| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (17)
Obiekty w okolicy
Kościuszki 27
19
m
Chojnice
Niepodległości 8
22
m
Chojnice
Kościuszki 25
30
m
Chojnice
Kamień kierunkowy tzw. "witacz"
31
m
Chojnice
Szalet
41
m
Chojnice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
kakaa
 
datowanie po 1908 - widoczny nowy Dom Mód Jączyński.
2014-07-19 06:57:04 (11 lat temu)
do kakaa: ...słuszna uwaga ! ...teraz dałem datowanie przybliżone ...co dwie pary oczu to nie jedna !
2014-07-19 10:11:57 (11 lat temu)
do kakaa: ...dałem teraz taki przedział w datowaniu ponieważ jak słusznie zauważyłeś jest już nowy dom "Dom Mód Jączyński" (budowa w 1908 roku) a nie mogę się dopatrzeć kamienicy mieszczącej Komunalną Kasę Oszczędności powiatu chojnickiego (budowa rozpoczęta około 1912 roku);
2014-07-19 10:24:29 (11 lat temu)
Stenek
 
Na 2 piętrze nad balkonem ktoś sprytnie zamontował rozkładany baldachim przeciw - słoneczny i - deszczowy
2014-07-19 20:32:49 (11 lat temu)
do Stenek: Następna ciekawostka: takie baldachimy nad balkonami były rzeczą normalną w każdym domu lub kamienicy w tamtych czasach, były " na wyposażeniu " każdego budynku. Umieszczenie oraz konserwacja tychże należała do właściciela budynku, W centrum miasta przed "wielka renowacją" mozna było znaleźć pozostałości po baldachimach. Tak samo każdy szanujący sie sklep posiadał takie baldachimy.
2016-02-25 22:16:19 (10 lat temu)
do Bolesław Rogatka: Pamiętam takie osłony nad witrynami w Domu Towarowym i w sklepie popularnie zwanym "Bata".
2016-02-26 06:32:27 (10 lat temu)
do Bolesław Rogatka: To chyba fachowo nazywa się markiza.
2016-02-26 22:57:28 (10 lat temu)
do legion: spotkałem sie też z określeniem " roleta rzymska"
2016-02-27 06:36:36 (10 lat temu)
Podmiana
2016-12-08 11:40:23 (9 lat temu)
do kakaa: fotopolska.eu/492713,foto.html
2014-03-28 10:57:17 (12 lat temu)
trochę to dziwna polityka "wrzucania" nie swoich zdjęć do kosza ... nie ma znaczenia, że ktoś wcześniej zadał sobie trudu aby to znależć i umieścić na portalu ...co w takim wypadku dzieje się z punktacją już otrzymaną? ...przepada ? ...w takim razie nie ma sensu zgłaszanie dubli bo jest to "podcinanie gałęzi na której się samemu siedzi"
2014-03-29 00:52:48 (12 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN] ...akurat punkty to najmniejszy problem. Pytałem tak z czystej ciekawości bo na nich to mi najmniej zależy. Moim celem było zachęcenie innych do odwiedzin i zwiedzenia miasta ( i chyba swój cel osiągnąłem ?!). Ale "bawię" się nadal z Wami !
2014-03-29 01:26:57 (12 lat temu)
do esski: ..."nigdy nie mów nigdy"
2014-03-29 01:45:10 (12 lat temu)
Podmiana na lepsze technicznie :)
2018-10-07 20:46:24 (7 lat temu)
pawulon
 
do legion: Tamto jako mniejsze poszło do kubełka.
2014-03-28 14:18:05 (12 lat temu)
kakaa
 
do pawulon: Oczywiście dziękuję.
2014-03-28 21:39:35 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do legion: Na punkty nie zwracaj uwagi - jeżeli chodzi o zasady usuwania zdjęć to są proste:
- jeżeli są dwa inne skany to usuwamy ten gorszej jakości (mniejszy, mniejsza liczba detali itd...)
- jeżeli jest ten sam lub bardzo podobny skan to usuwamy ten który został dodany jako drugi
Wartościowe komentarze przenosimy do fotki która zostaje.

Takie są zasady - myślę, że jasne.
Spokojnej nocy!
2014-03-29 01:17:04 (12 lat temu)
esski
 
do legion: Chyba nie w pełni osiągnąłeś :( ... ja się tam nie zjawię.
2014-03-29 01:31:13 (12 lat temu)
esski
 
do legion: Staram się (nigdy) , ale w tym przypadku jest to (przyjazd) niewykonalne ....Nie ja jeden, nie ostatni.
2014-03-29 01:53:01 (12 lat temu)
do kakaa: Coś z porównaniem "Dawniej i dziś ..." nie tak. Jaką fotkę chciałeś porównać ?
2015-09-28 11:55:41 (10 lat temu)
Teraz już w porządku ! :-)
2015-09-28 12:16:18 (10 lat temu)
Miasto szykuje ciekawy pomysł na ozdobienie ściany tej kamienicy - ciekawe co wyjdzie z tych planów.
2016-11-10 08:44:41 (9 lat temu)
andre13
 
do legion: Obstawiam, że wybiorą Pegaza :)
2016-11-10 10:24:27 (9 lat temu)
do andre13: Nie wiem czy to są już konkretne projekty i propozycje czy tylko przykładowa wizualizacja. Najważniejsze, aby w ogóle coś konkretnego powstało na tej szarej ścianie :-)
2016-11-10 17:56:37 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Plac Niepodległości - 27.05.1900 r. pogrzeb zamordowanego Ernsta Wintera, który przerodził się w wielką manifestację antysemicką.Widoczny budynek to kamienic...
Plac Wilhelma (obecnie pl. Niepodległości), w głębi, na wprost ulica Tadeusza Kościuszki.
1905
-
1915
1905
-
1915
1910
-
1915
1915
-
1918
1915
-
1918
1915
-
1975
1915
-
2015
2015
-
2019
2016
-
2024
2023
-
2024
Kościuszki 29 na innych zdjęciach
1900
-
1910
1900
-
1910
1905
-
1908
1905
-
1912
1908
-
1912
1910
-
1917
1910
-
1918
1915
-
1925
1915
-
1975
1939
-
1975
1984
-
2016
1984
-
2018
2022
-
2022
2017
-
2022
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet