| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Sądowa
1
2
4
7
9
9

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Sądowa

Dawniej: Werder Strasse
Ulica Sądowa w Katowicach − jedna z ulic w katowickiej dzielnicy Śródmieście. Rozpoczyna swój bieg przy placu Wolności. Następnie krzyżuje się z ulicą Marii Goeppert-Mayer (część tzw. "obwodnicy śródmiejskiej). Kończy swój bieg przy skrzyżowaniu z ul. Mikołowską, ul. Jana Matejki i ul. Juliusza Słowackiego.

Przy ulicy Sądowej znajdują się następujące historyczne obiekty:
zabytkowy budynek narożny (ul. Sądowa 2, pl. Wolności 9) wzniesiony 1901 według projektu Ludwika Goldsteina w stylu eklektyzmu; w latach 1929−1932 przebudowany przez firmę budowlaną Brunona Iwańskiego; obiekt został wpisany do rejestru zabytków 11 sierpnia 1992 (nr rej.: A/1489/92;
kamienica mieszkalna (ul. Sądowa 4);
budynek nastawni kolejowej (naprzeciw budynku pod numerem
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nie jest lepsze - dalsze rozciąganie pikselozy nie poprawia niestety jakości zdjęcia, a wręcz ją pogarsza...
2009-01-31 17:03:29 (17 lat temu)
zuf
 
do Jarosław Dubowski: A moim zadaniem jest lepsze. Niewielkie zwiększenie rozmiaru nie pogarsza aż tak bardzo jakości żeby zdjęcie stawało się nieprzyjemne w odbiorze, za to jest większe co cieszy zwłaszcza użytkowników posiadających duże monitory :)
(Przydał by się zrobić coś z lewą stroną..)
2009-01-31 17:37:13 (17 lat temu)
fck
 
do zuf: Już przyciąłem :)
2009-01-31 17:48:07 (17 lat temu)
pawulon
 
Popieram Jarka, to jest już za bardzo wyostrzone i przekracza granicę pomiędzy jakością a naturalnością zdjęcia.
2009-01-31 17:55:19 (17 lat temu)
labeo7
 
Jest nowa wersja tego zdjęcia, może trochę mniej ostra ale ogólnie chyba lepsza . Podmienić ?
2015-01-29 23:11:21 (11 lat temu)
do labeo7: Moim zdaniem wyraźnie lepsza.
2015-01-30 22:01:25 (11 lat temu)
Milena Sontowska
 
+1 głosów:1
Obiekt ma błędny status "zlikwidowanego"
2022-05-26 02:05:27 (4 lata temu)
do Milena Sontowska: Usunąłem likwidację.
2022-05-26 06:42:08 (4 lata temu)
do Jarosław Dubowski: A mnie się wydaje że tej willi już nie ma , tylko trwa tam budowa chyba hotelu
2022-06-25 16:02:34 (4 lata temu)
verbensis
 
+3 głosów:3
2022-06-25 16:41:25 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do ireneusz1966: Tam nie już śladu wszystko wywiezione.
2022-06-26 21:13:51 (4 lata temu)
Piękne te nasze Katowice są :)
2018-09-06 17:59:22 (7 lat temu)
2020-01-11 19:37:24 (6 lat temu)
Wydaje mi się, że ten obiekt jest już oddany do użytku a ciągle wisi jako inwestycja w trakcie budowy. Byłoby fajnie gdyby osoba, która zakłada watek pilnowała go. Ja wiem, że za to nie ma już "punktów" ale ... . :-)
2021-02-23 12:29:00 (5 lat temu)
fantom
 
do Grzegorz Małyszczuk: Słuszna uwaga, zmieniłem, choć obiektu nie zakładałem.
I uważaj, bo Cię łowcy punktów przestaną lubić za takie teksty ;)
2021-02-23 12:43:45 (5 lat temu)
do fantom: Oj. Wiem, że jestem uszczypliwy ale co chwila spotykam taki obiekt - założony i porzucony. Często sam poprawiam. Myslę, że byłoby dobrym pomysłem, żeby obiekt też miał informację o tym kto go zakładał. Wówczas można zobaczyć czy jest to osoba aktywna czy już nie i wówczas podjąć odpowiednie działanie. Ja wiem, że awansowanie jest miłe (dla mnie też) ale pamiętajmy, że obiektów przybywa i z czasem będzie nie do opanowania bałagan niedokończonych obiektów. Na luzie i pozdrawiam.
2021-02-23 12:47:56 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Jedyna na to rada to poprawiać samemu albo zgłaszać w komentarzach. Bywa, że obiekty są zakładane przez kogoś kto tu już nie zagląda, albo zagląda od czasu do czasu.
A kto zakładał obiekt to łatwo sprawdzić, patrząc kto wrzucał jego pierwszą fotkę.
2021-02-23 12:51:47 (5 lat temu)
fck
 
+3 głosów:3
do Grzegorz Małyszczuk: Ja od zawsze wychodziłem z założenia, że działa to trochę jak Wikipedia. Ktoś założy obiekt w trakcie budowy, ktoś inny zauważy że budowa się skończyła i odhaczy jako gotowy, a jeszcze ktoś inny wie o budynku więcej i napisze opis czy poda kto był realizatorem czy architektem. Zwyczajna, mrówcza praca ogółu. Ponadto trudno pilnować setek obiektów jeśli fotografuje się nie lokalnie, a przejazdem w różnych miejscach Polski.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit..
2021-02-23 13:15:16 (5 lat temu)
do fck: OK, na pewno masz rację. Dla mnie nie jest problemem dokończyć temat. Zwróciłem na to uwagę gdyż jestem tu dość krótko i nie chciałbym aby ktoś mi zarzucił, że wcinam się w jego obiekt. OK, wrzucam jeszcze większy luzzz. :-)
2021-02-23 13:22:39 (5 lat temu)
fck
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Nie, nie ma tu czegoś takiego jak "mój obiekt". Buszuj i poprawiaj do woli :)
2021-02-23 13:24:23 (5 lat temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+1 głosów:1
do fck: Byle z głową i rzeczowo. :-)
2021-02-23 13:26:42 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Ulica Sądowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet