| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Pogodna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Pogodna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Datacja do poprawy - można trafić na pocztówkę ze stemplem z czerwca 1913 roku.
2022-08-19 11:24:53 (3 lata temu)
Odwrócone! Trzeba flipnąć!
2012-02-11 19:37:02 (14 lat temu)
W jakim celu powstał obiekt "Olechówka"?
2012-02-11 19:41:51 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do bolo1910: Flipnięte.
2012-02-11 21:48:19 (14 lat temu)
do pawulon: Dzieki.
2012-02-11 22:42:56 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Tak jest, zdecydowanie ten przy muszli - północny brzeg.
2011-11-08 10:04:06 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Zachować jako wybryk natury - dla potomnych (oby tylko).
2013-09-17 22:30:10 (12 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
Minęły 2 lata i historia się powtarza
2015-04-02 16:13:45 (11 lat temu)
Ciekawe, całkiem podobna do tej ze zdjęcia :-)
2015-01-21 23:17:09 (11 lat temu)
O, nawet nie wiedziałem, że pierwotnie wyglądała inaczej
2015-01-25 21:58:04 (11 lat temu)
do Bałuciorz: Ta w Parku Julianowskim? Nie wiem jak wygląda teraz, dlatego pytam.
2015-01-25 22:08:59 (11 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Ma przed sobą większy podest sceniczny. Widać dobrze na satelitarnym
2015-01-25 22:19:03 (11 lat temu)
esski
 
Łódź ? nie Łódź ?... zapytać można...
2016-12-15 11:59:49 (9 lat temu)
do esski : Niestety, Łódź. Pałac Heinzla po bombardowaniu we wrześniu 1939 r.
2016-12-15 22:25:06 (9 lat temu)
esski
 
do blaggio.: Niestety ?? Zawiedziony waść widokiem zniszczonego pałacu??
2016-12-15 22:32:24 (9 lat temu)
do esski : Właśnie :)
2016-12-16 00:12:51 (9 lat temu)
Błędne datowanie. Powinno być między 1939 a 1942. W '39 Niemcy go zbombardowali, a w '42 do końca rozebrali.
2025-10-18 23:12:04 (8 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Skrondolny:
Nie jestem ekspertem od mundurów, ale to chyba nie są mundury z II wojny światowej...
I jeszcze przeczytaj dyskusję tu:

2025-10-18 23:43:55 (8 miesięcy temu)
Podmiana.
2025-01-13 13:30:06 (rok temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Dziwnie te tory są położone, tak całkiem na wierzchu.
2025-01-13 14:12:49 (rok temu)
Park jest bardzo ładnie zaznaczony ze swoimi granicami na mapce. Czy można prosić o zaznaczenie lokalizacji tej bramy ... ? Widać tory tramwajowe, czyli brama jest od strony Zgierskiej , ale w którym miejscu ...? Domyślam się że niedaleko Biegańskiego ...Ale wolałbym aby ten znacznik postawił Dodający ...
2025-01-13 19:46:04 (rok temu)
do pawulon: Tory były/są wydzielone z jezdni, to i szyny mogą być na wierzchu. Gdyby podkłady były na wierzchu, to byłoby bardziej dziwne. ;-)
2025-01-13 21:04:01 (rok temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Masz bramę Kolego, który żadnej bramie nie przepuścisz. ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abnsd
2025-01-13 21:14:52 (rok temu)
do Desperado: Jest jeszcze takie wycięte z tego do kasacji.
2025-01-13 21:21:02 (rok temu)
do blaggio.: To to samo ujęcie lecz wykadrowane ... To bez szyn bym wywalił ... Szaro-bure i ewidentnie wykrojone.
2025-01-13 23:18:21 (rok temu)
do blaggio.: Dziękuje ... Faktycznie lubię bramy ...
2025-01-13 23:19:06 (rok temu)
do blaggio.: Jakby się przyjrzeć powiększonemu zdjęciu - widać i podkłady ...Gwożdzie mocują szyny bezpośrednio do drewnianych podkładów bez żadnych podkładek - przekładek ...
2025-01-14 06:15:49 (rok temu)
Dana
 
2026-02-13 11:44:52 (4 miesiące temu)
18 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Ulica Pogodna - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet