| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Borki
8
15
19
53
23
26
31
31a
33
33a
35a
41
43
45a
49
51
53
55a
57

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
4elza
 
+2 głosów:2
Cała seria (autorstwa Czesława Datki) jest datowana na październik 1933.
Na jednym Ci poprawiłam i dodałam autora, a pozostałe to już sam załatw ;-)
2024-02-28 06:19:23 (2 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Uzupełniłam autora.
2025-02-13 07:59:16 (rok temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do 4elza: Załatwię to jak wrócę z pracy. Dzięki
2024-02-28 06:21:24 (2 lata temu)
do 4elza: Podejrzewam że ktoś już daty poprawił.
2024-02-28 17:27:36 (2 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Wymiana.
2021-12-12 16:55:26 (4 lata temu)
T.D.M.
 
Na granicy Dąbrówki Małej i Roździenia.
2023-02-04 12:58:55 (3 lata temu)
Irku popraw proszę - obiekt ma podwójną numerację 13 i 15.
2021-01-14 22:38:00 (5 lat temu)
4elza
 
W październiku było niezamieszkałe, ale w grudniu już owszem;-).
2019-10-08 07:09:29 (6 lat temu)
Bramki niezgodne z przepisami (pałąki do usunięcia).
2018-04-30 09:08:12 (8 lat temu)
cm
 
+2 głosów:2
Fotopies ruchliwy.
2019-02-25 10:22:46 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
FotoPiesek :-)
2019-02-25 10:36:34 (7 lat temu)
4elza
 
Autor nie jest "nieznany" ;-), uzupełniłam.
2025-02-13 08:00:08 (rok temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do 4elza: Dziękuję :)
2025-02-13 08:13:18 (rok temu)
4elza
 
Większość budynków ma pozakładane indywidualne obiekty, a według mnie powinny one stanowić podobiekty Osiedla jako takiego.
2019-10-24 07:47:56 (6 lat temu)
mamik
 
do 4elza: Moim zdanie nie. Jest ulica i do niej przypisano budynki i tak powinno pozostać. Zwłaszcza, że to osiedle to zabudowa przy jednej ulicy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2019-10-24 08:18:48 (6 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do mamik: Przecież jedno z drugim sie nie kłóci. Ostatecznie budynki mogą być również podobiektami osiedla niezaleznie od przypisania każdego z nich z osobna do ulicy.
2019-10-24 22:32:22 (6 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Ale po co robić osiedle które i tak składa się z obiektów przy jednej ulicy? To dublowanie obiektów moim zdaniem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2019-10-25 08:24:41 (6 lat temu)
4elza
 
do mamik: Żeby coś ciekawego napisać o tym osiedlu? Jak dotychczas nikt się nie pokusił.
2019-10-25 18:15:06 (6 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do mamik: Chciałbym uścislić myśl wyrażoną wcześniej: tworzenie oddzielnego obiektu dla osiedla po to, by do niego przypisać dodatkowo budynki ma uzasadnienie wtedy, gdy tworzą one zaprojektowany w całości jednolity architektonicznie zespół; dla zwykłego zbiorowiska budynków reprezentujących rózne style i wzniesionych w różnych okresach oczywiście nie ma to sensu. Obiekt osiedla ma służyć ukazaniu wspólnych cech budynków je tworzących i układu, w jakim zostały zaprojektowane.
2019-10-25 21:57:22 (6 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do 4elza: To można zamieścić w opisie ulicy. Rozumiem intencje ale tutaj ulica pokrywa się z osiedlem.
2019-10-25 21:59:13 (6 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Dokładnie o to chodzi, osiedle jest jednolite kompozycyjnie, stanowi swoistą enklawę zamieszkałą przez określoną grupę społeczną i jako całość zasługuje na wyodrębnienie. Dzięki:-)
2019-10-26 12:05:11 (6 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do mamik: Budynki osiedla to może 35% zabudowy ulicy, więc nie można utożsamiać osiedla z ulicą. A gdyby na osiedlu były dwie ulice, czy to by coś zmieniło? Tu nie chodzi przecież tylko o zwykłe porządkowanie obiektów, wtedy równałoby sie to dublowaniu - raz ulica, drugi raz osiedle. Zebranie budynków osiedla pod szyldem obiektu ma służyć czemuś więcej, jak napisała Elza.
2019-10-25 22:24:51 (6 lat temu)
mamik
 
do blaggio.: W takiej formie jak teraz ok. Chodziło mi o uniknięcie przypisywania każdego budynku i do ulicy i do osiedla.
2019-10-26 12:53:18 (6 lat temu)
do mamik: Tu masz przykład "obiektu" osiedla w najbardziej rozwiniętej formie, który zapewne znasz: . Czy w tym przypadku miałbyś podobne zastrzeżenia? Czy pod omawianym względem ma znaczenie, czy chodzi o jedną ulicę, czy o kilka?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie linku
2019-10-26 19:48:59 (6 lat temu)
Ewqa100
 
+3 głosów:3
Fotopiesek :)
2019-11-28 05:42:40 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet