| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (13)
Obiekty w okolicy
Koszary
67
m
Wrocław
Stacja mps
69
m
Wrocław
Zespół Szkolno-Przedszkolny
79
m
Wrocław
Stacja ważenia pojazdów
117
m
Wrocław
Strefa zamknięta
159
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ten tor rozdziela się czy nie żadnych zwrotnic? Ciekawe czemu służył?
2014-02-05 21:55:33 (12 lat temu)
derGraf
 
+2 głosów:2
Kronikarsko - torowisko przeniesione na Fort Piechoty nr 6
2021-11-01 18:57:17 (4 lata temu)
Włochu
 
do Neo[EZN]: O ile się nie mylę to jest to pojedynczy prosty tor. Prawdopodobnie służył do transportu sprzętu składowanego na placu stali.
2014-02-05 22:23:20 (12 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Nie mieli pewnie co zrobić z torami z Oławskiej, Kazimierza Wielkiego to wkopali swego czasu w tereny tej jednostki, coby chłopaki się nie męczyli ..:)
2014-02-05 22:24:05 (12 lat temu)
do esski : Ciekawe tylko czy sami pchali wagony czy pomagał im jakiś spalinowy wehikuł? :)
2014-02-05 23:24:49 (12 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Na YT pełno filmów mocarzy pociągających wypełnione złomem wagony za pomoca swoich szczęk, Gorzej z załadunkiem czy rozładunkiem takiego wagonu.
2014-02-05 23:27:24 (12 lat temu)
do esski : Tak, wagon można pchnąć bo ma mały opór toczenia, podobnie jak to jest z pojazdami wodnymi. Z lokomotywą pewnie jest już znacznie większy problem.
2014-02-05 23:30:05 (12 lat temu)
do esski : Tak, wagon można pchnąć bo ma mały opór toczenia, podobnie jak to jest z pojazdami wodnymi. Z lokomotywą pewnie jest już znacznie większy problem.
2014-02-05 23:30:06 (12 lat temu)
augiasz
 
Dokąd biegnie tor wąski?
2014-02-16 20:48:37 (12 lat temu)
Włochu
 
na konstrukcji stalowej są oznaczenia - wynika z nich, że składowano tu pręty stalowe i inne artefakty o naturze podłużnej.
2014-02-17 02:04:35 (12 lat temu)
Ciekawe znalezisko.
2014-02-17 19:21:10 (12 lat temu)
do augiasz: Ten tor biegnie tylko wzdłuż tych konstrukcji widocznych po lewej stronie - zaczyna się tuż za plecami fotografa a kończy przed widoczną w oddali bramą.
2014-02-16 20:50:26 (12 lat temu)
do Włochu: Ciekawe po co te pręty?
2014-02-17 18:57:08 (12 lat temu)
Oliwia
 
do Neo[EZN]: Cały obiekt miał przeznaczenie jako mała pomocnicza baza materiałów pędnych i smarnych. Na jej terenie stacjonowały (były trzymane) przez jakiś czas jakieś wozy gąsienicowe podobne do BWP - 1. Myślę że były zakonserowane i czekały na lepsze czasy.
2014-02-17 19:06:34 (12 lat temu)
Włochu
 
a kto bramę zamknął?
2014-02-18 01:14:30 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Plac stali na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet