| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Akademiki "Kredka" i "Ołówek"

Widoki z akademików "Kredka" i "Ołówek"

OBIEKTY - Akademiki "Kredka" i "Ołówek"
Obiekty w okolicy
Grunwaldzka 83
39
m
Wrocław
Instalacja artystyczna
41
m
Wrocław
Plac Grunwaldzki 74
46
m
Wrocław
Grunwaldzka 81 - Bujwida 29
53
m
Wrocław
Plac Grunwaldzki 72 / Bujwida 21
52
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Kredka - wysokość 85 m, 23 kondygnacje; po wyburzeniu Poltegoru (2007) i przed wybudowaniem Sky Tower (~2012) jest najwyższym budynkiem we Wrocławiu (nie licząc wież)
Ołówek - wysokość 70m, 19 kondygnacji
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
podmiana
2021-07-30 02:43:26 (4 lata temu)
Jazzek
 
datowanie
2021-07-30 09:21:34 (4 lata temu)
Stenek
 
W tle, po prawej, sedesowce
2013-01-10 09:33:35 (13 lat temu)
YouPiter
 
+2 głosów:2
Dobrze od czasu do czasu dać jakiś koment pod fotką, to i gwiazdek ( głosów ) na ramieniu przybędzie. Same szóstki oczywiście, bo już takiego widoku - ( barak + górki = BP ) już nigdy nie będzie :)
2013-01-10 12:04:48 (13 lat temu)
Stenek
 
do YouPiter: Dobrze prawisz, szóstkę dałem jak nic :-))
2013-01-11 01:02:11 (13 lat temu)
Desperado
 
+12 głosów:12
A ja chciałbym wiedzieć, po jakiego grzyba te znaki wodne ? Albo wstawiam własne zdjęcie, albo chcę się nim w domu samozadawalać. Własne zdjęcie ze znakiem wodnym i takim komentarzem, jest po prostu śmieszne.
2023-01-26 20:26:01 (3 lata temu)
labeo7
 
+7 głosów:7
do Desperado: Popieram, jak ktoś będzie chciał gdzie indziej opublikować to zdjęcie to znak wodny go nie powstrzyma, a zaciemnia fotografię.
2023-01-27 22:54:05 (3 lata temu)
do labeo7: Dokładnie a co więcej - zdjęcie jest na tyle charakterystyczne, ze w związku z wyraźnym zastrzeżeniem autora nt. zakazu publikacji, można skutecznie domagać się usuwania nielegalnych publikacji. Znaki wodne niczego nie zmieniają.
2023-02-18 19:42:08 (3 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Usunięcie tych znaków trwa krócej niż ich zrobienie. Jakby ktoś nie wiedział.
2023-02-18 19:44:42 (3 lata temu)
Budowa w tle to budowa na Dembowskiego? (schron)
A ten wysoki maszt gdzie stoi? :)
2014-06-24 15:53:34 (12 lat temu)
skrzypa
 
Widać też wiatraki
2014-06-24 16:14:41 (12 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Mydlana a dokładniej to już Zaściankowa.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2014-06-24 16:19:03 (12 lat temu)
do skrzypa: A te wiatraki gdzie stoją?
2014-06-24 19:28:51 (12 lat temu)
skrzypa
 
Chyba gdzieś pod Długołęką :-)
2014-06-24 20:32:45 (12 lat temu)
Siloy
 
do skrzypa: W Bierutowie miało powstać 12 wiatraków ....
2014-06-24 22:40:10 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
Od południa ?
2016-07-10 12:38:00 (9 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: No może trochę od południowego-wschodu, ale tylko trochę
2016-07-10 12:41:04 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vigo: Zapytałam, bo od południa jest ten widok :-)
2016-07-10 12:48:55 (9 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Nie da się ukryć, że tak, ale widok dwóch akademików jest bardziej południowy, niż wschodni - gratuluję czujności ;-)
2016-07-10 12:54:28 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Przestrzenne logo budynków ;-)
2017-03-15 14:19:04 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Ale pewnie można też określić słowem "rzeźba" :)
2017-03-18 12:46:50 (9 lat temu)
Nazwy sympatyczne, te balkony są po "trójkacie"?
2022-01-19 19:46:44 (4 lata temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Miał być jeszcze trzeci… „Flamaster”.
2022-01-19 20:02:54 (4 lata temu)
vigo
 
Literówka : powinno być Liskego, a nie Liskiego.
2022-01-19 19:44:23 (4 lata temu)
atom
 
do vigo: Racja, poprawiłem.
2022-01-19 19:50:32 (4 lata temu)
vigo
 
Seria rewelacyjna. Widać zlikwidowaną bazę na rogu Czerwonego Krzyża i Bujwida, stary barak stacji krwiodawstwa, demontaż przedwojennej hali instytutu węgla, baraki w miejscu budynku P.Wr. - F2, garaże przy Gdańskiej ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2022-01-19 19:59:26 (4 lata temu)
atom
 
+2 głosów:2
do vigo: Wiedziałem, że to trzeba pokazać światu :-)
2022-01-19 20:30:16 (4 lata temu)
atom
 
+1 głosów:1
Zdjęcie uszkodzone, ale uznałem, że warto je pokazać.
2022-01-19 20:13:20 (4 lata temu)
matomi
 
Jest ikarus ale skąd on jedzie i dokąd to nie wiadomo.
2024-11-30 22:53:21 (rok temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do matomi: Rzeczywiście dziwne miejsce dla miejskiego autobusu. Wygląda jakby zawracał albo wyjechał z Parkowej. Była kiedyś nawet linia na Parkowej - "H" - - autobus jechał od pętli na ul. Wystawowej, przez Parkową i potem skręcał w lewo na plac Grunwaldzki.
2024-11-30 23:20:27 (rok temu)
do Columba livia: Na ulicy Skłodowskiej widać remont jezdni - prawdopodobnie północnej bo ona była "asfaltowa" przed budową ronda. Czyli autobusy na Biskupin jechały objazdem przez Parkową.
2024-11-30 23:23:51 (rok temu)
pawulon
 
do Columba livia: Raczej wygląda jakby wyjechał z Kopernika, nie z Parkowej.
2024-11-30 23:26:23 (rok temu)
pawulon
 
do Columba livia: A gdzie tu Skłodowskiej? Ja widzę pl. Grunwaldzki, Grunwaldzką, wjazd w Parkową, Kopernika i Pasteura i kawałek Różyckiego.
2024-11-30 23:31:00 (rok temu)
do pawulon: To mało prawdopodobnie. Autobus musiał skręcać z prawego pasa w lewo żeby wyrobić się na tym zakręcie.
2024-11-30 23:41:38 (rok temu)
do pawulon: Podałem linka w komentarzu, podaję jeszcze raz
2024-11-30 23:42:05 (rok temu)
pawulon
 
do Columba livia: Mogło tak być, ale nie musiało. Co z tą Skłodowskiej? Na fotce z linku owszem, jest, tylko że dyskusja jest pod fotką na której jej nie widać, stąd moje zdziwienie ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-11-30 23:43:35 (rok temu)
matomi
 
do pawulon: Coś musiało być. Na tym zdjęciu widać Ikarusa, który praktycznie tarasuje wyjazd ze Skłodowskiej:
2024-12-02 15:32:45 (rok temu)
vigo
 
+2 głosów:2
Zdjęcie przypisane do akademików + znacznik = fotka dwa razy w obiekcie.
2023-02-12 13:36:50 (3 lata temu)
do vigo: Już jest dobrze.
2023-02-12 14:07:57 (3 lata temu)
esski
 
do Eugeniusz S.: NIe jest to Stare Miasto
2023-02-12 14:23:06 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Widok z mostu Szczytnickiego...© Publikowanie na portalach społecznościowych , typu facebook, instagram tweeter - zabronione. © Zbieg osi Placu Grunwaldzki...
Akademiki "Kredka" i "Ołówek"
1975
-
1984
1975
-
1985
1983
-
1990
1985
-
1990
1988
-
1990
2001
-
2005
2001
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2006
2005
-
2006
Akademiki "Kredka" i "Ołówek" - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet