| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Lompy Józefa
2
2
6
7
9
14
15a
15c
15d
15f
16
17
18
22
19
24
24b
26

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Lompy Józefa

Dawniej: Schenkendorff Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
esski
 
Mam ten egzemplarz z pieczęcią z dnia 27 06 1936
2015-11-18 05:40:58 (10 lat temu)
Cenne zdjęcie, bo widać na nim co wisiało na słupach zanim powieszono te przerobione ORZ-1.
2013-12-05 19:00:16 (12 lat temu)
mroczan
 
+1 głosów:1
Wygląda na to, że ten pan w niebieskiej koszulce stał nieruchomo przez całe dziesięciolecie w tym samym miejscu.
2013-12-05 20:46:01 (12 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor.
2015-01-29 22:42:21 (11 lat temu)
Stenek
 
do Jarosław Dubowski: To nie jest przerobione ORZ-1, to oprawa o nieznanym dotąd typie i producencie, keidyś dokładnie to analizowałem
2015-01-29 23:54:45 (11 lat temu)
To może być kąpielisko Rybka na ul Lompy
2016-03-19 09:13:42 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Choć "zabawkowy" to jednak wózek :)
2016-03-19 09:39:27 (10 lat temu)
Krzycho
 
+1 głosów:1
Stawiam na Rybkę - Katowice, kiedyś teren ogródków działkowych, wejście od ulicy Lompy. Zjeżdżalnia dwutorowa "kamienna" , a w tle basen z torami.
2018-07-02 17:51:56 (7 lat temu)
do ireneusz1966: Gliwicka przedszkole.
2016-03-19 19:23:50 (10 lat temu)
Krzyś_
 
do ireneusz1966: Mam kilka zdjęć z tego miejsca, na żadnym jednak nie widać tej rzeźby rybki. Ale może to być przy ul. Lompy.
2016-03-19 21:41:35 (10 lat temu)
TW40
 
do ZPKSoft: Co do datowania zdjęcia to się nie wypowiadam ale wózeczek - model z l. 30.
2016-03-19 21:27:00 (10 lat temu)
Krzyś_
 
do Eugeniusz S.: Jeszcze było takie małe kąpielisko na terenie ogródków działkowych przy ul. Barbary. Sprawdzę Gliwicką.
2016-03-19 21:40:26 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: A w tych latach było już te przedszkole
2016-03-19 22:07:58 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: Popieram - to jest Ogród Jordanowski ("pawilon") przy Gkiwickiej. Basen płytki bliżej fotografującego zasypany w latach 80-tych, głębszy dalej widoczny wyremontowany parę lat temu - bywa czynny w lecie.
Adres - Gliwicka 212 - Przedszkole nr 39.
2016-03-23 19:15:28 (10 lat temu)
Krzyś_
 
do TW40: Może być. Dziewczynka na zdjęciu urodzona po wojnie :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2016-03-19 21:38:47 (10 lat temu)
do ireneusz1966: Ten budynek wraz z ogrodem Jordanowskim wybudowano w latach 30 tych XX wieku.
2016-03-19 22:20:25 (10 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Ogród Jordanowski na Gliwickiej 214 a właściwie obecnie Młodzieżowy Dom Kultury nie jest częścią przedszkola.Nawet nie ma z nim połączenia.
2017-08-12 16:51:12 (8 lat temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Krzycho: Rybka pasuje - murki, schody, postument rybki za drzewem i inne.
2018-07-20 00:31:31 (7 lat temu)
Kąpielisko zwane Rybka przy ulicy Lompy (nazwa od widocznej fontanny). Zlikwidowane w latach 70-tych pod budowę obecnej Komendy Wojewódzkiej Policji (znajdowało się po wschodniej stronie gmachu komendy w miejscu obecnych parkingów).
2016-12-03 18:31:21 (9 lat temu)
Zaliczyłem te kąpielisko
2016-12-03 21:00:54 (9 lat temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+1 głosów:1
Jako ciekawostkę dodam, że parking policyjny który obecnie się tu znajduje nazywany jest Rybką choć nikt już nie pamięta skąd wzięła się ta nazwa.
2020-12-03 01:32:05 (5 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
Lewa i prawa strona do obróbki i będzie git :-)
2019-03-20 23:46:39 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do legion: Ale tak jest ciekawiej i o jeden przystanek autobusowy więcej ;-)
2019-03-21 10:57:33 (7 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do legion: Zapomniało się wczoraj ciachnąć, ale już jest git ;)
2019-03-21 18:00:05 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Fotopiesek ☺
2019-10-30 11:21:04 (6 lat temu)
Obecnie ten sam widok / z 2017 roku /
2019-12-10 19:36:42 (6 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Stenek
 
Cud, że te widoczne po prawej stronie "kwiaty" opraw oświetleniowych przetrwały w nienaruszonym stanie, ich kloszy dziś kupić się raczej nie da, jedyna droga zamówić w hucie szkła dając jeden czynny i cały na miarę
2025-01-05 20:45:42 (rok temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Wołga 1972+
2026-05-28 09:36:31 (30 dni temu)
Pokaż na mapie
13 Dyskusji (ostatnia 30 dni temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet