| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Plac Wolności

Pomnik

m
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
10a
11
12
12a
14

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Plac Wolności

Dawniej: Wilhelm Platz
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
Dana
 
Podmiana i znaczniki
2024-01-21 17:36:44 (2 lata temu)
4elza
 
Wymiana, inne źródło.
2024-12-12 07:11:12 (rok temu)
Krzyś_
 
To nie jest park Kościuszki - po lewej widać kamienicę:
2024-12-12 18:49:52 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Podmiana, zmiana źródła ... , wózki dla Tereski ;-)
2022-09-27 09:05:10 (3 lata temu)
TW40
 
do Dana : Szkoda, że fotograf nie poczekał chwilę...
2022-09-27 21:24:52 (3 lata temu)
2023-04-30 00:32:52 (3 lata temu)
Jest wpisany do kategorii "Kościół"
2023-01-31 21:37:44 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Milena Sontowska: Ufff zdąźylem na ostatnią chwile...juź nie ☺☺☺
2023-01-31 21:39:33 (3 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
2023-01-21 21:47:27 (3 lata temu)
TW40
 
+1 głosów:1
Wózek prawdopodobnie z l. 30.
2023-01-21 22:10:15 (3 lata temu)
fantom
 
Właściwie to przypisanie powinno być do tego pomnika:
który powstał w miejscu poprzedniego.
I przedział czasowy 1923-39
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2023-01-21 22:14:04 (3 lata temu)
Plac Wolności przy pomniku
2025-07-09 20:51:53 (11 miesięcy temu)
Pewnie plac Wolności
2025-07-09 20:48:06 (11 miesięcy temu)
fantom
 
A to Plac Wolności
2025-10-04 19:04:29 (8 miesięcy temu)
Z kina Zorza to raczej nie, zapewne z budynku Izby Rzemieślniczej.
2025-10-04 19:29:23 (8 miesięcy temu)
fantom
 
do Jarosław Dubowski: Na Izbę za wysoko.
2025-10-04 19:40:44 (8 miesięcy temu)
mirekjot
 
+2 głosów:2
Po prawdzie to na koncu leci doczepa 4ND. ND to jedynie ta w srodku.
2025-12-16 13:24:23 (6 miesięcy temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do mirekjot: Ok - skorygowane.
2026-01-01 21:47:56 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
56 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet