| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (1)
Obiekty w okolicy
Ruina budynku
148
m
Legnica
Tomar Narty Snowboard
182
m
Legnica
Żeromskiego 10
231
m
Legnica
Kawiarnia Wiesengrundbaude
235
m
Legnica
Urząd Kontroli Skarbowej
240
m
Legnica

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nie jestem pewien, ale będąc w Legnicy sfotografowałem ten zbiornik wodny, po lewej stronie są dziś bloki, jak opublikuje to kolego Andriejiu zweryfikujecie.
2019-01-06 19:59:15 (7 lat temu)
Zaznaczyłem ulicę na mapie, utworzymy obiekt dla tych stawów, wtedy wrzucę zdjęcia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: brak wyrazu
2019-01-06 20:01:15 (7 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-01-07 16:56:10 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Ogólnie są trzy zbiorniki, patrząc na zdjęcie satelitarne. Jeśli po lewej są bloki (też radzieckie zresztą) to na 100% Glinki.
2019-01-06 21:45:56 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Właśnie myślałem, że fajnie by było taki założyć, w końcu to jedno z bardziej rozpoznawanych miejsc Legnicy.
2019-01-06 21:47:40 (7 lat temu)
do Andriej Iwanowicz: Sfotografowałem wszystkie trzy zbiorniki w czerwcu ub. roku, są przeniesione na CD, jutro odnajdę i wrzucę w tym temacie, zobaczysz jak to dziś wygląda, a do obecnego ZUS- u dawnego sztabu PGWAR jeździłem prawie co dwa miesiące w ub. roku, a to blisko, więc i tam trafiłem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literki
2019-01-06 21:49:59 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Świetnie, będzie komplet dla obiektu. Tutaj film z początku lat 90. Początek ustawiłem na Glinki, ale sztab też tam jest, na 15 minucie.
2019-01-06 22:58:24 (7 lat temu)
do VonGregor: W czerwcu ub. roku zrobiłem zdjęcie tej mniejszej Glinki, którą oznaczę jako numer II, bo jest ich tam III , można będzie porównać, terenowo, wrzut za jakąś chwilę, póki co proszę o komentarz pod tym wrzutem, gdzie był "kwadrat", jak nazywała się wtedy (1984) ob. ulica Grabskiego?-
2019-01-07 17:15:55 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: 22 Lipca, z tego co widzę.
2019-01-08 12:57:37 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet