| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (45)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Eluarda 46
191
m
Wrocław
Eluarda 42
195
m
Wrocław
Dróżniczówka
230
m
Wrocław
Centrum handlowe "Leśnica"
303
m
Wrocław
Krępicka 36
410
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Witacz "Fabryczna"

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2019
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Włochu
 
ciekawe czemu tylko ta dzielnica została upamiętniona w ten podniosły sposób? czyżby była tak wyjątkowa dla ludu pracującego z racji swego uprzemysłowienia?
2014-08-27 18:57:49 (11 lat temu)
Mi pierwsze co przyszło na myśl że ten znak wyemigrował do tej dzielnicy :)
2014-08-27 20:10:51 (11 lat temu)
Włochu
 
ostatnio usłyszałem całkiem fajne określenie tego typu przybytku architektury: witacz
2014-09-18 09:52:18 (11 lat temu)
do Włochu: Pewnie tak. Zaskoczyłeś mnie tym "znakiem" bo jeszcze nie widziałem czegoś takiego przed wjazdem do dzielnicy - ciekawe czy gdzieś w Polsce też jest coś takiego? Miasta mają takie formy przestrzenne przy wjeździe do nich ale dzielnice? Fajnie, że się to uchowało :)
2014-08-27 19:50:41 (11 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: Na Nowym Dworze było takie coś też
2014-08-27 19:52:29 (11 lat temu)
do † ☻: W którym miejscu?
2014-08-27 20:24:31 (11 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: Na Gubińskiej
2014-08-27 20:29:52 (11 lat temu)
Włochu
 
do † ☻: może zachowały się jakieś zdjęcia tamtego "znaku" ?
2014-08-28 09:19:20 (11 lat temu)
Takie samo stało koło obecnego Ronda Pileckiego
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2016-10-17 22:00:10 (9 lat temu)
Nie ma już chyba tego obiektu.
2019-05-04 16:33:41 (7 lat temu)
Westend
 
do bonczek_hydroforgroup: Jak najbardziej jest.
2019-05-04 20:25:07 (7 lat temu)
pawulon
 
do bonczek_hydroforgroup: Stoi i trwa. Dwa razy dziennie przejeżdżam obok niego, a czasami nawet stoję jak przejazd kolejowy jest zamknięty ;-)
2019-05-04 20:39:24 (7 lat temu)
fantom
 
do pawulon: Dzięki za pomoc poniżej.
2019-05-04 20:43:38 (7 lat temu)
pawulon
 
do fantom: Nie ma sprawy. Wolałem sam to zrobić niżeli czekać aż Wojtek bardziej namiesza ;-)
2019-05-04 21:00:08 (7 lat temu)
vorwerk
 
I już go nie ma.
2019-06-22 23:14:56 (7 lat temu)
A co się stało z dzielnicą ?
2019-06-22 23:25:00 (7 lat temu)
Licho
 
do da signa: Dzielnice poszły do piachu razem z Dzielnicowymi Radami Narodowymi.
2019-06-22 23:51:48 (7 lat temu)
do Licho: Cóż, dla mnie we Wrocławiu czas stanał w 1990 r...
2019-06-23 08:21:32 (7 lat temu)
Co on tu robi ? Jakie są plany wykorzystania ?
2023-06-28 18:08:51 (2 lata temu)
mamik
 
do bonczek_hydroforgroup: Nie wiem, w sąsiedniej hali jest magazyn starych neonów należących do fundacji Neon Side. Może to też ich.
2023-06-28 18:23:21 (2 lata temu)
do mamik: Może jakieś muzeum zrobią , ekspozycje...czekamy.
2023-06-28 18:30:59 (2 lata temu)
mamik
 
do bonczek_hydroforgroup: Neony są tu
2023-06-28 18:33:30 (2 lata temu)
do mamik: To wiem, bo co miesiąc jestem we Wrocławiu lub Kłodzku. Ciekaw tylko jestem jak tego witacza zagospodarują ?
2023-06-28 18:41:00 (2 lata temu)
mamik
 
do bonczek_hydroforgroup: Na facebooku ich trzeba zahaczyć :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2023-06-28 19:53:44 (2 lata temu)
matomi
 
do mamik: nie lepiej się po prostu przyjsc i zapytać a nie snuć opowieści z mchu i paproci?
2023-08-14 21:55:29 (2 lata temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do matomi: Nie rozumiem tego tonu, jak coś wiesz to napisz.
2023-08-14 22:12:34 (2 lata temu)
matomi
 
+1 głosów:1
do mamik: witacz został zabezpieczony. Po remoncie zajezdni być może zostanie wykorzystany jako element ekspozycji stałej na Zajezdnia Popowice.
2023-08-15 11:57:35 (2 lata temu)
mamik
 
do matomi: No i ok.
2023-08-15 16:41:23 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet