| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (33)
Obiekty w okolicy
Pawilon handlowo-usługowy
42
m
Zamość
Piłsudskiego 10B
53
m
Zamość
Piłsudskiego 10B
59
m
Zamość
Piłsudskiego 10D
86
m
Zamość
Piłsudskiego 10
94
m
Zamość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Maaaru
 
+1 głosów:1
Oj, poprawka - ten numer jest do ul. J. KILIŃSKIEGO! :-) !
2014-11-12 20:55:03 (11 lat temu)
pawulon
 
Jak się skorzysta z lupki, to widać że to Kilińskiego 3a, czyli Maaaru ma rację.
2014-11-12 21:03:18 (11 lat temu)
Maaaru
 
Spokojnie, Panowie i Panie :-) ! W tym bloku mieszka moja dawna wychowawczyni z LO, więc się zapamiętało, he he :-) !
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: delete
2014-11-12 21:53:35 (11 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
do Maaaru: No i czasem warto zrobić błąd, żeby się dowiedzieć, że mamy uważnego fana/fankę w Zamościu
2014-11-12 21:21:32 (11 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+2 głosów:2
do Maaaru: Pod latarnią najciemniej. Pracuję 25 metrów od tego bloku i mieszkam 24,5 m od tego bloku :)
2014-11-12 21:25:46 (11 lat temu)
do pawulon: Czy nie za dużo nas wzięło się za poprawianie ? już mamy 2 obiekty w jednym :)
2014-11-12 21:20:48 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Nigdy za dużo poprawiaczy - zawsze lepiej za dużo niż za mało ;)
2014-11-12 21:25:14 (11 lat temu)
pawulon
 
do Wiesław Smyk: Ja nic nie poprawiałem ;)
2014-11-12 21:33:57 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Czyli z domu do pracy masz 0,5 m , pod warunkiem , że w tę samą stronę :)
2014-11-12 21:27:28 (11 lat temu)
do ZPKSoft: No niestety, aż tak dobrze to nie jest. Ten blok jest prawie po środku mojej drogi do pracy :)
2014-11-12 21:31:02 (11 lat temu)
do Wiesław Smyk: A teraz widzę jak Paweł bierze cyrkiel i wbija go w ten blok rysując okrąg o podanych rozmiarach ... :):):)
2014-11-12 21:33:53 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: To i tak masz dobrze, bo ok. 50 m. Są tacy co mają sporo kilometrów do codziennego przemierzania i to w obie strony.
2014-11-12 21:39:45 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet