| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (19)
Obiekty w okolicy
Tymczasowe torowisko tramwajowe pr...
52
m
Wrocław
Przystanek "Aleja Architektów"
56
m
Wrocław
Zespół mieszkaniowy K1 "Nowe Żerni...
83
m
Wrocław
2015-2016 - Budowa Alei Architektów
90
m
Wrocław
2014-2015 - budowa skrzyżowania z ...
92
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kosmos

Obiekt jest w trakcie budowy
Architekt: Mariusz Szlachcic (4 realizacje)
Inwestor: Marvipol S.A. (6 inwestycji)
Zbudowano: 2024-
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
W 2016 r. deweloper od Kosmosu jeszcze nie kupił tej działki.
2026-05-04 17:43:59 (miesiąc temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Z tym zdjęciem łączy się taka historia.
Fociłem od ulicy Kosmonautów i nagle ujrzałem starszą panią obserwującą plac budowy.
Niezła miejscówka, pomyślałem. Odnalazłem drogę do tego miejsca i stąd to zdjęcie.
Dzisiaj naszła mnie taka refleksja, że my też na Fotopolsce jesteśmy niejako takimi starszymi ludźmi z Bolonii, bo lustrujemy budowy i niekiedy ostro komentujemy.
“Dziady bolońskie (wł. umarell, l.mn. umarelli) to określenie starszych mężczyzn w Bolonii, którzy spędzają emeryturę, obserwując place budowy i komentując pracę robotników. Stereotypowo z rękami splecionymi za plecami, udzielają nieproszonych rad. Fenomen ten zyskał popularność w całych Włoszech jako humorystyczne zjawisko kulturowe”.
Broń Boże nie ma tu z mojej strony cienia lekceważenia dla tej pani (na zdjęciu), a jedynie serdeczna sympatia ❤️
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2026-05-06 06:39:57 (miesiąc temu)
do mamik: Zmieniłem datę.
2026-05-05 19:51:27 (miesiąc temu)
Ismena
 
+3 głosów:3
No to się długo nie nacieszyli widokiem na stadion i glinianki :(
2026-05-03 01:47:06 (miesiąc temu)
jens
 
Ale może teraz będzie trochę ciszej od drogi i autostrady chociaż?
2026-05-04 13:37:56 (miesiąc temu)
mamik
 
+2 głosów:2
Zmieniłem nazwę na zgodną z tym co jest na stronie developera . Poprzednio było haslo reklamowe a nie nazwa.
2026-05-04 15:26:14 (miesiąc temu)
do jens: A to jest ciekawe spostrzeżenie. Co lepsze - widok na ogródki, jeziorka i stadion czy cisza? (ja bym wybrał ciszę choć tutaj i tak będzie) Chyba, że zasłoniłoby mi to słońce ale w tym przypadku blok jest na północy więc słońca nie zasłania.
2026-05-04 13:57:17 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia miesiąc temu)
Budowa budynku "Kosmos". Po prawej ul. Kosmonautów.
Budowa budynku "Kosmos" . Widok z Alei Architektów. W głębi ul. Kosmonautów.
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet