| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Agnieszki
2
3
4
6
7
9
10
11
12
13
14
14a
16
18
20
21
21
21a
22
23
24
25
26
27
29

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Agnieszki

Dawniej: Agnesstraße
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
podobno gdzieś w tej okolicy przed wojną był handel kolonialny Jakubika?
2020-02-03 16:12:25 (6 lat temu)
ireneusz1966
 
+1 głosów:1
Szkoła !9 ale adres Agnieszki 2
2020-04-29 08:00:28 (6 lat temu)
fantom
 
do ireneusz1966: Poprawione.
2020-04-29 08:39:03 (6 lat temu)
Jakiś błąd na stronie. Wchodzę do jednego ze zdjęć w obiekcie Bednorza 3-7w Pszczynie, na miniaturce zdjęcie z Pszczyny, po otwarciu pełnego zdjęcia po pół sekundzie, gdy widać to z Pszczyny, pojawia się już na stałe widoczne zdjęcie z ulicy Agnieszki 4 autorstwa Ireneusza1966. Ktoś coś na ten temat???
2019-02-24 12:07:22 (7 lat temu)
do Andrzej G: Musisz dodać jeszcze raz zdjęcie Bednorza 3-7.
2019-02-24 12:16:12 (7 lat temu)
do Columba livia: Gdyby to było tak proste...
2019-02-24 12:39:18 (7 lat temu)
podobno kiedyś mieścił się tu skład kolonialny Jakubika?
2020-02-03 16:15:40 (6 lat temu)
Widze Irku źe dziśaj chodzileś bez swojego aparatu co ??? ☺☺☺
2020-04-05 17:02:25 (6 lat temu)
do vetinari: No cóż teraz nie czas na spacery z aparatem , tylko niezbędne wyjścia.. a to przy okazji
2020-04-06 08:58:31 (6 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Fotopiesek ☺
2020-04-05 17:00:05 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
Chyba w tym przypadku mamy Katowicach - Dąbiu. "Tambylcy" niech mnie poprawią jeśli źle napisałam.
2020-07-25 14:34:58 (5 lat temu)
Krzyś_
 
do ZPKSoft: Deklinacja 2.1:
2020-07-25 14:59:29 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Fotopiesek ☺
2020-12-30 11:16:25 (5 lat temu)
ulec
 
+2 głosów:2
Chlewiki.
2025-09-02 10:25:31 (9 miesięcy temu)
PiotrW
 
+3 głosów:3
do ulec: Tu trzeba dodać że to chlywiki z fiślom, czyli takim poddaszem. Bo bywały też chlywiki bez fiśli.
2025-09-02 22:20:40 (9 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
21 Dyskusji (ostatnia 9 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet