| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kolej linowa Polinka

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Jola164
 
Super ujęcie
2018-05-29 15:26:19 (8 lat temu)
Budynek po lewej został wyburzony.
2013-08-06 23:40:59 (12 lat temu)
do † jaxan: On należał to Hydrokruszu czy do Politechniki?
2013-08-07 10:35:14 (12 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
A to ma być atrakcja turystyczna, czy konkretne rozwiązanie komunikacyjne?
2013-08-18 21:26:34 (12 lat temu)
do Mikrob: Rozwiązanie komunikacyjne - ta kolejka ma pomóc w przetransportowaniu (głównie studentów) na drugi brzeg Odry gdzie w ostatnim czasie wybudowano ten obiekt -
2013-08-18 21:41:28 (12 lat temu)
W niebieskiej folii zapakowane są wagoniki kolejki linowej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: bylo źle napisane
2013-08-06 23:48:18 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Pojeździłam dziś, jak dawno nie pamiętam:). Wagoniki jeżdżą wahadłowo, a mijają się nad środkiem rzeki. Mam filmiki, ale wyszły wielkie pliki, musi Neo wziąć je do obróbki.
2013-10-01 19:03:30 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Wrzucę zdjęcia i potem wezmę się za filmy. Pojeździliśmy z Agatką dwie godziny temu - podoba mi się ta kolejka :) Nietypowe jest to, że wagony nie objeżdżają stacji tylko właśnie kursują wahadłowo.
2013-10-01 19:06:47 (12 lat temu)
Muszą przejeździć minimum 30 godzin zanim wsiądą do nich pierwsi pasażerowie. A korki dzisiaj ogromne :(
2013-09-16 18:11:43 (12 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Takie gondole górskie mają podwiesia dla nart. Szkoda że tu nie zamontowano jakichś wieszaków dla rowerów.
2013-09-16 18:25:55 (12 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:2
do Neo[EZN]: Z Parkowej do Mostu Grunwaldzkiego jechałem autem 40 minut...
2013-09-16 18:38:03 (12 lat temu)
Julo
 
do † Andrzej Mastalerz: Nie wiem, czy takie wieszaki nie spowodowałyby zatorów podczas wsiadania i wysiadania. Ale to oczywiście problem tylko organizacyjny, bo przecież chyba nie techniczny. Może jeszcze po paru miesiącach ktoś pójdzie po rozum do głowy?...
2013-09-16 18:40:10 (12 lat temu)
do Julo: Stłuczka była na wylocie Grunwaldzkiej w most Szczytnicki. Tramwaj z szyn wyskoczył i zablokował kompletnie tę część miasta.
2013-09-16 18:40:23 (12 lat temu)
Julo
 
do Marek Potocki: Rzeczywiście, ja przejeżdżałem tam blisko około 14:30, to właśnie zaczęło się korkować. A po 20 minutach próbowałem wrócić do centrum, i trwało to blisko trzy kwadranse.
2013-09-16 20:00:29 (12 lat temu)
do Marek Potocki: Ech, kiedy pieniacze przestaną blokować budowę mostu z Krakowskiej na Biskupin. Jeszcze Niemcy przewidzieli taką przeprawę i drogę wzdłuż ul. Ziel.Dębu.
2013-09-16 20:16:36 (12 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Jakby miasto było stać, to pewnie i na pieniaczy by metodę znaleźli. Sam na ten most czekam z utęsknieniem...
2013-09-16 20:21:44 (12 lat temu)
do Julo: Ja 50 z Maślic do centrum a kombinowałem jak tylko mogłem.
Co do podwieszania rowerów to nie wiem czy jest sens bo przejazd rowerem z Wyb. Wyspiańskiego do ulicy Na Grobli nie zabiera więcej niż 10 minut.
2013-09-16 21:00:07 (12 lat temu)
do Marek Potocki: Budowa stadionu tak dużo kosztowała, że Wrocławia nie będzie stać na takie inwestycje przez minimum kilka (-naście) najbliższych lat...
2013-09-16 21:02:24 (12 lat temu)
Marek Potocki
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Nie narzekam. Dzięki temu mam na Gaju tramwaj, mamy obwodnicę z prawdziwego zdarzenia, stadion i i siedlisko rzadkich płazów obok ;)
2013-09-16 21:08:42 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Racja. A jeszcze utrzymanie tej smutnej budowli generuje jakieś masakryczne koszty. Cieszmy się chociaż mostem
w Brzegu Dolnym. Niedługo otwarcie.
2013-09-16 21:10:01 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do † Andrzej Mastalerz: Aj, nieprędko, z rok zejdzie. Przypomniałeś mi o zdjęciach.
2013-09-16 21:11:35 (12 lat temu)
do Danuta B.: Danusiu, może przejedziemy się tym nowym mostem, podobno już za miesiąc ma być otwarty.
2013-09-16 21:35:53 (12 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Andrzeju zaraz dam zdjęcia. Mostem, owszem przejdziesz, Skanska już nie używa łódki. Ale te drogi dojazdowe w polu - dosłownie i w przenośni. Ale nie jestem nieomylna.
2013-09-16 21:39:28 (12 lat temu)
skrzypa
 
Dwa tygodnie temu został zamknięty dla ruchu pociągów most kolejowy w Brzegu Dolnym z powodu pęknięcia ( ruch przywrócono w ostatni piątek ) jak to bywa w takich sytuacjach uruchomiono zastępczą komunikację autobusową i niestety brak mostu dało się odczuć bardzo dotkliwie ponieważ gdyby był już gotowy autobus między Księginicami a Brzegiem miałby do przejechania cztery kilometry, a tak musiał jechać na około przez Lubiąż całą godzinę ( 60 km ). Budowę mostu zaś widziałem jest on prawie gotowy niestety drogi dojazdowe do niego prowadzące są jeszcze w powijakach, więc nie tak szybko nastąpi jego otwarcie
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-09-16 21:54:08 (12 lat temu)
do skrzypa: A most, z tego co pamiętam, to chyba już we wrześniu miał zostać ukończony?
2013-09-16 21:57:25 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do † Andrzej Mastalerz: Andrzeju, jak tu jechać? Zdjęcia z 29 sierpnia.
2013-09-16 21:58:54 (12 lat temu)
† Festung
 
+5 głosów:5
Cóś mu się noga wyciągła:)
2013-10-01 21:55:27 (12 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+4 głosów:4
do † Festung: Może od powłóczenia... ;)
2013-10-01 22:09:09 (12 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+4 głosów:4
do † Festung: Może idzie do ministerstwa kroków.
2013-10-01 22:17:48 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Ile osób się zmieści ?
2013-10-01 19:24:17 (12 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Chyba 15
2013-10-01 19:35:05 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: 10 siedząc i 5 na stojaka.
2013-10-01 19:35:20 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Zgadza się a ci którzy stoją to się nie zmęczą bo jazda trwa niecałe dwie minuty - trzeba się tylko złapać poręczy pod sufitem bo trochę kolebie i jest fajny efekt zmiany przeciążenia przy mijaniu słupa :)
2013-10-01 19:53:18 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: ... a wagoniki chyba takie jak w Świeradowie.
2013-10-01 19:53:32 (12 lat temu)
† KazimierzP
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: W Świeradowie kolejka stanęła, a we Wrocławiu ruszyła!
2013-10-01 21:01:25 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Stanęła z powodu jesieni i ruszy kiedy rozpocznie się sezon narciarski?
2013-10-01 21:09:42 (12 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Nie - przepychanki właścicieli z władzami miasta...
2013-10-01 23:11:02 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do TW40: To przykra sprawa - od kiedy nie jeździ?
2013-10-01 23:30:31 (12 lat temu)
TW40
 
+3 głosów:3
2013-10-01 23:51:01 (12 lat temu)
Doppelmayr ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wprowadziłem prawidłową nazwe
2013-10-02 19:10:11 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do kodens79: Tak jest. Nikt inny się nie zgłosił do budowy a to był bodajże już drugi przetarg.
2013-10-03 21:02:57 (12 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
Wiedziałem, że nagrasz przejażdżkę.
2013-10-04 19:59:37 (12 lat temu)
do Mikrob: Czekałem na tę chwilę od momentu kiedy zaczęto mówić o budowie tej kolejki :)
2013-10-04 21:42:20 (12 lat temu)
Mikrob
 
do Neo[EZN]: Króciutka ta trasa. A tak jeżeli chodzi o względy techniczne strony, to w niektórych szablonach nie można ocenić filmów.
2013-10-04 23:59:32 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Pewnie tylko w starym bo tylko w nowych dodawałem nowe funkcje... w starym ciężko cokolwiek poprawiać bo to twór rozwijany od 2003 roku kiedy jeszcze człowiek miał niewielkie pojęcie o pisaniu stron.
2013-10-05 00:17:50 (12 lat temu)
Mikrob
 
do Neo[EZN]: W starym właśnie można. Próbowałem w nowym. Ale coś się poprawiło albo po prostu w innej przeglądarce siedzę i jest ok..
2013-10-05 09:14:15 (12 lat temu)
Za mało w tym filmie o tej kolejce oraz mało widoków .
2013-10-05 10:45:16 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
:-)
2020-04-07 21:57:18 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
☺☺☺
2020-04-08 07:15:54 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
13 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Przedmioty związane z Kolej linowa Polinka
2013
-
2013
2013
-
2013
Kolej linowa Polinka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet