| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Typ GT6/GT6ZR

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Typ GT6/GT6ZR

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1990
Zlikwidowano: 2021
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Port
 
Bis do Konstantynowa, 43 do Lutomierska, ten sam kierunek. Ciekawe w jakim odstępie czasowym od siebie odjadą te tramwaje. Wydaje się, że ten drugi też szykuje się do startu bo nie stoi na pętli w głębi tylko prawie podjechał na przystanek"odjazdowy".
2012-09-26 15:50:27 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
4 lata - czyli za długo nie pojeździł?
2010-12-14 10:58:58 (15 lat temu)
To samo chciałem napisać
2010-12-14 14:55:16 (15 lat temu)
Być może najstarszy liniowy w całej Polsce
2012-06-06 10:56:57 (14 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Mogliby go umyć od czasu do czasu.
2012-06-06 11:06:05 (14 lat temu)
do Bałuciorz: To jest chyba najstarszy liniowy: :)
2012-06-06 11:12:58 (14 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: A jeszcze jeździ po Bytomiu?
2012-06-06 11:16:25 (14 lat temu)
do Neo[EZN]: No niby liniowy, ale jeździ po linii zabytkowej, po której z zasady jeździ tabor stary. A tu nie dość, że w ruchu liniowym to jeszcze liniowym podmiejskim, na najdłuższej linii w kraju.
2012-06-06 12:36:37 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Bałuciorz: To nie jest taka linia stricte zabytkowa - jak np. ta wrocławska czy inne zabytkowe w pozostałych miastach. Tam turystów jest niewielu - z linii 38 korzystają w zasadzie tylko mieszkańcy ulicy Piekarskiej - kursy odbywają się regularnie, płaci się biletem takim jak w pozostałych liniach tramwajowych a tramwaje typu N otrzymały odpowiednie oznakowanie aby nie stanowiły zagrożenia dla ruchu i nie wyglądają jak zabytkowe tramwaje gdzie nie ma prawie żadnych współczesnych dodatków.
2012-06-06 12:45:38 (14 lat temu)
Stałeś na torach czy obok ?
2015-03-22 15:15:05 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Fotosroka na torach !
2015-03-22 15:23:05 (11 lat temu)
skrzypa
 
do piotr brzezina : Zdjęcie mocno zoomione więc mógł stać na torach
2015-03-22 17:33:05 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Jak ja stałem na torach i robiłem zdjęcie samych torów to policja przez megafon mnie opierniczyła ;)
2015-03-22 18:41:08 (11 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Typ GT6/GT6ZR - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet