| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat wrocławski
Obiekty w okolicy
Dębowa 21
266
m
Kamieniec Wrocławski
Wiadukt WOW
364
m
Łany
Królewska 6
421
m
Łany
Pomnik poległych w I wojnie świato...
476
m
Łany
Królewska 1
486
m
Łany

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Most im. Generała Augusta Emila Fieldorfa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
zuf
 
+1 głosów:1
Przed chwilą właśnie robiłem rozeznanie (małe porządki) w obiekcie i szykowałem się (w tajemnicy) na obfocenie. Czytasz mi w myślach Wacławie, czy ki diabeł? :)
2010-11-26 19:34:29 (15 lat temu)
do zuf: Jak wiesz co i jak, dodaj, z łaski swojej, linie do mapu:).
2010-11-26 19:40:23 (15 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do zuf: Mam chyba farta, tak blisko Wrocka, a nikt tam dotąd nie ruszył, ale się nie dziwię, błoto po kostki. Dodam, że z ciężkim sercem robiłem foty, bo światło marne, z lewej żgało bladym ostrzem w obiektyw i dosłownie mordowało barwę :)
2010-11-26 21:18:59 (15 lat temu)
zuf
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Znaj łaskę moją :) Dodałem. Tak pi razy drzwi bo nie da się dokładnie tego narysować w szczerym polu. Ale w 90% pokrywa się z tym co pokazują wizualizacje. Wiadomo. Wujek gogle zaktualizuje mapu to sie poprawi.
2010-11-26 21:50:33 (15 lat temu)
mamik
 
Tego też nie ma na stronie mostu. Dzisiaj połączyli więc zgodnie z planem.
2011-04-27 16:15:19 (15 lat temu)
do mamik: Daj mi trochę czasu na obróbkę dzisiejszych zdjęć:).
2011-04-27 16:29:11 (15 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Spokojnie ;-) Zauważam tylko, że to zdjęcie niby jest, a na stronie mostu go nie ma. Pewnie wina \"cache\" ;-)
2011-04-27 16:31:39 (15 lat temu)
mamik
 
Dlaczego tego zdjęcia nie ma na stronie obiektu
2011-04-27 16:09:44 (15 lat temu)
do mamik: Ja przypisywałam, więc pewno przekombinowałam.
2011-04-27 16:30:46 (15 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Przypisane dobrze, a nie ma, dziwne ;-)
2011-04-27 16:34:42 (15 lat temu)
do mamik: Te zdjęcia były ukryte, dziś je ujawniłam, może dlatego cóś....
2011-04-27 16:43:44 (15 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
To jest niestety tylko połowa projektowanej inwestycji – druga, taka sama nitka trasy, która by biegła równolegle z widoczną, została obcięta w ramach kryzysowej akcji „O”, a jej realizacja przesunięta „ad calendas graecas”. Nie zgodzono się na zbudowanie chociażby podpór. Czyli za życia większości z nas nie zostanie zrealizowana. Popełniono kolejną niedorzeczność: przy okazji realizowania tej inwestycji, „Skanska” chciała usunąć hałdę po dawnej hucie metali nieżelaznych, wykorzystując ją jako komponent budowlany. Niestety postawiono takie warunki, że kupno surowca z odległych części Dolnego Śląska było kilkakroć tańsze, a hałda będąca tykającą bombą ekologiczną pozostanie nam na kolejne dziesięciolecia. Nb. dowiedziałem się, że hałdę chcieli kupić Niemcy, ale jej nie sprzedano, chyba ku uciesze pozyskiwaczy żelazo-chromu, których bieda-szyby w hałdzie są coraz liczniejsze. Chciałoby się powiedzieć: CHWDR.
2011-04-28 10:06:36 (15 lat temu)
Oliwia
 
Tzn. że zamiast dwóch jezdni będzie jedna ? A hałda musi stać. Zjeżdżałam z niej na sankach w zimie z 10 - 15 lat temu.
2011-12-30 14:27:59 (14 lat temu)
mamik
 
Pierwszy z lewej to na pewno nie jest marszałek Jurkowlaniec. W ogóle go nie ma w tym zestawie.
2011-04-27 19:23:59 (15 lat temu)
mamik
 
2011-04-27 19:40:34 (15 lat temu)
Bez złośliwości i rewanżu ale chciałbym, w tym zdjęciu dostrzec jakikolwiek obiekt a nie propagandową tubę budowniczych na wzór Kominternu który spijał szampama w imieniu ludu miast i wsi.
2011-04-27 20:31:15 (15 lat temu)
do mamik: Dzięki, wygląda nieco inaczej na zdjęciach w internecie. A drugi pan - może to być Marek Łapiński wicemarszałek województwa dolnośląskiego? Bo wiedzę w innych gazetach, że wspominają o nim. Też nie rozpoznaję na zdjęciach oficjalnych.
2011-04-27 20:32:05 (15 lat temu)
do † Yanek: Tak Yanku, masz rację, ale napisałam, że zamieszczam to zdjęcie tymczasowo. Dawniej budowniczy, dziś sponsorzy, od zawsze fotografowali się przy swoich budowach .
2011-04-27 20:36:02 (15 lat temu)
do Danuta B.: Czytałem że tymczosowo, tylko po co ta tymczasowość ma istnieć, bo tego się jakoś w regulamin ie nie doczytałem.
2011-04-27 20:41:59 (15 lat temu)
do † Yanek: Poszło do hasioka.
2011-04-27 20:45:19 (15 lat temu)
do Danuta B.: Sponsorzy tak, o ile wydawali własne, przez siebie zarobione pieniądze a nie cudze.
2011-04-27 21:02:47 (15 lat temu)
mamik
 
do † Yanek: Tamci przy hali w linku powyżej też wydawali pieniądze społeczne a nie własne.
2011-04-27 21:05:00 (15 lat temu)
do mamik: Ale zauważ że było ich więcej anie tylko Naczelne Wladze. To jest zasadniczo istotna różnica między tymi zdarzeniami.
2011-04-27 21:08:57 (15 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Jeszcze nie padała, ale zdjęcia z łódki były kłopotliwe, bo krople padały na szkła obiektywów. Zdążyliśmy przed sporym deszczem w ostatniej chwili.
2011-04-29 09:46:55 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Brat Festunga po lewej? :)
2011-04-28 22:40:01 (15 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
To wielce zasłużony dla fotopolski Jarwin. Człowiek, który ukrywa się w cieniu, ale to właśnie on zeskanował kilkaset, a może i więcej, klatek negatywów zakupionych na aukcjach. My dalej te klatki obrabiamy i sukcesywnie zamieszczamy. Może ktoś ma tzw. wolne moce... do pomocy?
2011-04-29 09:39:43 (15 lat temu)
Można wejść na ten most? Cieć nie wygania?
2012-08-31 20:05:40 (13 lat temu)
† ☻
 
Na most się nie da wjechać bo jest zastawiony, ale na rowerze czy na rolkach spokojnie da się przejechać od Blizanowic do Siechnic
2012-08-31 21:04:40 (13 lat temu)
do † ☻: A da się wrócić bo słyszałem, że są problemy z jazdą w którąś ze stron - pewnie zależy od tego jaki cieć gdzie siedzi. Chciałbym sobie zrobić rowerową wycieczkę od Opatowic, Trestna do Łanów i z powrotem przez Strachocin i Wojnów ale nie wiem czy w ogóle warto się tam zapuszczać. Byłem jakiś czas temu przy tym moście od strony Łanów ale jak zobaczyłem w oddali przyczepę z cieciem to zrezygnowałem z zamiaru jazdy przez most (rowerem).
2012-08-31 21:11:23 (13 lat temu)
† ☻
 
Obawiam się, że na razie pozostaje do dyspozycji wydłużony wariant trasy przez Kotowice, śluzę w Ratowicach i Czernicę
2012-08-31 22:37:17 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Przechodziłem od Trestna i tam ciecia nie było tylko robotnicy i jak mi było widać rowerzyści też przejeżdżali. Trzeba zawsze próbować i może się udać.
2012-09-05 16:53:05 (13 lat temu)
Zasłonią cały widok.
2012-08-31 20:32:57 (13 lat temu)
pawulon
 
do † Andrzej Mastalerz: A kto tam miał by widoki oglądać. Tam trzeba jechać a nie rozglądać się na boki ;) Dla pieszych chodnik jest, i tam widok będzie niezasłonięty.
2012-08-31 21:01:40 (13 lat temu)
Julo
 
Czy ja dobrze widzę proporcje? To wygląda - ze względu na szerokość jezdni - na most na drodze powiatowej trzeciej kolejności odśnieżania... Po co komu taka wąska "obwodnica", która ułatwi mieszkańcom Łanów dojazd do Siechnic i vice versa...
2012-09-05 17:27:27 (13 lat temu)
mamik
 
do Julo: Droga ma być do Długołęki. Nie każda obwodnica musi mieć 4 pasy.
2012-09-05 18:15:45 (13 lat temu)
do mamik: Przyczółki mostów i wiaduktów są dla dwupasmówki. Rozbudowa nastąpi w lepszych czasach.
2012-09-05 18:31:55 (13 lat temu)
Niedawno jechałem tędy samochodem i myślałem, że ujrzę meandrującą Odrę, nic z tego, ekrany. Za to rowerzyści mają widoki.
2016-07-26 21:49:17 (9 lat temu)
vigo
 
Skąd taka nazwa obiektu ? (zmieniłem)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dop.
2016-07-26 21:54:41 (9 lat temu)
mag
 
do Wacław Grabkowski: Całkiem przyjemna trasa!
2016-07-26 22:25:19 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: To chyba taka nowa moda - zasłonić rzekę żeby nie rozpraszała uwagi kierowców (i pasażerów), tutaj zrobili tak samo
2016-07-26 22:40:21 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do mag : Jestem związany z tym miejscem ciekawą refleksją. W czasie budowy wdrapałem się na surowy most (od strony Łanów) i miałem po drodze w górę do przebycia las prętów zbrojeniowych. Jakoś przebrnąłem i sfociłem coś nieciekawego, zwykłą nową jezdnię mostu, ale w drodze powrotnej przemknęła mi przez głowę myśl, że nadzieję się na te pręty. Wszystko działo się szybko, bo robotnicy mogli wrócić. Skoczyłem w dół z głupiego strachu, że mnie złapią. Czułem, że zginę. A teraz patrzę - Most Fieldorfa....
2016-07-26 22:51:17 (9 lat temu)
To było 30 października 2011 r. Postaram się odszukać to zdjęcie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl
2016-07-26 22:59:34 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja byłem zawiedziony. Specjalnie zawiozłem tam najbliższą. Nie powinni na mostach coś takiego stawiać.
2016-07-26 23:06:17 (9 lat temu)
do vigo: Dobrze zrobiłeś.
2016-07-26 23:07:48 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Tak samo miało być na AOW przy stadionie ale ktoś podniósł alarm i zmieniono projekt zastępując betonowe bariery szklanymi - wiadomo, że te drugie droższe więc pewnie chodzi tylko o finanse...
2016-07-26 23:15:01 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Dla mnie to był szok, taki piękny most, a jakby koryto.
2016-07-26 23:18:48 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Miałem identyczne odczucie... w końcu wszystkie poznane do tej pory mosty zachęcały do tego aby się nimi przejechać (i nie mam na myśli wyłącznie walorów komunikacyjnych).
2016-07-26 23:22:54 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
2016-07-27 11:13:10 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
O jeden most za daleko.
Highway i krówka w tle. Tą łodzią firma Skanska pokonywala Odrę przez cały czas budowy. Samochodem musieliby wybrać most Grunwaldzki lub most w Oławie.
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2011
2010
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet