| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Plac Obrońców Katowic

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Plac Obrońców Katowic

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
I sie ropoczelo...jedna z najwiecej magicznych por roku...czas oczekiwania i nadzieji...ale zwlaścia pelen światelek. Lubie świeta Boźego narodzenia...lubie ich dla tego, źe caluszenky rok bylem grzeczny...baaaaardzo grzeczny ☺☺☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litzerówka ☺☺☺
2018-11-29 10:27:04 (7 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do vetinari: Narodzenia.
2018-11-29 13:57:37 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Z tą grzecznością szło by się wadzić. (popraw urodzenia na Narodzenia YouPiter Ci podpowiedział)
2018-11-29 14:06:38 (7 lat temu)
do YouPiter: Dziekuje...
2018-11-29 16:43:07 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Poprawilem, wiec teraz jestem zupelnie super grzeczny i na te bilety na koncert jednego liriczno-poeticznego zespolu moge napewno liczyć ☺☺☺
2018-11-29 16:42:46 (7 lat temu)
Piotr Tabaczyński
 
+1 głosów:1
coś ta rozbiórka się opóźnia
2019-06-13 15:07:16 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
FotoPiesek :-)
2019-08-06 07:35:03 (6 lat temu)
Ten hotel,tak jak pałace w Wenecji,zbudowano na palach..Tylko pale nie są dębowe a betonowe.
2019-09-02 09:01:48 (6 lat temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Świetnie na zdjęciu "wyszła" hulajnoga.
2020-11-16 21:42:04 (5 lat temu)
Skrajnie po lewej budowany Hotel Silesia, Wikipedia podaje, że oddany do użytku w 1971 r., więc 1972 r. chyba odpada dla datowania
2020-12-15 00:34:46 (5 lat temu)
To raczej plac Obrońców Katowic, Skargi tu nie widać.
2020-12-15 06:56:03 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Milena Sontowska: Wszystko zależy od tego, którego budynku datę przyjąć za pewnik.
Silesia - oddanie 1971
Superjednostka - oddana w 1972 (na zdjęciu wygląda na zamieszkaną)
Żyleta - budowa 1968-70
Często te daty są w sprzeczności do tego co widać na zdjęciach - więc nie mając 100% pewności, bezpieczniej podać przedział lat.
2020-12-15 07:36:55 (5 lat temu)
do ritterswalder: Zgadza się.
2020-12-15 07:14:44 (5 lat temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+4 głosów:4
2021-01-16 00:56:02 (5 lat temu)
Za jakim kościołem znajduje się ten znicz?
2022-04-26 11:54:46 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Grzegorz Małyszczuk: Grzegorzu, od teraz możesz już pełniej działać na terenie Katowic samodzielnie dokonując korekt i uzupełnień. Po przelogowaniu pojawią się uprawnienia.
2021-01-16 09:15:57 (5 lat temu)
Silverka
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Dzięki za przypisanie:)
2021-01-16 09:21:54 (5 lat temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję, na pewno to ułatwi mi pracę. :-)
2021-01-16 10:30:19 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Grzegorz Małyszczuk: No to teraz do roboty ;-) W razie potrzeby poszerzmy Twój teren działania, daj tylko znać.
2021-01-16 11:30:13 (5 lat temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Na spokojnie. Lubię grzebać w starych fotach. Na pewno znajdę sobie zajęcie. 🙂
2021-01-16 12:48:35 (5 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Za tym, do którego jest przypisany - Kościół św. Michała Archanioła w Parku Kościuszki w Katowicach
2022-04-27 14:35:30 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Fotopiesek ☺
2021-08-28 22:56:44 (4 lata temu)
maj
 
Pomnika to tu niewiele (widać)
2023-01-27 18:24:48 (3 lata temu)
do maj: Gmaszysko go zabija :)
2023-01-27 18:31:55 (3 lata temu)
fantom
 
Gwoli ścisłości. Nie jest to żadne nowe koryto rzeki Rawy, tylko fontanna (ze spuszczaną wodą w okresie zimowym). A jej związek z Rawą jest taki, że Rawa płynie tym śladem pod powierzchnią rynku i centrum na pewnej głębokości.
Przypisanie fotek z ową fontanną do rzeki Rawy, może budzić przypuszczenie że śmierdzący ściek jakim jest Rawa od lat, płynie przez sam środek miasta.
2024-02-25 19:27:40 (2 lata temu)
do fantom: Rawa już nie śmierdzi,
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2024-02-25 20:00:49 (2 lata temu)
do fantom: Dzieki za wyjasnienie, opis skorygowalem, teraz powinno byc juz lepiej. Google Maps w tym miejscu pokazuje bieg rzeki i jeszcze nie rozroznia takiej dwupoziomowosci. Nie znam szczegolow technicznych, ale moze wiesz, woda w fontannie moze byc z Rawy?
2024-02-26 00:30:01 (2 lata temu)
fantom
 
do Eugeniusz S.: Polecam spacer na Żelazną, to się szybko przekonasz czy masz rację.
2024-02-25 20:05:00 (2 lata temu)
do fantom: To dlaczego ludzie tu wypoczywają
2024-02-25 20:08:38 (2 lata temu)
fantom
 
do Eugeniusz S.: Faktycznie tłumy....
2024-02-25 20:13:08 (2 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Tomasz Kołodziejczyk: Tak jak w typowych fontannach miejskich woda pochodzi z wodociągu i za pomocą pompy krąży w obiegu zamkniętym, stwarzając efekt płynącej rzeki.
2024-02-26 06:00:56 (2 lata temu)
Tomasz Kołodziejczyk
 
+2 głosów:2
do fantom: W takim razie, jezeli rzeka Rawa nie ma tu, to zadnego zwiazku z fontanna, to wycofam przypisanie do rzeki. Dzieki za informacje. Walory zapachowe Rawy oczywiscie sprawdze przy pierwszej nadarzajacej sie sposobnosci. :)
2024-02-26 17:42:07 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
17 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Plac Obrońców Katowic - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet