| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (23)
Obiekty w okolicy
Hotel "Grand"
22
m
Wrocław
Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikoła...
26
m
Wrocław
Kołłątaja 16
30
m
Wrocław
Rejtana 13 - Kołłątaja 15
37
m
Wrocław
Archiwum Państwowe
42
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
Tak sobie myślę iż to było na ścianie nowego gomułkowskiego kloca u zbiegu Skargi i Teatralnej..
2015-08-04 03:02:36 (10 lat temu)
Był taki sklep, może to jego neon?
2015-08-04 09:08:22 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Kołłątaja 19, obok sklepu myśliwskiego, czyli na parterze przebudowywanego obecnie hotelu. Sklep chyba nie nosił takiej nazwy ale neon tam był na 100% .
2018-12-21 20:48:14 (7 lat temu)
Vojtech Csernók
 
+3 głosów:3
Lokalizacja ustalona, dlaczego zatem zdjęcie jest ciągle tutaj?
2020-10-16 10:09:40 (5 lat temu)
esski
 
do esski : Rok 1970 .. nic tu jeszcze nie ma
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: drtjert
2015-08-04 03:04:10 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do esski : Sklep obuwniczy "Kot w butach" był na Świdnickiej, może tam ?
2015-08-04 09:08:20 (10 lat temu)
esski
 
do ZPKSoft: Na taki neon trzeba poteżnej tafli betonu... Czy "Kot w butach" był na północ od przejścia? Tam był za Barbarą obuwniczy, bodajże w okolicy księgarni.
2015-08-04 12:25:54 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do esski : Tak tam był ten sklep, ale czy miał ten neon- nie pamiętam.
2015-08-04 13:25:35 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Ciekawe. Po konsultacjach w domu ustaliłem to samo. Sklep miał być tam gdzie wskazał esski - dokładnie przy samym przejściu pod budynkiem. Neon jest kojarzony z tym miejscem, ale niepewnie. Obejrzałem zdjęcia jakie zgromadziliśmy na Fotopolsce i za bardzo nie ma miejsca dla tego neonu... Może wisiał gdzieś po drodze na Świdnickiej jako reklama sklepu...
2015-08-04 14:58:37 (10 lat temu)
Licho
 
do ZPKSoft: Zdjęcie sklepu mamy,ale niestety samej witryny.
2015-08-04 14:59:19 (10 lat temu)
Licho
 
do ZPKSoft: I magicznym sposobem nie mamy ani jednego zdjęcia hotelu od strony Kołłątaja.
2018-12-21 22:25:56 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Vojtech Csernók: Przypisałam zgodnie z rozpoznaniem.
2020-11-20 21:02:01 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet