| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (8)
Obiekty w okolicy
Kozińce osiedle 18A
156
m
Wisła
Kozińce osiedle 20
232
m
Wisła
Kozińce osiedle 18
238
m
Wisła
Kozińce osiedle 21
290
m
Wisła
Kozińce osiedle 21A
330
m
Wisła

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kozińce osiedle 19

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
U mnie to zdjęcie otwiera się tyko częściowo :(
2016-06-28 19:20:05 (9 lat temu)
Stenek
 
ten masz na Kozińcach widać z wielu miejsc w Beskidach
2016-06-28 20:35:09 (9 lat temu)
Stenek
 
ten masz na Kozińcach widać z wielu miejsc w Beskidach
2016-06-28 20:35:21 (9 lat temu)
Jakis czas wstecz na FP wyczytałem że" dysków ci u nas dostatek"-jak widać do GOOGLE fp jednak troszke brakuje.:-)
2016-06-28 21:14:48 (9 lat temu)
do ZPKSoft: U mnie też się tak otwiera:-( Oryginalny plik na nowo pomniejszyłem, podmieniłem i znowu to samo! Dziwne! Pierwszy raz coś takiego się dzieje...
2016-06-28 20:27:19 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Już jest dobrze! Jest w całości. Uff!
2016-06-28 20:40:22 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Rafał Chmielowiec: Skończyło się miejsce na dysku ale zrobiłem trochę wolnej przestrzeni (dyski wciąć niezamontowane ... eh...)
2016-06-28 20:32:45 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Dziękuję! :-)
2016-06-28 20:40:48 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Jak długo tak pociągniemy ? Może wprowadzimy limity albo "kartki" na zdjęcia ;-)
2016-06-28 21:03:56 (9 lat temu)
do Stenek: Myślę,że tą wieżę widać: :-)
2016-06-28 20:45:49 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Kilka miesięcy tylko po prostu muszę co kilka dni przenosić katalogi ze zdjęciami z jednego dysku na drugi (SSD)...
2016-06-28 21:06:18 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: No to damy radę przetrzymać, tylko masz więcej roboty. A dyski leżą....
2016-06-28 21:10:13 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Tak, damy radę choć tak gdzie powinna być baza (dysk SSD) teraz są też zdjęcia... Jutro znów pomęczę Andrzeja żeby podjechał do serwerowni i zamontował dyski... to chodzi nie tylko o montaż dysków ale i o przeniesienie systemu operacyjnego czyli nieco grubsza robota.
2016-06-28 21:13:38 (9 lat temu)
czesil
 
do Neo[EZN]: Rozumiemy i cierpliwie czekamy.
2016-06-28 22:08:17 (9 lat temu)
do czesil: Tz. mam to rozumieć tak, źe raczej sie mamy troche "zahamowacz" z dodawaniem zdjeć? Nie ma problem, tylko moźe by bylo dobrze o tym poinformowacz na glownej stronie :-)
2016-06-29 13:32:50 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie, napisałem przecież że miejsca nam starczy na kilka miesięcy :) (ze starymi dyskami) ale pewnie na wiele lat bo mam nadzieję, że do końca wakacji Andrzejowi uda się zainstalować nowe dyski.
2016-06-29 14:02:09 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: OK, ja zrozumialem źe kilka miesiecy sie pociagnie instalacjia nowych disków, no to super, juź tam coś rzucam źe by sie niemarnowalo puste miejsce :-).
2016-06-29 18:22:14 (9 lat temu)
czesil
 
+3 głosów:3
do vetinari: Dokładnie, nie wolno zostawiać wolnego miejsca :-)
2016-06-29 22:32:52 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet