| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Chojny

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
Obszar nr 20 Chojny.
Tuszyńska - Unicka – Bednarska – Rzgowska – Dąbrowskiegi – Al. Śmigłego Rydza –Niższa – Orkana – tory PKP – Tuszyńska.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...282930313233343536następna
† Yanek
 
+1 głosów:1
Oooo, byłem tu 4 razy, do tego nigdy na dywaniku :)))
Na I piętrze urzędują właściciele a na II księgowość.
2012-01-12 20:30:34 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Jednym słowem - derekcja:).
2012-01-12 20:34:58 (14 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Właściciele to cuuuuuuuś więcej ;) a zostało ich teraz dwóch. Firmę troche znam bom troszku ponad 13 lat pracował.
2012-01-12 20:39:11 (14 lat temu)
trz (tedesse)
 
+3 głosów:6
Fotokonie:)
2011-12-06 04:58:36 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:3
do trz (tedesse): Teraz kto inny dostaje minusy ;)
2011-12-06 09:30:03 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Znaczy się minusodawca mnie nie lubi :(
2011-12-06 13:00:17 (14 lat temu)
Kavikvs
 
Że co?
2012-01-07 13:30:56 (14 lat temu)
pawulon
 
do Kavikvs: Dworzec idzie pod młotek... i to dosłownie ;)
2012-01-07 13:36:42 (14 lat temu)
mar
 
do Kavikvs: Przed remontem.
2012-01-07 13:36:54 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do mar: Aliuzju paniał.
2012-01-07 13:43:07 (14 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: Nie widziałam, że pawulon już skomentował. Przepraszam.
2012-01-07 13:59:10 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do mar: Za co Marysiu przepraszasz? Lepiej że dwie osoby skomentowały niż żadna ;)
2012-01-07 14:03:10 (14 lat temu)
pawulon
 
do Kavikvs: Tu masz Kavikvsie co nieco na ten temat
2012-01-07 14:05:43 (14 lat temu)
pawulon
 
do Kavikvs: I tu trochę
2012-01-07 14:08:19 (14 lat temu)
WW
 
Czy strona automatycznie kompresuje dodane zdjęcia? Odnoszę wrażenie, że tak.
2012-01-09 19:43:43 (14 lat temu)
do WW: Jeśli dodajemy logo to siłą rzeczy JPG jest przekompresowywany.
2012-01-09 20:38:56 (14 lat temu)
WW
 
do Neo[EZN]: No tak, mogłem się domyśleć.
2012-01-09 21:01:13 (14 lat temu)
WW
 
do Neo[EZN]: Polecam to uwadze wszystkich - podpis nie tylko kompresuje zdjęcia, ale i gasi natężenie kolorów. Jak ktoś chce mieć absolutną kontrolę nad fotografią, to powinien z podpisu zrezygnować.
2012-01-09 21:07:36 (14 lat temu)
do WW: No właśnie też zauważyłem, że zdjęcia wyglądają gorzej po dodaniu niż w oryginale. Ale, że obrabiam w domu, a dodaję w pracy uznałem, że to sprawa monitora i olałem problem. A swoją drogą ulica Śląska jest naprawdę śląska - magazyny (często opuszczone), place z węglem i złomem, rozlatujące się budynki
2012-01-10 09:45:22 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Przemku, obiektów nie przypisujemy ogólnie do miasta, tylko do konkretnej ulicy, najlepiej z adresem (jeżeli istnieje). Przypisz proszę do Tuszyńskiej.
2012-01-10 00:49:28 (14 lat temu)
Przemek K
 
+1 głosów:1
Właśnie to robię
2012-01-10 00:51:15 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do Przemek K: Dobrze Ci idzie.
2012-01-10 00:52:33 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: Nie do końca - zdjęcie przypisane ogólnie do Tuszyńskiej, a obiekt przejazd kolejowy dalej wisi "luzem".
2012-01-10 01:22:26 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+2 głosów:2
Poza tym przypisanie zdjęcia do Tuszyńskiej niepotrzebne, skoro sam obiekt (czyli przejazd kolejowy) jest do niej przypisany. Przypisanie do ulicy miałoby sensy gdyby było widać perspektywę ulicy
2012-01-10 08:52:04 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+3 głosów:3
Cześć Piastu :)
2012-01-12 17:12:50 (14 lat temu)
pawulon
 
Rozmiar za duży :)
2012-01-12 17:25:02 (14 lat temu)
Piastu
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): bry (tutaj) :)
2012-01-12 17:25:04 (14 lat temu)
Piastu
 
do pawulon: momencik, poprawiam
2012-01-12 17:25:41 (14 lat temu)
Piastu
 
do pawulon: i jest - 140 piksli na dłuższym boku
2012-01-12 17:29:04 (14 lat temu)
do Piastu: Jaki ten internet mały :)
2012-01-12 17:37:50 (14 lat temu)
Piastu
 
+3 głosów:3
do Tomasz Górny (Nemo5576): Ja na razie tylko na gościnnych występach tutaj, zobaczymy czy zostanę na dłużej - chyba za mało biegam z aparatem. No ale pocztę musiałem zaktualizować ;)
2012-01-12 17:44:05 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+3 głosów:3
do Piastu: W każdym razie zapraszamy :)
2012-01-12 17:44:37 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
do Piastu: Debiut bardzo udany, prosimy o więcej:).
2012-01-12 19:03:07 (14 lat temu)
Piastu
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: E tam, debiut.. Już tu jakieś swoje pstryki widziałem. Wrzucam na Wikimedia Commons, a stamtąd ktoś tu kopiował. :)
2012-01-12 19:34:54 (14 lat temu)
Piastu
 
Chyba ulica powinna być głównym obiektem tego zdjęcia. Była na początku, ale po dopisaniu do cerkwi i hotelu przestała. Da się to zmienić? Czy po prostu usunąć hotel i cerkiew?
2012-01-12 13:49:38 (14 lat temu)
pawulon
 
do Piastu: Zostaw tylko ulice bo reszta jest w dalekim tle.
2012-01-12 14:34:54 (14 lat temu)
pawulon
 
do Piastu: Aha, zmień jeszcze rozmiar bo nie mamy tak dużych monitorów. 1300-1400 pikseli na dłuższym boku to będzie akurat ;)
2012-01-12 14:36:27 (14 lat temu)
Piastu
 
do pawulon: Kombinowałem, że jak da się więcej szczegółów obejrzeć to jest lepiej (nawet jeśli nie widać całego zdjęcia na raz).
2012-01-12 14:51:50 (14 lat temu)
pawulon
 
do Piastu: Ale przy takim powiększeniu szczegóły się rozmywają. Lepiej zrobić kilka zdjęć niż na siłę na jednym pokazać wszystko. Czyli czekamy na więcej zdjęć, nie tylko z tej ulicy, a nawet z Łodzi ;)
2012-01-12 15:14:15 (14 lat temu)
pawulon
 
do Piastu: Podmieniłem za Ciebie na właściwy rozmiar :)
2012-01-12 15:17:41 (14 lat temu)
Piastu
 
+2 głosów:2
do pawulon: No to nie pozostawia mi wyboru... będę musiał kolejne sam zmniejszać, żeby inni nie musieli mnie wyręczać ;)
2012-01-12 15:19:08 (14 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
Jedna z najlepszych kamienic modernistycznych w mieście. Szkoda, że na zdjęciu ucięto jej prawe skrzydło.
2012-01-12 19:09:34 (14 lat temu)
Piastu
 
+3 głosów:3
do WW: Moja wina. Zdjęli już rusztowania, więc którejś niedzieli się poprawię.
2012-01-12 19:18:13 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
WeWe hat recht, To są najpiękniejsze partie miasta (dla mnie każdego).
2012-01-13 03:34:50 (14 lat temu)
Ciekawe, budynek z numerem 28 wygląda na jakąś przybudówkę, a okazała kamienica ma numer wtórny (28a). To tak jakby do przybudówki dobudowano kamienicę.
2012-01-17 17:01:38 (14 lat temu)
WW
 
do Andrzej G: Numeracja na tej ulicy jest dziwna, tym bardziej, że w zasadzie wszystkie działki są tej samej wielkości, co sugeruje, ze nie zachodziły wtórne podziały.
2012-01-17 20:37:16 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
Lepszy niż niejeden współczesny postmodernizm śródmiejski
2012-01-17 11:43:58 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Bałuciorz: No, powiedzmy... Jego zaletą jest skromność, ale standard niestety fatalny.
2012-01-17 11:55:55 (14 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do WW: Skromność rozmiaru też ;-)
2012-01-17 13:01:51 (14 lat temu)
WW
 
do TW40: Ma być większe? Nie zmieści się wtedy na ekranie.
2012-01-17 13:05:54 (14 lat temu)
do WW: Odnosiłem się tylko do wyglądu zewnętrznego. Ale i tak ciekawe jest to, że przedwojenny, podmiejski budynek o niskim standardzie jest prosty, harmonijny i estetyczny. A współczesny hotel czy "apartamentowiec" w centrum miasta jest brzydki jak kupa
2012-01-17 13:06:08 (14 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: I tu 100% zgody.
2012-01-17 13:10:13 (14 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do WW: Na pewno się zmieści; po kliknięciu powiększy się...
2012-01-17 13:18:42 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do TW40: Kiedy budynek nie posiada atrakcyjnych detali!
2012-01-17 13:30:21 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do WW: Przychylam się do prośby o większe - 1100 po dłuższym boku.
2012-01-17 14:14:49 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Troszkę powiększyłem.
2012-01-17 21:29:54 (14 lat temu)
TW40
 
do WW: Od razu lepiej (powiększenie tego małego zdjęcia czy z oryginalnego pliku?)...
2012-01-17 23:02:23 (14 lat temu)
WW
 
do TW40: Z oryginalnego, oczywiście.
2012-01-17 23:20:12 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
351 Dyskusji (ostatnia 14 lat temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Chojny
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet