicy
Pomnik pamięci spoczywających na b...
132
m
Katowice
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
139
m
Katowice
Graniczna 32
147
m
Katowice
Graniczna 32 - LifeSpot
161
m
Katowice
Belg Apartamenty
166
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hmmm... zastanawiający opis... Poprawiłbym ale nie mam możliwości edycji :( Studzienka Badylaka inaczej jednak wygląda ;))
2011-06-21 17:27:35 (15 lat temu)
Ten opis lepiej pasuje ;)
2011-06-25 11:48:16 (15 lat temu)
ylooC
 
Dla ciekawskich i zainteresowanych - co znajduje się w górnej części budynku? Tej bez okien?
2020-01-07 21:47:37 (6 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do ylooC: Magazyn wysokiego składowania książek.
2020-01-07 21:59:01 (6 lat temu)
do ylooC: Magazyn.
2020-01-07 22:00:07 (6 lat temu)
ylooC
 
do fantom: O ty! Gratuluję - 38 tys. pojemników , 9m wysokości składowania, 5 układnic magazynowych, wszystko połączone systemem transportu szynowego Telelift z czytelniami....
2020-01-07 22:00:29 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: Jakby się ktoś pytał, to właśnie tym się zajmuję, i w firmie która to "zrobiła" pracowałem długie lata :)
2020-01-07 22:02:05 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+3 głosów:3
Należałoby uściślić jakiego marszałka i jakiego sejmu.
2020-02-02 19:32:12 (6 lat temu)
Piotr Tabaczyński
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Marszałek się zmieniał a gabinet pozostawał, trudno powiedzieć czy tak wyglądał tego pierwszego - K. Wolny, częściowo w przybliżeniu tak. Jeżeli chodzi o jakiego marszałka to nie trudno się domyślić, wszak to biblioteka śląska.
2020-02-03 12:23:04 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do Piotr Tabaczyński: Ty to wiesz i ja to wiem... Ale inni?
2020-02-03 12:44:42 (6 lat temu)
do ritterswalder: Inni umieją czytać.
2020-02-03 13:25:40 (6 lat temu)
do ritterswalder: Nie spodziewaj się od tego Pana normalnego opisu i odpowiedzi na pytanie.
2020-02-03 14:04:39 (6 lat temu)
do piotr brzezina : A według Pana opis tego zdjęcia jest nie normalny ?
2020-02-03 14:26:02 (6 lat temu)
do Piotr Tabaczyński: Tak jest nie dokładny, zadano wyżej pytanie, i ja tez pytam, jakiego sejmu i jakiego marszałka. Twoja odpowiedź jest "inni umieją czytać" Oglądający musi przewertować wszystkie zdjęcia i opisy żeby uzyskać odpowiedź, ale przy Twoich opisach to trochę potrwa. .
2020-02-03 15:08:51 (6 lat temu)
Jaki marszałek urzęduje w BŚ w Katowicach ? Śląska ?
2020-02-03 15:17:03 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Desperado: To chyba chodzi o Marszałka Sejmu Śląskiego - Konstantego Wolnego (1877–1940), marszałka Sejmu Śląskiego trzech kadencji (1922–1935). Bodajże jeden z Gabinetów Pracy Indywidualnej na terenie BŚ. Ale musiałem pogooglać, żeby się tego dowiedzieć.
2020-02-03 15:21:24 (6 lat temu)
do ylooC: Brawo TY
2020-02-03 15:28:37 (6 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ylooC: To wiedziałem ale dziękuję :) Z opisu wynika jednak, że ten marszałek wciąż tam jeszcze urzęduje. Pytaniem chciałem dać autorowi zdjęcia kopa w tyłek aby zdopingować go do zmiany opisu. Z jego odpowiedzi na Twój wpis jasno wynika, że kopnąłbym go nie w tyłek ale w bardziej czułe miejsce :) Ot tak. Za bezczelność.
2020-02-03 15:36:44 (6 lat temu)
ylooC
 
do Desperado: Się przynajmniej sam dowiedziałem :)
2020-02-03 15:39:10 (6 lat temu)
do Desperado: Zniżyć się do twojego poziomu to porażka, dlatego NO COMMENT
2020-02-03 15:49:31 (6 lat temu)
do piotr brzezina : Skup się na swoich dokładnych opisach i nie trać czasu na moje. Na pytanie jakiego sejmu i marszałka odpowiedziałem jak umiałem, inni umieją czytać to było stwierdzenie nie odpowiedz na pytanie. Pomyśl zanim zaczniesz wypisywać bzdety.
2020-02-03 15:59:57 (6 lat temu)
do Piotr Tabaczyński: Powodzenia i pokazuj dalej Twoje s.....e fochy
2020-02-03 16:20:00 (6 lat temu)
do piotr brzezina : Q... chlopie daj już spokój Twoje czepialstwo nie ma granic. Dej se siana. the end
2020-02-03 16:22:59 (6 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Takie fotki poza dopisaniem do Herbów, dobrze jest też dopisać jednocześnie do obiektu który przedstawiają. W tym przypadku do BŚl.
2020-11-20 18:53:01 (5 lat temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+2 głosów:2
do fantom: tak też zrobię
2020-11-20 18:54:34 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet