| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
foxi
 
2016-12-29 19:30:13 (9 lat temu)
do foxi: Musiało tutaj zginąć aż tylu ludzi aby w końcu rozwiązali problem.
2016-12-29 22:25:03 (9 lat temu)
foxi
 
2016-12-29 19:27:26 (9 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Po prawej ciężarówka IFA W50. Jej produkcja rozpoczęła się w 1965-ym, do Polski trafiła trochę później. Pasy na jezdni moim zdaniem dodano podczas obróbki zdjęć na potrzeby drogowników (patrz źródło zdjęcia).
2023-10-29 11:43:07 (2 lata temu)
do foxi: Rondo jest chyba od trzech lat.
2016-12-29 19:31:45 (9 lat temu)
do foxi: Drogowskazy widoczne na zdjęciu jednoznacznie wykluczają to miejsce. Raczej DK94 w okolicach Dąbrowy Górniczej.
2025-03-21 19:01:23 (rok temu)
krzysztal
 
+1 głosów:1
Tematem podstawowym jest infrastruktura drogowa - trzeba będzie zmienić przypisanie.
2017-02-06 16:12:19 (9 lat temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
A nie lepiej zamiast przypisywać do całej dzielnicy XII i drogi krajowej nr 94 przypisać po prostu do ul. Powstańców Warszawskich ?
2024-02-22 12:21:38 (2 lata temu)
foxi
 
Miejski Zarząd Dróg w Opolu wyłonił wykonawcę, który wybuduje estakadę w ciągu obwodnicy północnej nad rondem w Sławicach. Drogowcy przebudują też samo rondo. Oprócz tego powstanie rondo we Wrzoskach (przy granicy miasta), a także przebudujemy fragment drogi wojewódzkiej 414 na ulicy Wrocławskiej w Opolu-Wrzoskach, na odcinku od ronda do ulicy "bez nazwy" z doświetlonym przejściem dla pieszych. Wszystkie te inwestycje poprawią dojazd do terenów inwestycyjnych oraz bezpieczeństwo, a także upłynnią ruch. W najbliższych tygodniach będziemy chcieli podpisać umowę z Wykonawcą - pisze Prezydent m. Opola via FB.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2024-02-21 15:50:36 (2 lata temu)
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
1963
-
2015
1963
-
2021
2016
-
2024
2023
-
2024
2024
-
2024
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet