| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Podwale
4

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Podwale

Dawniej: Am Graben
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
W centrum kadru "Dom Solny".
2015-08-03 16:47:32 (10 lat temu)
ruzams
 
+1 głosów:1
Dom Solny w Lubaniu pokryty jest jednymi z najstarszych zachowanych dachówek w Polsce, w dużym stopniu są to oryginalne dachówki z XVIw. Podobnie zachowała się też oryginalna więźba dachowa z czasów powstania budynku.
2021-01-29 22:06:57 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Mamy chyba założone dwa obiekty tego samego budynku - ten i ?
2021-01-29 22:12:50 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do ZPKSoft: Już posprzątane.
2021-01-29 22:16:24 (5 lat temu)
ordowik
 
To NN to KleineGoerlitzerstrasse (obecnie plac Strażacki). Tu wylot w stronę Ratuszowej i Podwala Na zdjęciu widoczny zajazd Deutsches Haus, drugi po lewej, zaś na wprost nieistniejąca kamienica u zbiegu obecnych ulic Łużyckiej i Zgorzeleckiej (nie istnieje). Mieściła się w niej piekarnia Gude'a. Reszta kamienic nie dotrwała do dnia obecnego.
2016-06-10 13:25:24 (10 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+3 głosów:3
Zdecydowanie większy format zdjęć proszę - 1800 px na długim boku będzie bliższe regulaminowi. :)
2017-07-11 17:30:01 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
Ciekawostka, wspornik lampy ? Niżej z lewej to brama ?
2017-07-22 21:46:58 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Wspornik znajduje się pomiędzy bramami
2017-07-22 21:53:00 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Czyli o tym samym miejscu piszemy :-)
2017-07-22 22:06:21 (8 lat temu)
McAron
 
+1 głosów:1
Kamienica nr 10 to ten kawałek po prawej stronie. Na wprost to nr 11.
2023-09-19 10:18:16 (2 lata temu)
TW40
 
do McAron: Nie było obiektu. Już jest dobrze. To już bardziej Podwale...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2023-09-27 22:52:02 (2 lata temu)
Jarek
 
To jest wieża Bracka a nie żadna baszta!
2022-09-03 09:27:04 (3 lata temu)
Askofer
 
do Jarek : A na Brackiej ciągle pada deszcz...
2022-09-03 15:22:52 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Dopisalem do Baszty Brackiej, i mala prośba, czy raczej uwaga, niedodajemy zdjięć z podobną, niepotrzebną ramka ale obcinami niepotrzebne tlo dziękuję za zrozumienie...
2023-12-02 13:42:03 (2 lata temu)
Jarek
 
Jak sama nazwa niemiecka wskazuje, -TURM czyli wieża i nie wiem co by się działo to w mieście krąży nazwa Wieża Bracka a nie żadna baszta.
2025-03-11 17:09:06 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Tutaj to samo... podmień na oryginał czarno-biały ...
2025-03-23 00:34:35 (rok temu)
Pokaż na mapie
21 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Podwale - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet