| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Park im. Bolesława Chrobrego
Obiekty w okolicy
Pomnik poległych w I wojnie świato...
21
m
Lębork
Gdańska 96
72
m
Lębork
Lęborskie Centrum Kultury Fregata
273
m
Lębork
Gdańska 15
359
m
Lębork
"Hotel Bonowski" i sklep kolonialn...
373
m
Lębork

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Czołg ciężki produkcji radzieckiej. Służył w 4. Pomorskim Pułku Czołgów Ciężkich. Najprawdopodobniej brał udział w walkach o przełamanie Wału Pomorskiego pod Mirosławcem i o Kołobrzeg. Po wojnie, od 1951 do czasu rozformowania w 1956 roku, 4. Pomorski Pułk Czołgów Ciężkich stacjonował w Lęborku. Po jego rozformowaniu pojazd najprawdopodobniej trafił do pułku czołgów średnich do Słupska. Po około 10 latach, w 1968 roku czołg powrócił do Lęborka gdzie został ustawiony w parku Chrobrego.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dana
 
+2 głosów:2
Najwcześniej od 1968 roku.
2019-11-12 16:50:01 (6 lat temu)
Dana
 
Czy widoczny tu budynek jeszcze istnieje?
2019-11-12 17:07:05 (6 lat temu)
Ciekawe czy ten T-34 jeszcze stoi?
2019-11-12 21:31:49 (6 lat temu)
fantom
 
2019-11-12 17:11:59 (6 lat temu)
Dana
 
do fantom: Dzięki! Dałam znacznik, chociaż nie ma tam jeszcze zdjęć tej kamienicy; kiedyś pewnie się pojawią.
2019-11-12 20:59:17 (6 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): IS-2 nadal stoi.
2019-11-12 21:37:17 (6 lat temu)
do cracusiac: Dzięki, nie widziałem końcówki lufy :(
2019-11-12 21:53:40 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet