| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (47)
Obiekty w okolicy
Tęczowa 85
38
m
Wrocław
Bocznica kolejowa
76
m
Wrocław
Nastawnia kolejowa
115
m
Wrocław
Tęczowa
129
m
Wrocław
Tęczowa 83a
142
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Lokum Victoria

Obiekt jest w trakcie budowy
Inwestor: Lokum Deweloper S.A. (8 inwestycji)
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
+1 głosów:1
Osiedle Lokum Victoria. Ponad 500 mieszkań ma powstać. Założyłem obiekt.
2015-07-09 15:04:58 (10 lat temu)
MHL
 
+2 głosów:2
do mamik: Praca wre, robią już płytę fundamentową.
2015-07-09 15:48:36 (10 lat temu)
do MHL: Będę się tam kręcił lada dzień to zrobię fotki choć z ziemi ciężko o dobre zdjęcia.
2015-07-09 19:41:00 (10 lat temu)
Miałem problemy: przy zejściu ze zbocza; zaszwankowała łękotka; przy tych pryzmach ucierpiało etyczne oko, które wyłapało na drodze buta coś obrzydliwego, związanego z nałogiem. Teraz, gdy patrzę na zdjęcie, na rurę, wydaje mi się, że jest to miejsce jakichś spotkań.
2015-07-10 22:46:27 (10 lat temu)
... w domu wyszorowałem buty i odkaziłem wodą utlenioną.
2015-07-10 23:01:18 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: W biały dzień niechętnie się tu zapuszczam. Nieopodal jest skup złomu, kręci się tu mnóstwo panów zbierających złom a potem za zarobione pieniądze spożywających m.in. tutaj alkohol.
2015-07-10 22:51:16 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Trudno mi o tym mówić, ale to było związane z innym nałogiem, o wiele gorszym. Leżało takie coś na moje drodze, co wymyślili onegdaj Anglicy, aby nie zapładniać kobiet. O zawartości nie będę się rozpisywał.
2015-07-10 22:59:13 (10 lat temu)
Ale ładnie poszli w górę. Zapomniałem o tej budowie! Jeszcze niedawno, w lipcu, właziłem na ten nasyp kolejowy po lewej i było płasko, równo z ziemią
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: przecinek
2015-12-11 20:34:03 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Jak już wyjdą ponad poziom gruntu to budowa idzie błyskawicznie - tak samo zdziwiłem się dzisiaj jak bardzo poszła do przodu jedna budowa na Klecinie, niestety było już ciemno więc nie ma zdjęć...
2015-12-11 20:37:24 (10 lat temu)
do Columba livia: Bywam na Klecinie, co to za budowa?
2015-12-11 20:39:25 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Columba livia: Dzięki, OK, Złota 1. A co do tego drugiego linka, tak się składa, że jutro będę na Buforowej :)
2015-12-12 11:50:18 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Ta - już są ze 4 piętra. Kilka dni temu widziałem też nową budowę na Jagodnie przy ulicy Buforowej, prawy górny róg zdjęcia - pewnie kolejny etap budowy osiedla "Cztery Pory Roku", było ciemno więc nie ma zdjęć...
2015-12-11 20:58:21 (10 lat temu)
mamik
 
Niskie budynki w centrum zdjęcia, stojące przy ulicy będą rozebrane. Działka należy do firmy Blockpol, a budynek ma numer 83a.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-01-25 09:52:32 (8 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Wszędzie tego paskudztwa nastawiają :-(
2017-10-02 17:35:45 (8 lat temu)
Widzę że do hali można już podejść. Trzeba będzie się tu wybrać z aparatem.
2018-03-26 07:51:30 (8 lat temu)
Licho
 
Lokum Victoria poszło w ślady „Belleville”…
2018-05-21 14:28:15 (8 lat temu)
fantom
 
2018-05-21 16:22:26 (8 lat temu)
do Licho: Takie budowlane getto - okno w okno, balkon w balkon....połowa dnia w cieniu. W Warszawie to samo :-(
2018-05-21 15:36:27 (8 lat temu)
do Licho: Ale pech, współczuję mieszkańcom.
( trzeba będzie nowy lot wykonać )
2018-05-21 16:06:02 (8 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Obraźliwy
2018-05-21 21:48:27 (8 lat temu)
do Columba livia: ... i to chyba dokładnie rok i jeden dzień po pożarze "Belleville" - pogoda podobna.
2018-05-21 16:08:16 (8 lat temu)
Licho
 
do Columba livia: Rok i dwa.
2018-05-21 16:59:13 (8 lat temu)
do fantom: Straty powinny być znacznie mniejsze niż na Pięknej - pożar wybuchł na dachu (też od papy), na Pięknej na patio więc szybko poszło do góry.
2018-05-21 20:10:11 (8 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
Teraz to się nazywa „Pasaż Victoria”.
2018-12-31 10:30:06 (7 lat temu)
Wszystko "na jedno kopyto"...
2018-11-25 17:18:15 (7 lat temu)
do Columba livia: To niekoniecznie gorzej, niż gdyby każdy był według innego projektu.
2018-11-25 17:25:01 (7 lat temu)
do Corvus monedula: To prawda choć miałem na myśli te budynki oraz inne tego developera - na każdym osiedlu budynki prawie takie same, tylko wysokość różna (w zależności od tego jaki jest limit w MPZP).
2018-11-25 17:27:34 (7 lat temu)
do Columba livia: Atrakcyjne to mniej więcej tak jak Różanka... Z Ulicy nie widać, że to takie gigantyczne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2020-07-05 14:32:44 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Po wrześniowym wyziąnięciu ducha gołąb znów wzbił się w powietrze. Widok na budowę osiedla Lokum Victoria przy ulicy Tęczowej.
Osiedle "Lokum Victoria" i zachowany fragment starego magazynu.
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2016
2015
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
Lokum Victoria na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet