| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (1)
Obiekty w okolicy
Nabrzeże Szkutnicze
63
m
Kołobrzeg
Port jachtowy
87
m
Kołobrzeg
Reja 1a-1b
92
m
Kołobrzeg
Przewodnik turystyczny - Audio Guide
103
m
Kołobrzeg
Szkolna 10
117
m
Kołobrzeg

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Most Portowy w Kołobrzegu, nad rzeką Parsętą, jest elementem tzw. małej obwodnicy kołobrzeskiej. Długość obiektu mostowego to 104 m, szerokość - 16,5 m. Uroczyste otwarcie mostu miało miejsce 28 lutego 2015 roku. Wraz z budową mostu przebudowano również sąsiednie ulice oraz przejazd kolejowy i skrzyżowanie, a także wybudowano dwie estakady o łącznej długości 203 m. /Petroniusz/

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ehm.. i gdzie sa samochody? Albo.. jakymś cudem zatrymaleś ruch drogowy dla fotopolski ?
2016-02-03 17:09:50 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Świetne! Forma wchodzi łagodnie w przestrzeń, ale równocześnie jest niejako przez nią obejmowana. Asfalt dyskretnie przyprószony światłem. Seksy foto.
2016-02-04 11:09:05 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do vetinari: Może most jeszcze nie oddany do użytku, albo kol. Grzegorz malował te świeże linie na asfalcie, i dla tego ruch był wstrzymany. A może jedno i drugie ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2016-02-03 17:12:43 (10 lat temu)
Grzegorz Błaszczyk
 
+1 głosów:1
do pawulon: O świcie można zaryzykować i wejść na drogę, ruch jest minimalny
2016-02-03 17:18:29 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Błaszczyk: Czyli że most jest czynny a Ty nie malowałeś linii, wszystko jasne ;-))
2016-02-03 17:26:31 (10 lat temu)
do Grzegorz Błaszczyk: ..i napeno mialeś kask i kamizelke reflexcijna bo BHP jest BHP :-) pikne zdjiecie :-)
2016-02-03 17:49:12 (10 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: Powiem tak: - Czy to w nocy, czy we dnie, najważniejsze: - Be Ha Pe!
2016-02-04 00:28:28 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet