| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Lotnisko
1
40
80

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Lotnisko

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
4elza
 
+2 głosów:2
2024-02-08 08:47:38 (2 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do 4elza: Poprawione
2024-02-08 11:44:51 (2 lata temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Dzięki!
2024-02-21 20:30:20 (2 lata temu)
esski
 
+1 głosów:1
Dla znawców Górnego Śląska, Dla takich +30k pixeli wsakzane byłoby wrzucić znaczniki.
2019-11-23 01:21:49 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Piękna sprawa - cały GOP od Kotlarni przez Gliwice, Katowice do Pustyni Błędowskiej, na południe do Czerwionki i Mikołowa. To już z satelity czy jeszcze z samolotu (U 2)?
2019-11-23 07:57:12 (6 lat temu)
Banita
 
Znacznik do Dąbrowy Górniczej jest przypisany do Strzemieszyc Wielkich - Śródmieście w rzeczywistości jest ciut dalej na godzinie 10:00. Jeśli chodzi o znacznik do Sosnowca to wisi nad Mysłowicami. Sosnowiec leży na 12:30 od tego znacznika
2023-02-19 13:48:36 (3 lata temu)
esski
 
do ritterswalder: NIe, to nie samolot U-2, zerkałem na pełną listę wykonanych zadań, i na żadnej z nich nie znalazł się rejon który można byłoby wrzucić do fotopolskiej kolekcji.. Powyższy skan pochodzi ze zdjęcia wykonanego za pomocą satelity wywiadowczego Corona 124 (KH-4A 1046-2).. Seria KH, Key Hole to seria wielu misji. kilkudziesięciu misji.. Zajęty kopiowaniem zdjęć z WWII nie zajmowałem się zbiorami zdjęć wykonanych po WWII.. Z misji U-2 nic nie będzie, ale z zasobów satelit powinno się uzbierać ciut więcej jak "co nieco"".....
2019-11-23 09:03:00 (6 lat temu)
do esski : Ciekawe jak oni takie zdjęcie robili? Satelita miał aparat na klisze, latał przez kilka miesięcy, robił zdjęcia a później tego satelitę ściągali na ziemię i wywoływali zdjęcia?
2019-11-23 11:56:51 (6 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Tak, A razie (kosztownego) pecha, gdyby staelita się nie dał odnaleźć ulegał samozniszczeniu... Jest to opisane tu tam... Poszukaj hasłą Key Hole / Keyhole , lata 60...70...
2019-11-23 12:02:24 (6 lat temu)
esski
 
2019-11-23 12:04:09 (6 lat temu)
Woj11
 
Ju-52 3/m
2023-01-14 20:22:41 (3 lata temu)
ylooC
 
do Woj11: A od kiedy Ju-52 był górnopłatem ?
2023-01-14 20:59:58 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do ylooC: Kurcze wtopa. Na dzień dzisiejszy kończę.
2023-01-14 21:05:18 (3 lata temu)
ylooC
 
do Woj11: To jest jakiś Fokker... F.XVIII prawie pasuje
2023-01-14 21:06:40 (3 lata temu)
foxi
 
Samolot Ił-2
2024-02-13 12:00:26 (2 lata temu)
foxi
 
Samolot Ił-2
2024-02-13 11:59:42 (2 lata temu)
do foxi: Teź tak myśle, ale czekam na zdanie tych którzy więdzą jak się ten samolot znalazl na tym Lotnisku cywilnym...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2024-02-13 14:57:35 (2 lata temu)
Widać Familoki z Karbowy
2025-01-25 21:28:46 (rok temu)
Woj11
 
do ireneusz1966: Niesiny sxybowiec to SG 21 "Lwów"
2025-01-25 21:50:08 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
A w hangarze samolot Ansaldo 300-4
2025-05-28 07:33:53 (rok temu)
Woj11
 
do Woj11: I w sumie to zdjęcie już mamy. Ale to jest lepszej jakości
2025-05-28 07:41:47 (rok temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Datowanie chyba do poprawy....
2025-10-06 16:17:29 (8 miesięcy temu)
rparys
 
do vetinari: dzięki
2025-10-06 16:34:24 (8 miesięcy temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
RWD-9 SP-DRE załogaJ. Buczyński z W. Rogalski - zdobywcy VIII miejsca
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2026-04-02 19:41:37 (2 miesiące temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
W tym RWD-9 w 1936 roku na Zatoce Gdańskiej zginął gen. Gustaw Orlicz-Dreszer.
2026-04-02 13:23:41 (2 miesiące temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
do Woj11: Uzupełniając załoga Stanisławów Płonczyńskiego (pilot) i Zientka (mechanik) zajęła II miejsce.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2026-04-02 13:46:00 (2 miesiące temu)
Pokaż na mapie
18 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Ulica Lotnisko - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet