| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Komunikacja miejska w Bydgoszczy

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678następna
Dana
 
+2 głosów:2
Podmiana
2023-09-06 20:48:25 (2 lata temu)
Woj11
 
do Dana : Chyba wcześniejsze. Automat jeszcze białe blachy
2023-09-06 20:51:51 (2 lata temu)
Woj11
 
do Woj11: Auto. Cholerna autokorekta
2023-09-06 20:53:43 (2 lata temu)
Dana
 
do Woj11: Datowania nie ruszałam, bo zdjęcie, którym zrobiłam podmianę, pochodzi z pocztówki ze stemplem z 2.07.1938. Jaki rok proponujesz?
2023-09-06 21:11:08 (2 lata temu)
Woj11
 
do Dana : Niewiele w dół - 1937
2023-09-06 21:23:07 (2 lata temu)
Dana
 
do Woj11: Gotowe :)
2023-09-06 21:31:03 (2 lata temu)
Datowanie raczej nieco szersze, jak tu ew. wybrane z dwóch do pozostawienia.
2025-07-28 21:18:59 (10 miesięcy temu)
yani
 
Dopisałem ul. Gdańską i naniosłem kilka znaczników.
2025-07-29 01:17:41 (10 miesięcy temu)
yani
 
Dodałem autora.
2025-07-29 01:37:07 (10 miesięcy temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
2024-01-25 13:24:03 (2 lata temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Ulica Dworcowa ?
2015-01-09 23:10:44 (11 lat temu)
2024-01-25 13:24:28 (2 lata temu)
do labeo7: Z tle widoczny pomarańczowy budynek to skrzyżowanie z ul.J Matejki. (według mapy)
2015-01-09 23:35:19 (11 lat temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Moim zdaniem to już okupacja - Citroen ma niemiecką tabl. rej. i wojenne malowanie.
2025-07-28 13:58:23 (10 miesięcy temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
Dolna data 1993 (1 akcja Owsiaka i pojawienie się tego logotypu), ale myślę, ze nawet później bo pudło już mocno zniszczone.
2023-07-26 21:37:30 (2 lata temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Tutaj zdjęcie z grudnia 2005 roku, na którym wagon wyglądał nieco lepiej, więc powyższe musi być późniejsze.
2024-01-23 10:30:28 (2 lata temu)
bydgoszczak
 
+1 głosów:1
Na pewno po 2005 (Wędrowiec), a nawet 2008 (wtedy na Długiej ustawiono tramwaj), przesunąłby to w okolice 2010-2016, kojarzę, że wtedy jakoś wyszła cała seria podobnych pocztówek dla Poczty Polskiej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2025-08-05 07:22:36 (10 miesięcy temu)
Trzeba jeścze uzupelnić ulice, Marek raczej nieda rady....
2025-08-11 22:18:26 (10 miesięcy temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
Jak sama nazwa wskazuje, parada miała miejsce raczej w Bydgoszczy...
2025-08-11 22:18:38 (10 miesięcy temu)
zales66
 
+2 głosów:2
To jest ulica Zygmunta Krasińskiego blisko skrzyżowania z ulicą Karola Libelta
2025-08-12 07:20:39 (10 miesięcy temu)
do verbensis: Tak tego przeoczylem ☺☺☺
2025-08-11 22:23:16 (10 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do verbensis: Dopisuje do Bydgoszczy NN....
2025-08-11 23:07:51 (10 miesięcy temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do zales66: Dzięki przypisane
2025-08-12 07:46:13 (10 miesięcy temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
To są dużo bardziej współczesne zdjęcia, najprawdopodobniej z 2006 roku, kiedy to ten skład miał widoczną tutaj reklamę:
Na razie zmieniam na 2006, aczkolwiek może to być też nieco wcześniej, ponieważ bywały przypadki, że niektóre reklamy na tramwajach były po kilka miesięcy lub dłużej, a niestety nie ma zdjęcia tego wagonu z 2005. Zdjęcia z pętli Wyżyny też są z podobnego okresu, pewnie nawet wykonane przez tego samego autora (tak więc i tam na razie zmieniam na 2006).
2026-05-28 21:11:55 (30 dni temu)
do Krzysiek99: Też się zastanawiałem, czy data zrobienia tych zdjęć z aukcji nie jest przesadzona w dól - bardziej z uwagi na graffiti, ubiory, TV LG Flatron z reklamy i stan pewnej degradacji/zużycia obiektów, która raczej po 4 latach jeszcze nie osiągnęłaby takiego stopnia. Niech zostanie 2006 skoro tak.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-29 13:33:42 (29 dni temu)
Woj11
 
do zygmunt_ra: Dla potwierdzenia LG technologię LCD wprowadził w 2004
2026-05-29 14:44:59 (29 dni temu)
Tutaj datowanie z aukcji wydaje się ok, ubiory i stan infrastruktury, czy tabliczka o zmianie trasy na jednym z tramwajów wskazują na lata 90.
2026-05-31 13:36:23 (27 dni temu)
77 Dyskusji (ostatnia 27 dni temu)
Komunikacja miejska w Bydgoszczy - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet