| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Obiekty w okolicy
Kapliczka
7
m
Koniaków
Głaz z tablicą ku czci Jana Pawła ...
55
m
Koniaków
Ochodzita (895 m n.p.m.)
119
m
Koniaków
Maszt telewizijny retransmisijny
184
m
Koniaków
Koniaków 372
439
m
Koniaków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pomnik św. Jana Pawła II

Zbudowano: 2018
Pomnik św. Jana Pawła II dla uczczenia 40. rocznicy wyboru papieża-Polaka
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
czesil
 
Szkoda, że nie ma znacznika na mapie.
2019-04-01 10:21:51 (7 lat temu)
czesil
 
Stanowczo za dużo tych pomników. Wszystkie na jedno kopyto.
2019-04-01 10:24:45 (7 lat temu)
troszkę zaczyna się ciasno robić od tych wszystkich upamiętnień i kapliczek na Ochodzitej
2019-04-01 14:59:19 (7 lat temu)
cracusiac
 
+3 głosów:3
do czesil: Swego czasu proponowałem stworzenie obiektu "Pomniki JPII".
2019-04-01 10:30:18 (7 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+3 głosów:3
do czesil: Kiedyś było dokładnie policzone łącznie z kamieniami i tablicami - Korea Północna pokonana!
2019-04-01 14:40:39 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do cracusiac: Przypominam sobie o tym Twoim pomyśle i jestem za tym z dwóch powodów. Jeden dlatego że jako człowiek i nasz święty zasłużył sobie na takie miejsce na fotopolsce a drugi mniej przyjemny jeżdżąc i fotografując jego pomniki zadaję sobie pytanie gdzie Ci rzeźbiarze (nieliczni) mieli oczy podczas wykonywania rzeźb Jana Pawła II. Dziwię się że społeczność parafialna zgadzała się na ustawienie takiego pomnika gdzie podobizna naszego papieża odbiega od rzeczywistości.
2019-04-01 13:40:07 (7 lat temu)
czesil
 
do piotr brzezina : Piotrze, ja myślę, że istnieje tylko jedna forma odlewnicza, z której powstały i powstają nadal te pomniki. To jest po prostu masówka!
Obiekt tego typu zawsze można założyć - wtórnie.
2019-04-01 14:33:25 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do czesil: Możliwe że masówka ale spotykam takie pomniki że sam jestem zły że tak wygląda Jan Paweł II. Ja osobiście nie zabieram się do zakładanie obiektu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2019-04-01 14:38:57 (7 lat temu)
vigo
 
do piotr brzezina : Kiedyś chciałem założyć obiekt "Fotopolskie pieski", ale zostałem przekonany, że to zły pomysł. Nikt nie miał nic do piesków, ale powstałby precedens. No bo jeśli są fotopieski, to dlaczego nie fotokotki, fotorowery ...itp,itd. Tak samo będzie z pomnikiem. Jeśli zrobimy obiekt "pomniki JP II", to dlaczego nie: pomniki Piłsudskiego, Kościuszki .... Dalej to nawet boję się pisać.
2019-04-01 15:01:22 (7 lat temu)
do vigo: Przekonałeś mnie o tych pomnikach, ale zapomniałeś o Kaczyńskim chyba że to jest te "boję się"
2019-04-01 15:06:01 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do vigo: Na szczęście mamy naszą wyszukiwarkę, bardzo przydatną do znalezienia takich pomników, oczywiście o ile wyszukuje a nie oszukuje ;-)
2019-04-01 15:24:29 (7 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : "Boję się" rozpętać kolejną dyskusję poza tematyką strony ;-)
2019-04-01 15:10:08 (7 lat temu)
do vigo: Ja już zdjęcia pomników teko Pana dodałem i nikt nie napisał że to poza tematyką strony ;-)
2019-04-01 15:22:33 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Sam mam w "kolekcji" co najmniej kilkadziesiąt zdjęć pomników..
2019-04-01 15:52:36 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Pomnik św. Jana Pawła II na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet