| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat strzeliński
Obiekty w okolicy
Kalwaria strzelińska
34
m
Strzelin
Kościuszki 5
38
m
Strzelin
Kościuszki 7
39
m
Strzelin
Podwale 1
41
m
Strzelin
Podwale 3
41
m
Strzelin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Książąt Brzeskich 6

Zbudowano: l.70. XX w.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Andrzeju a nie będą to lata 1969-72 zgodnie z . Budynek środkowy też jeszcze w budowie.
2012-12-26 16:54:34 (13 lat temu)
BAL†
 
do ZPKSoft: Zosiu, nie wiem już sam. Biorąc te zdjęcia od ich autora zapytałem o przedział lat, ale on sam również nie potrafił dokładnie określić. Usłyszałem jedynie, że są to fotki z początków lat 1970 do mniej więcej końcówki lat 1980, stąd moje datowanie 75-85, gdyż przedział 20 lat jest nieco szerokim okresem.
2012-12-26 20:14:38 (13 lat temu)
BAL†
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Zosiu(ZPKSoft) wiem, że takie ciekawostki lubisz wiedzieć. Otóż jeszcze w roku 1970 w miejscu środkowego nieskończonego jeszcze budynku stała stara piekarnia wykorzystywana przez WSS jako ciastkarnia. Wiem to na 100%, gdyż moje kochanie miało tam praktykę ucząc się zawodu. krótko mówiąc, muszę nieco podnieść datowanie w górę.
2012-12-27 12:52:29 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do BAL†: Dzięki za wyjaśnienia, ale do 2007 r. te tereny były mi obce i ich przeszłość poznaję dopiero od kilku lat i to dzięki Tobie i pozostałym kolegom.
2012-12-27 14:23:13 (13 lat temu)
BAL†
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Zosiu, czy jeszcze nie przekonałaś się, że najsłabiej zna się "swoje podwórko"? Wawel, warszawska starówka, ale Strzelin?, nawet chodzić niezbyt się chciało. Dopiero teraz pukam się w głowę, by odszukać w niej coś wartościowego :) .... i boli to, że mając aparat, tak mało fotek napstrykałem w bezpowrotnie minionych latach :((
2012-12-27 20:07:08 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet