| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (6)
Obiekty w okolicy
Dworcowa 3
34
m
Katowice
Dworcowa 4
38
m
Katowice
Rzeźba "Sztuka Kompromisu"
40
m
Katowice
Dyrekcyjna 1
55
m
Katowice
Dworzec kolejowy I (stary)
59
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
pawulon
 
Ludzie, co się dzieje w tym kraju, nawet dworce już sprzedają ;))
2009-07-24 11:06:58 (16 lat temu)
do pawulon: Żeby dorzucić węgla do pieca zacytuję pewien tekst o sprzedaży... pętli tramwajowych ;)

"Na sprzedaż wystawiono też pętle tramwajowe po zlikwidowanych liniach w Piekarach Śląskich (Dąbrówka Wielka) i w Wojkowicach. Można też kupić budynki, nawet pięciopiętrowe, warsztat, bocznicę kolejową, a nawet stację paliw."

Masz kasę to i wszystko tutaj kupisz ;)
2009-07-24 12:58:26 (16 lat temu)
ireneusz1966
 
+1 głosów:1
Robi wrażenie kiedy odnawiają kolejne fragmenty
2018-05-17 15:47:55 (8 lat temu)
Cześć, przenieś fote pod nr 4
2021-09-21 20:16:06 (4 lata temu)
do Piotr Tabaczyński: Przeniosłem i zmieniłem opis.
2021-09-21 20:23:13 (4 lata temu)
2 tu widać niewiele. W opisie raczej nr 4 i 6.
2021-09-21 20:24:17 (4 lata temu)
Piotr Tabaczyński
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Cześć, Zgadza się.
2021-09-21 20:36:04 (4 lata temu)
do Piotr Tabaczyński: Załatwione
2021-09-21 21:18:56 (4 lata temu)
Krzyś_
 
Mieliście okazję już pospacerować po Dworcowej po zakończeniu rewitalizacji? Jak wrażenia?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzup.
2021-09-21 21:29:40 (4 lata temu)
do Krzyś_: Beton, wszędzie beton. Nie mogę doczekać się lata aby unikać tej betonozy. Koszmarrrrr.
2021-09-21 21:58:26 (4 lata temu)
do Krzyś_: Roboty w toku. Dwa budynki od ul. Jana pełny rozpiźdźaj, przy hotelach robota się pali a na środku blizej PKO facet fuguje kafle. :)
2021-09-21 22:00:09 (4 lata temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do Grzegorz Małyszczuk: Tam nie ma betonu. To są płyty granitowe.
2021-09-21 22:04:22 (4 lata temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+1 głosów:1
do fantom: Potraktuj to jak metaforę.
2021-09-21 22:17:33 (4 lata temu)
fantom
 
do Grzegorz Małyszczuk: Traktuję to raczej jako brak informacji w temacie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Litery
2021-09-21 22:21:56 (4 lata temu)
do fantom: ...
2021-09-22 07:55:34 (4 lata temu)
do Grzegorz Małyszczuk: Eee, no nie narzekaj, tyle tu zieleni... :))) Latem też będzie przyjemnie, kamień chłodzi, a jeszcze jak go polać wodą... Zimą może być trochę ślisko, ale soli nie brakuje. Zresztą zimy u nas krótkie, damy radę. Trawniki, kwiaty, drzewa to tylko kłopot, a to kosić trzeba, a to zwiędnie... Postawi się parę betonowych skrzynek z iglakami i będzie pięknie, nowocześnie...
2021-09-22 10:05:55 (4 lata temu)
Jazzek
 
+2 głosów:2
do mirekjot: Iglaki najlepiej plastikowe...
2021-09-22 10:20:15 (4 lata temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+1 głosów:1
do mirekjot: Ależ ja nie narzekam. Zwyczajnie ciśnienie mi się dźwiga jak widzę tę betonową nowomodę. Upsssss ... granitową. ;-)
2021-09-22 14:11:49 (4 lata temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Ja mam podobnie, ale szkoda zdrowia - wzrost ciśnienia mu nie służy. A poza tym, jesteśmy w XXI wieku - trzeba to rozumieć. Nie możemy się cofać do czasów sprzed Kazimierza Wielkiego (to ten, co zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną). Trza murować. Postęp człowieku, postęp! :)
2021-09-22 16:09:19 (4 lata temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+4 głosów:4
do mirekjot: Dla mnie postęp to mądrość a tu jej nie widzę. Pozdrawiam.
2021-09-22 18:26:44 (4 lata temu)
do mirekjot: Tylko ulewa i wszystko zalane
2021-09-22 22:46:41 (4 lata temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Nie wiem, czy się rozumiemy, ale z mojej strony to była daleko posunięta ironia :) Na temat betonozy mam takie samo zdanie, jak i Ty. Powiem więcej - takie coś musi powstawać w betonowych głowach, a tych jak okiem sięgnąć - przybywa :) Pozdrawiam.
2021-09-22 23:02:55 (4 lata temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+1 głosów:1
do mirekjot: Jasne, że się rozumiemy. :-)
2021-09-23 20:16:31 (4 lata temu)
Woj11
 
2024-01-07 11:06:58 (2 lata temu)
Woj11
 
Dworcowa 6
2024-01-07 11:08:43 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet