| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Goeppert-Mayer Marii
2
14

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Goeppert-Mayer Marii

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Myślę, że można już zrobić podobiekt dla centrum przesiadkowego :)
2020-07-05 00:54:26 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
2020-07-05 07:14:44 (5 lat temu)
Ktoś kojarzy co tam się wcześniej mieściło? Jakaś komórka organizacyjna PKP, pytanie - jaka?
2021-12-24 12:54:20 (4 lata temu)
rdx0
 
do Jarosław Dubowski: Jak Ci zależy to popytam kolegów po kolejówce co pracowali w Katowicach ale już dzisiaj nie będę ich męczył
2021-12-24 13:27:29 (4 lata temu)
Milena Sontowska
 
+2 głosów:2
Nie jestem jakaś biegła w kolejowe klocki, ale jak dla mnie to starotorze jest pozostałością po towarowej linii 1f biegnącej ze stacji Katowice na Dąbrówkę Małą wzdłuż obecnej ul. Goeppert-Mayer i dalej na północ
2021-12-24 01:07:38 (4 lata temu)
Ewqa100
 
Rzeczywiście zdjęcie było zrobione od południa, od strony tego dużego bilbordu w stronę budynku SOK. Założyłam obiekt - nieużywane torowisko.
2021-12-28 05:08:09 (4 lata temu)
do Milena Sontowska: Natomiast jak zajrzysz sobie na ORSIP to widać tam jakieś bocznice, magazyny, ogólnie budynki służące najpewniej do obsługi linii towarowych
2021-12-24 01:09:16 (4 lata temu)
do Milena Sontowska: To pozostałość po linii albo odgałęziającej się od niej bocznicy. Jak wstawisz pineskę i określisz stronę świata w którą był skierowany obiektyw to zidentyfikujemy.
2021-12-24 08:43:36 (4 lata temu)
rdx0
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: W tle widać budynek Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei ( z tym dużym kominem). Fotka z tego miejsca
2021-12-24 09:31:20 (4 lata temu)
rdx0
 
do Jarosław Dubowski: za ceglanym murem po prawej widać podporę tej reklamy
2021-12-24 09:44:38 (4 lata temu)
do rdx0: Czyli to bocznica do zabudować obecnie zajmowanych przez komendę SOK. Z tego co pamiętam w dawnych czasach miała tam siedzibę również jakaś komórka PKP (nie pamiętam jaka).
2021-12-24 12:53:05 (4 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Czy juź zostal stworzony ten ogólnopolski podobiekt związany z obecną situacjią na Ukrainie i falą uchodźców ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2022-03-06 19:21:10 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do vetinari: Ciekawy pomysł.
2022-03-06 20:20:01 (4 lata temu)
do Neo[EZN]: Co ? Ten mural czy ten podobiekt ? Ja bym go stworzyl, tylko niewiem jak go nazwać....pozostawie to na Was ☺
2022-03-06 20:22:15 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Ulica Goeppert-Mayer Marii - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet