| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat nowosolski
OBIEKTY - ul. Traugutta Romualda, gen.
11
13
15
Obiekty w okolicy
Traugutta 13
15
m
Kożuchów
Słowackiego 1
21
m
Kożuchów
Traugutta 15
28
m
Kożuchów
Pomnik wojenny 1870-1871
30
m
Kożuchów
Szprotawska 1
49
m
Kożuchów

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
MMaćku, dlaczego Twoje zdjęcia oznaczone są logiem Hydrala? Fotopolska ma swoje i należy właśnie takie nakładać na zdjęcia zamieszczane na tej stronie. Bo pomyślę, że traktujesz nas podrzędnie:).
2010-07-13 19:40:35 (15 lat temu)
zuf
 
Maciek chyba kopiuje fotki z hydrala i później przepisuje z poczekalni, stąd logo :)
2010-07-13 20:37:15 (15 lat temu)
Mmaciek
 
Widzisz, ja wolę dodać parę zdjęć więcej niż tracić czas na podmianę loga, które nie jest tutaj najważniejsze.
2010-07-13 21:02:52 (15 lat temu)
zuf
 
Mnie też logo denerwuje i długo myślałem co z tym zrobić. No i wymyśliłem co widać (a raczej nie widać) na moich zdjęciach :)
2010-07-13 21:23:03 (15 lat temu)
Sprawa jest delikatna i ma pewien wymiar moralny: chodzi wykazanie jakiegoś minimum delikatności wobec Piotra Neo. Tajemnicą Poliszynela jest, że drogi Piotra i Hydralu rozeszły się kiedyś, mniejsza z jakich powodów. Owocem tej secesji jest Fotopolska. Nie trzeba mieć specjalnie ostrego wzroku, by zauważyć, że Neo w naszą witrynę wkłada nie dość, że całe serce, to całe swoje życie. Dosłownie. Nie darłbym szat o loga archiwalnych fotek przeniesionych za zgodą ich autorów na nowy portal, jednak przy zamieszczaniu nowych tu i tam, zastanowiłbym się nieco, bo wyraźny jest kierunek ruchu: najpierw Hydral, potem Fotopolska. Czy jest jakiś powód, by osoby działające na dwa fronty nie sygnowały swoich zdjęć logiem Fotopolski i zamieszczały je na Hydralu?
2010-07-13 21:40:11 (15 lat temu)
TW40
 
To chyba nie tak...Magiczny guziczek do przelewania zdjęć z hydrala wymyślił przecież NEO...Nie o priorytety przecież chodzi - tak jest szybciej, wygodniej, sprawniej. Na hydralu (jeszcze...) jest więcej fotek - łatwiej jest znaleźć właściwą półkę dla naszego zdjęcia, osadzić je w kontekście...No i później stworzyć podobny obiekt na fotopolsce. Każdy portal ma inna specyfikę i nie o wartościowanie tu chodzi...Osobom niezorientowanym w sprawach między NEO a WA a jest ich większość korzystających z fotopolski z pewnością znaczek w rogu nic nie mówi; kojarzą jedynie, że to dolnośląska fotka...Ale może się mylę...
2010-07-13 22:13:21 (15 lat temu)
Mmaciek
 
Festung lepiej przemilczmy tą sprawę, bo nie po to tutaj się logujemy, aby ze sobą wojować, ale by dodawać i oglądać zdjęcia.
2010-07-13 22:20:27 (15 lat temu)
zuf
 
Sprawa nie jest ani delikatna ani skomplikowana tylko prosta. Są trzy możliwości:
1. Kopiowanie zdjęć z logiem hydralu.
2. Dodawanie zdjęć osobno na hydral a osobno na FP.
3. Zrezygnowanie z loga.
Z wiadomych przyczyn będę namawiał na rozwiązanie numer 3. Bo logo hydralu zwyczajnie mnie denerwuje i działa jak czerwona płachta na byka. Z \"dwójką\" wygrał leń :) więc wybrałem ostatnią możliwość. Od razu uprzedzę uwagi typu\" logo chroni moje zdjęcie przed wykorzystaniem go bez wiedzy autora\". Rezygnując z loga miałem obawy, że ktoś sobie \"ukradnie\" moje zdjęcia ale bądźmy realistami. Jak ktoś będzie chciał to zrobić to sobie wytnie logo i podpis i po problemie.
2010-07-13 22:27:56 (15 lat temu)
Mmaciek
 
do Danuta B.: Przecież te logo nie jest takie brzydki i większość z nas ma do niego pewien sentyment. Po za tym bardzo dużo zdjęć na FP ma również takie logo i nikomu to nie przeszkadza. Chyba, że się mylę?
2010-07-13 20:53:32 (15 lat temu)
do zuf: A nie może dodawać normalnie? Dla mnie to nie w porządku.
2010-07-13 20:52:02 (15 lat temu)
do Mmaciek: Ale to są zdjęcia dodawane dawno temu. To, że inni może robią tak samo, jak Ty, nie powoduje, że sytuacja jest klarowna. Dla mnie to jak wejście do knajpy z własną wódką:).
2010-07-13 20:58:15 (15 lat temu)
do Mmaciek: Dodam, że mnie tamto logo przeszkadza, w miarę czasu sukcesywnie wymieniam swoje stare zdjęcia.
2010-07-13 20:59:29 (15 lat temu)
do Mmaciek: To zrezygnuj z z loga.
2010-07-13 21:11:11 (15 lat temu)
do zuf: Znakomite rozwiązanie, chylę czoła, żeś zrezygnował z autoreklamy, nie każdego na sto stać. Trudno siedzieć okrakiem na barykadzie - zaspokajając owcę i wilka:).
2010-07-13 21:32:01 (15 lat temu)
do TW40: Mnie jest wszystko jedno (no prawie) jakie znaczki są na fotkach. Ociupinkę milej jest kiedy jest nasze logo ale jeśli nie ma albo jest inne to i tak cieszę się, że ktoś poświęca swój czas i dodaje zdjęcie również tutaj - mimo tego, że niezbyt dużo osób nas odwiedza i zbiory jeszcze skromne.

Mam nadzieję, że będziemy działać niedługo na jednej stronie bo obecną sytuację traktuję jako przejściową.
2010-07-13 22:24:48 (15 lat temu)
do zuf: Jest jeszcze 4 możliwość - nie dodawanie na FP. Czasu zostaje sporo, problemy z logiem znikają ;)
2010-07-13 22:38:18 (15 lat temu)
TW40
 
do zuf: Tu bym się jednak nie zgodziła...Logo jest jakimś zabezpieczeniem (gdy zrezygnujemy z ramek i gdy \"wciśnie\" się go w jakąś integralną część zdjęcia; tu \"fotopolska\" się sprawdza najlepiej!); np. ja mogłam zamieścić niektóre zdjęcia tylko pod warunkiem, że będą opatrzone logiem...Ze swoimi można kombinować, z historycznymi różnie bywa...
2010-07-14 10:16:58 (15 lat temu)
selene
 
+2 głosów:2
Kamienica "Pod Aniołem" w Kożuchowie zdobyła główną nagrodę FASADA ROKU 2020 "Budynki zabytkowe po renowacji".
2020-12-30 15:13:06 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet