| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rynek
1
2
4
5
6
7
11
12
14
15
16
17
18
19
21

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Jazzek
 
Na dość dobrze datowanym zdjęciu widzimy już lampy rtęciowe, tutaj musi być wcześniej.
2023-12-05 14:00:16 (2 lata temu)
marek45
 
+1 głosów:1
Fot. L. Święcki
2025-11-18 22:45:44 (7 miesięcy temu)
marek45
 
1967-1968
2025-11-18 22:46:47 (7 miesięcy temu)
TW40
 
do marek45: OK.
2025-11-18 23:45:22 (7 miesięcy temu)
Przypisałam do obiektu.
2023-06-20 09:51:39 (3 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do da signa: Dziękuję :)
2023-06-20 10:06:28 (3 lata temu)
marek45
 
+2 głosów:2
Fot. Z. Postępski
2025-11-19 12:03:19 (7 miesięcy temu)
marek45
 
Fot. Z. Postępski
2025-11-18 22:44:01 (7 miesięcy temu)
Škoda Oktavia 993
2020-10-28 18:12:09 (5 lat temu)
do vetinari: Jak się nie mylę to rejestracja z Gliwic
2020-10-28 18:16:51 (5 lat temu)
do vetinari: Skoda Octavia. Miałem taką przez 10 lat.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: data
2020-10-28 18:18:11 (5 lat temu)
do piotr brzezina : To niewiem...
2020-10-28 18:24:49 (5 lat temu)
do vetinari: Zabrze miało SZ
2020-10-28 18:31:44 (5 lat temu)
Jazzek
 
Domy po lewej zostały wyburzone pod budowę domu handlowego w roku bodaj 1970.
2021-01-31 19:09:50 (5 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Uważam, że to zdjęcie powinno być przypisane tylko do rynku. Domu handlowego tu jeszcze niema.
2023-06-20 09:33:00 (3 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do da signa: I słusznie. Pozostawić znaczniki na zdjęciu a ścieżkę przypisania zakończyć na rynku.
Zrobione....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2023-06-20 09:35:34 (3 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Konkretnie to na Rynku pod ratuszem (za fotografem). Domy zastąpiono pawilonami handlowymi.
2021-11-30 17:11:16 (4 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Ze względu na jarzeniowki datowałbym na powiedzmy 1965-1972.
2023-12-05 14:03:12 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Jarzeniówki pojawiiły się w peerelu trochę wcześniej - tu mamy obiekt zbudowany w 1961-ym, a zdjęcie pojawiło się w albumie drukowanym w styczniu 64, więc pochodzi najpóźniej z 63-go.
2023-12-05 18:13:55 (2 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Nie chciałem za bardzo się cofać w czasie, a tu wyszło, że mogłem być zbyt ostrożny. Fajnie to wygrzebałeś.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: tryb
2023-12-05 18:40:17 (2 lata temu)
Zmieniłam nazwę obiektu.
2023-06-20 09:47:43 (3 lata temu)
Jazzek
 
Zachodnia pierzeja Rynku, lewa strona jeszcze stoi (numer 6 w części oraz 7 prawie w całości), dalej w prawo zastąpione przez nową zabudowę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: prawie
2024-03-05 14:26:34 (2 lata temu)
4elza
 
Wg AI - zdjęcie przedstawia niemieckie wojska wkraczające do Polski w 1939 roku, prawdopodobnie w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej...
2025-10-20 07:22:36 (8 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+3 głosów:3
do 4elza: AI raczej sie w tym przypadku myli.
Zabudowa bardzo galicyjska, ratusz z wieżą wysuniętą przed elewację (jak w Nowym Sączu) ale Nowy Sącz to nie jest - wieża jest niższa, układ kamienic nie pasuje.
2025-10-20 08:06:20 (8 miesięcy temu)
4elza
 
do Jarosław Dubowski: To fakt, a moje pierwsze skojarzenie było z Bieczem, ale nie trafione, bo takiej wieżyczki przy ratuszu nigdy nie było.
2025-10-20 08:53:53 (8 miesięcy temu)
Jazzek
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Na pierwszy rzut oka przypomina Lesko.
2025-10-20 09:53:15 (8 miesięcy temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
2025-10-20 09:58:38 (8 miesięcy temu)
Jazzek
 
+2 głosów:2
do Woj11: Przypisałem.
2025-10-20 10:06:50 (8 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Jazzek: Bingo ;)
Lesko jak z "Wolnej Soboty" wyjęte.
2025-10-20 11:08:07 (8 miesięcy temu)
Zdjęcie jest moją własnością i jest w moich prywatnych zbiorach. Jestem zdziwiona że je tu opublikowano.
2025-11-18 21:40:02 (7 miesięcy temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Misiolka:
Ale, że co? Mamy Ci pogratulować, że je posiadasz?
2025-11-18 22:01:50 (7 miesięcy temu)
labeo7
 
+2 głosów:2
do Misiolka: Ja mam inny egzemplarz (odbitkę).
2025-11-19 01:58:48 (7 miesięcy temu)
do labeo7: Zdjęcie jest w moich prywatnych zbiorach. Proszę je usunąć.
2025-11-21 21:44:50 (7 miesięcy temu)
fantom
 
+5 głosów:5
do Misiolka: Każde zdjęcie archiwalne jest w czyichś zbiorach, ale to jeszcze nie powód, aby je usuwać.
2025-11-21 21:55:58 (7 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
25 Dyskusji (ostatnia 7 miesięcy temu)
Rynek - obiekty i wydarzenia
15 16
21
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet