| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rynek
1
2
2 (dawny)
4
5
5
6
7
8
9
12
12
12
13

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

Dawniej: Friedrichsplatz, Plac Marsz.Piłsudskiego, Ring
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...222324252627282930następna
pawulon
 
Po pierwsze nie po prawej ale po lewej a poza tym przenieś do ;))
2008-12-19 22:19:23 (17 lat temu)
do pawulon: Poprawiłem przypisanie i błędy w podpisie.
2008-12-21 17:19:55 (17 lat temu)
esski
 
W okolicy wejścia do teatru stoi \"coś z drutem\", czyzby pojazd służbowy ówczesnego MPK?
2011-01-31 19:49:12 (15 lat temu)
do esski : Wygląda to na dwukierunkowy tramwaj techniczny - buda, patyk, silnik i koła.
2011-01-31 19:55:25 (15 lat temu)
mamik
 
A lata dwudzieste to dlaczego? Panie w dolnym prawym rogu maja stroje z początku XX wieku, a napis w języku niemieckim też wskazuje na okres przed 1918 r.
2011-01-31 19:59:24 (15 lat temu)
WW
 
do mamik: Popieram.
2011-01-31 20:35:52 (15 lat temu)
Podmieniłem na lepsiejsze ;)
2009-07-08 21:20:12 (16 lat temu)
mar
 
do Neo[EZN]: :))
2009-07-09 19:17:17 (16 lat temu)
Czemu podpis odnoszący sie do obiektu w Jastrzębiu) nie ma nic wspólnego ze zdjęciem? Cos się rozjojnowało między tabelami bazy czy też ktoś podpis źle wkleił?
2009-07-11 22:52:21 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Tak. Jakiś tydzień temu próbowałem dodać znacznik do zdjęcia lotniczego Toma i błąd w kodzie edytora sprawił, że prametry tego zdjęcia zostały wprowadzone do wszystkich, prawie 4000 fotografii na stronie. Bazę odzyskałem z backupu ale zdjęcia z dwóch dni trzeba było poprawić ręcznie - większość poprawiliśmy ale kilka mogliśmy przegapić.
2009-07-11 23:43:04 (16 lat temu)
Widoczny wagon N w konfiguracji solo najprawdopodobniej kursował na linii 16 - na ul. Kosciuszki nie puszczano N-ek z doczepami ze względu na duze pochylenie.

I znów załapał sie na zdjęcie wagon 13N (widoczny na tle budynku teatru).
2009-08-04 09:45:33 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: A w czym przeszkadzało pochylenie? We Wrocławiu tramwaje jeżdzące do Leśnicy miały połączenia wagonów zabezpieczone dodatkowymi łańcuchami (ze względu na dosyć stromy podjazd na wiadukt nad linią kolejową). Czy to raczej była kwestia bezpieczeństwa związanego z hamowaniem?
2009-08-04 11:02:14 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Ul. Kosciuszki to praktycznie ciągły podjazd, na początkowym odcinku (od wiaduktu pod linia kolejową do kosciółka w Parku Kościuszki) mocno stromy, dalej jest tylko nieco mniej stromo. Solówki jeździły zapewne z obaw o skutki rozerwania pociągu oraz niekorzystny stosunek mocy do masy pociągu.
BTW - Łagodna górka na ul. Gliwickiej przed przejazdem kolejowym bocznicy Huty Baildon wraz z obowiązkowym zatrzymaniem przed przejazdem potrafiła sprawic wiele kłopotów - często przy załadowanym w porannym szczycie pociagu N+ND+ND wywalało bezpiecznik automatyczny...
2009-08-04 11:38:04 (16 lat temu)
Rynek, budynek Teatru.
2010-05-01 19:51:16 (16 lat temu)
mroczan
 
Husaria bez koni - za to z szablami.
2010-05-01 20:28:51 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Jarosław Dubowski: Dzięki za indentyfikację zdjęć.
2010-05-01 21:46:30 (16 lat temu)
Rynek.
2010-05-01 19:48:58 (16 lat temu)
... google wydziwia z tymi linkami, których nigdzie nie ma na stronie. Lepiej ich nie powielać bo wtedy jeszcze bardziej je lubi :))
2010-05-19 21:13:16 (16 lat temu)
TW40
 
do Neo[EZN]: Nie rozumiem...Z linkiem jest O.K. Tylko ta \"pieczęć\" na zdjęciu...Województwa źle \"wchodzą\"?
2010-05-19 22:35:31 (16 lat temu)
do TW40: A jak ten link znalazłaś? Przez wyszukiwarkę googla na stronie?
2010-05-19 22:43:23 (16 lat temu)
TW40
 
do Neo[EZN]: Google Chrome:\" Fotopolska Katowice Zenit\"
2010-05-19 22:52:59 (16 lat temu)
do TW40: O proszę, to jednak działasz na Chromie - bardzo rozsądny wybór :)

Wracając do linku - jest tak jak myślałem - Google w jakiś swój sposób potworzyło dziwaczne linki typu pomorskie.fotopolska.eu/Wroclaw - które nie wiem jak zostały wygenerowane :( Ale ostatnio jest ich już nieco mniej niż jeszcze dwa miesiące temu więc pewnie znikną za jakiś czas.
2010-05-19 22:56:13 (16 lat temu)
TW40
 
Podmieniłam Teraz weszło dobrze...
2010-05-19 23:12:25 (16 lat temu)
Katowicki Rynek nie jest planowany do remontu? Bo coś chyba takiego gdzieś wyczytałem...
2010-11-14 21:00:45 (15 lat temu)
Gaj777
 
do Neo[EZN]: O przebudowie Rynku to się słyszy gdzieś z 10 lat. I pewnie pozostanie to w sferze wyborczych obietnic przez następne 10...
2010-11-14 21:33:50 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Na przebudowę rynku to już było ze 7 pomysłów od czasu wyrzucenia z niego ruchu samochodowego w 1979r...
2010-11-14 23:06:14 (15 lat temu)
Rynek, Dom Prasy.
2011-03-24 22:13:39 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki. Przypisane.
2011-03-24 22:23:47 (15 lat temu)
Fajna fura :))
2012-02-04 21:01:59 (14 lat temu)
W latach 50 - tych dorośli budowali SAM-y, dzieciom jak widać też budowano :)
2012-02-05 12:44:39 (14 lat temu)
Jorg
 
Ta fura,to własność rynkowego fotografa.
2012-02-06 11:10:43 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
293 Dyskusji (ostatnia 14 lat temu)
Francuski czołg Renault FT-17 na katowickim rynku, podczas głosowania w Plebiscycie na Górnym Śląsku. Zdjęcie wykonano na wysokości wlotu ul. Pocztowej. Kami...
Katowice - Rynek.
4
1897-1899
1872
-
1899
1872
-
1900
1895
-
1905
1901
1895
-
1908
1895
-
1908
1900
-
1910
1900
-
1910
1900
-
1914
1900-1915
1900
-
1915
1900
-
1915
Rynek - obiekty i wydarzenia
12 12
13
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet