| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (20)
Obiekty w okolicy
Grota Królewny Śnieżki
50
m
Bytom
Staw gondolowy
80
m
Bytom
Kąpielisko odkryte OSiR Bytom
83
m
Bytom
Góra Miłości
105
m
Bytom
Park Miejski im. Franciszka Kachla
192
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kawiarnia "Widzimisie"

Obiekt istnieje częściowo
Dawniej: Zoo Garten / Bärenzwinger / Kawiarnia "Pod Misiami"

"Kierujemy się do miejsca, w którym kiedyś było niewielkie ZOO, ale w którym był i lew i niedźwiedź
brunatny stojący na tylnych łapach, niestrudzenie prosząc każdego o kawałek precelka, no i mnóstwo
małp. Już dawno zniknął lew i w kilka lat później sympatyczny misiu. Mieszkałem jeszcze w Bytomiu, gdy
któregoś dnia zniknęła też klatka z małpami. Na miejscu dawnego ZOO jest dzisiaj niewielka kawiarenka pod gołym niebem"
Fragment wspomnień Henryka Cebulli zatytułowanych "W bytomskim parku" http://www.energetyk-elektronik-bytom.net/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=805

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wybieg dla niedźwiedzi (Bärenzwinger) w ZOO mieszczącym się w Parku Miejskim.
Sugeruję przypisać do obiektu
2008-12-14 08:28:37 (17 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Lub jeszcze lepiej do obiektu ZOO który jest już założony:
2008-12-14 08:37:37 (17 lat temu)
fck
 
do Jarosław Dubowski: Gotowe.
2008-12-14 09:58:39 (17 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+3 głosów:3
Podmiana
2022-04-28 14:34:30 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
Może Tereska uściśli datę po wózku :)
2012-07-10 18:07:44 (13 lat temu)
Pako45
 
+3 głosów:3
W owych latach młode matki były mniej wybredne i wózki przechodziły "z pokolenia na pokolenie" wożąc na swoich pokładach nawet kilkoro dzieci
2012-07-10 18:24:50 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Ale bardzo źle go widać.
2012-07-10 19:06:52 (13 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Rafał Eckiert (Beuther) : Stawiam na lata powojenne...
2012-07-10 22:56:58 (13 lat temu)
do TW40: Dziękuje
2012-07-11 09:41:21 (13 lat temu)
augiasz
 
Da się zrobić zdjęcie jak to miejsce wygląda obecnie?
2012-07-22 11:16:36 (13 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do augiasz: Da się .
2012-07-22 11:42:22 (13 lat temu)
Fotopiesek ☺
2022-10-23 23:09:18 (3 lata temu)
2022-10-24 07:46:38 (3 lata temu)
piotr brzezina
 
+6 głosów:6
Rafał , dziękujemy, że znalazłeś czas na spotkanie
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: nie ważne
2023-05-14 16:31:43 (3 lata temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : To ja Wam dziękuję za bardzo miłe spotkanie nie daleko mojego domu,bardzo miło mi Was było poznać osobiście
2023-05-14 20:50:38 (3 lata temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+3 głosów:3
Aha ,jak widać mam sparaliżowaną prawą stronę ,ale jestem na chodzie (od urodzenia,parę osób o tym wie)
2023-05-14 20:56:59 (3 lata temu)
Dana
 
Tak na marginesie: fotopolanie stoją na terenie obiektu (dawny Zwierzyniec), do którego Rafał dodał w przeszłości 18 wspaniałych zdjęć archiwalnych i jedno współczesne.
2023-05-14 21:35:19 (3 lata temu)
do Dana : Ta były niedźwiedzie do połowy lat 60 tych.
2023-05-14 21:40:14 (3 lata temu)
Dana
 
do Eugeniusz S.: Nie wiedziałam. Może jeszcze pojawią się zdjęcia z tego okresu, na pewno tkwią w rodzinnych albumach - misie zawsze były pożądanym motywem..
2023-05-15 08:35:58 (3 lata temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Pozdrawiam sympatycznych kolegów :)
2023-05-15 08:54:28 (3 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Byłem w okolicy tego dnia... ;)
2023-05-15 08:57:49 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Pozdrawiam trzech fotopolskich braci !
2023-05-15 10:13:23 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ja też Cię pozdrawiam.
2023-05-15 12:40:06 (3 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ja Ciebie pozdrawiam podwójnie
2023-05-15 12:51:16 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Nieistniejący ogród zoologiczny w Bytomiu.
Spotkanie trzech fotopolan, Piotr, Rafał i Eugeniusz.
1900
-
1920
1900
-
1920
1905
-
1920
1905
-
1925
1905
-
1925
1910
-
1930
1910
-
1930
1924
-
1926
1920
-
1944
1920
-
1944
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet