| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (7)
Obiekty w okolicy
Kościuszki 17
22
m
Wleń
Kościuszki 32
25
m
Wleń
Kościuszki 13
59
m
Wleń
Jana Pawła II 1
61
m
Wleń
Kościuszki 11
73
m
Wleń

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kościuszki 19

Zbudowano: 1917
Dawniej: Krankenhaus , Szpital Kolejowy
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Kościuszki 19.
2014-10-30 19:33:40 (11 lat temu)
Ta kamienica , to nie była taka zwykła kamienica, to była część sanatorium, więcej szczegółów musze zrobić wywiad na miejscu.
2014-10-30 19:40:15 (11 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Brawo Zosiu:), moje zdjęcie kamienicy od tyłu się przydało, a od przodu jeszcze nie zrobiłem.
2014-10-30 19:38:00 (11 lat temu)
esski
 
do ZPKSoft: Czołobitnia :)
2014-10-30 19:42:25 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Pewnie, że się przydało. Im większe mamy zasoby tym łatwiej coś zidentyfikować.
2014-10-30 19:40:45 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do esski : :-)
2014-10-30 21:14:35 (11 lat temu)
Wystawiasz swoje fotki na aukcji internetowej ?
2014-12-12 15:42:49 (11 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
W kamienicy tej był ..Krankenhaus (Szpital (!) ...to l.30 ub.wieku, ale w polskich czasach po 1945 r.budynek ten należał do Santorium Kolejowego i był też ...Szpitalem, niestety więcej informacji nie posiadam, chyba że złożę wizytę w ratuszu we Wleniu z upoważnienia społecznego dokumentalisty Fotopolski, dowiem się coś wiecej...Nazwę niemiecką dawną dopisałem jako dawna nazwa obiektu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2014-12-14 18:48:42 (11 lat temu)
TW40
 
+2 głosów:2
do antypuszka©: To tak jak ja ;-)
2014-12-12 19:10:26 (11 lat temu)
do TW40: Już poprawił.
2014-12-12 19:39:38 (11 lat temu)
max
 
+5 głosów:5
Spojrzałem na miniaturkę i zobaczyłem milicjanta sprawdzającego ilość gości na Wigilii ... :)
2020-12-26 15:36:42 (5 lat temu)
Raczej 1938 r. -sierpień, w 1936 nie ma zapisu w kronice miasta w ratuszu.
2020-12-26 16:08:13 (5 lat temu)
Chodziłem po Wleniu i nic- publiczna skrzynka pocztowa, podczas wszystkich powodzi (do 2006 r. wybudowano wały p/powodziowe) pierwsza woda wlewała się zawsze od obecnej ulicy Kościuszki- Goldbergstrasse wtedy, tu mamy taką sytuację uchwyconą.Na razie nic z tego, ale może w przyszłości.
2020-12-26 21:18:04 (5 lat temu)
Skorygowałem datowanie- informacje o rozpoznaniu dodałem do opisu.
2020-12-27 08:40:20 (5 lat temu)
Kolego Labeo- czy tego listonosza nie wykadrowano ze zdjęcia całego budynku szpitala, czy było w oryginale takie malutkie?
2020-12-27 16:27:59 (5 lat temu)
Jacy
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Mam przypuszczenie trącące o pewność że to Kościuszki 19. Co o tym myślisz? Tu widać skrzynkę A tu piękne pnącza No i kamienie przy okienku podobne Prawdopodobnie przy kolejnych remontach podniósł się grunt.
2020-12-26 22:37:31 (5 lat temu)
Krzyś_
 
do Jacy: To chyba glicynia.
2020-12-26 23:07:44 (5 lat temu)
Jacy
 
do Krzyś_: Niestety nie rozpoznaję :)
2020-12-27 08:10:13 (5 lat temu)
do Jacy: Wow- typowałem trafnie, ale skupiłem się na drugim końcu ulicy: Ale to jest to!Brawo dla kolegi!
2020-12-27 08:36:28 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Kościuszki 19 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet