| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat lubański
OBIEKTY - Kamienna Góra (280 m n.p.m.)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kamienna Góra (280 m n.p.m.)

Dawniej: Steinberg
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Podmiana.
2021-06-24 19:31:00 (5 lat temu)
Dana
 
Najdalej do 1915.
2021-02-10 11:52:32 (5 lat temu)
do Dana : Skąd taki wniosek?
2021-02-10 20:18:21 (5 lat temu)
Dana
 
2021-02-11 11:14:55 (5 lat temu)
do Dana : Poprawiłem datowanie.
2021-02-11 20:03:15 (5 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-06-02 10:23:18 (13 lat temu)
blatro
 
+1 głosów:1
Dzięki :)
2013-06-02 17:34:10 (13 lat temu)
Dana
 
Datowanie najdalej do 1908.
2020-08-25 14:33:21 (5 lat temu)
esski
 
do Dana : Nie sądze, aby drukarze tej czy innej widokówki bawili się jeszcze tego typu malunkami po roku 1900... w sklepie czy szufladzie mogła poleżeć kilka lat by otrzymać stempel pocztowy w roku 1908
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Gdy ttffgggt r fr
2020-08-25 16:22:06 (5 lat temu)
do esski : Zgadzam się, widokówki tego typu wydawano głównie w latach 1897-98. Górna granica 1900.
2020-08-25 16:28:40 (5 lat temu)
Dana
 
do esski : Zwróciłam jedynie uwagę na fakt, że tu budynek jest jeszcze bez wieży, która powstała w latych 1908-1909, ale oczywiście uwagi o typie widokówki są słuszne, więc poprawiam datowanie.
2020-08-25 19:35:24 (5 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Wieża została dobudowana w latach 1908-1909.
2020-08-25 14:31:36 (5 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Wózki dla Tereski :)
2016-02-19 18:10:03 (10 lat temu)
Dana
 
do TW40 : Ze dwa widzę, ale pewnie jest więcej, bo przecież gdzieś te dzieci trzeba powkładać !
2016-02-19 23:08:12 (10 lat temu)
TW40
 
do Dana : Cztery?
2016-02-19 22:47:18 (10 lat temu)
Hellrid
 
Kombatantów 11, przenoszę z NN.
2019-11-28 08:56:40 (6 lat temu)
Dana
 
Podmiana.
2020-08-25 14:37:05 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
2018-03-14 20:01:24 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Pamiętam jak dziś dodałem zdjęcie z Gliwic dużego kwietnika i je usunięto bo nie jest to stały obiekt (sezonowy) bo kwiatów a tu bez problemu może być na Zaraz ktoś napisze że to jest stały obiekt bo zegar. Zacznijmy być sprawiedliwi a nie jednostronni.
2018-03-19 09:10:18 (8 lat temu)
jelonek
 
do piotr brzezina : To może któreś usunąć. Decyzja należy do koleżeństwa.
2018-03-14 20:22:18 (8 lat temu)
pawulon
 
do jelonek: Zostaw oba. Jedno pokazuje większą perspektywę, ale trudniej na nim wyodrębnić szczegóły, drugie właśnie to uzupełnia.
2018-03-14 20:26:55 (8 lat temu)
do jelonek: Nie pierwszy raz dodajesz takie coś ( podobne), możesz nam zaoszczędzić czas i nie dodawać podwójnych zdjęć .
2018-03-14 20:34:05 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do pawulon: Widzę że popierasz takie ujęcia z jednego ujęcia 3 szt. super - dziękuje.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-03-14 20:34:43 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
do pawulon: Jako zajmujący pierwsze miejsce w hierarchii fotopolski powinieneś najbardziej dbać o ten portal.
2018-03-15 08:42:36 (8 lat temu)
do pawulon: Dwa kroki w prawo i na zdjęciu byłaby idealna perespektywa, obejmująca całość, a tak jest curiozalnie, zdjęcia się niczym nie różnią, poza tym że szary dom jest na jednym... a na drugim nie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literki brak
2018-03-19 08:22:11 (8 lat temu)
Mikrob
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Popieram. Zdjęcia prawie jednakowe i jeżeli mowa o szczegółach to to bardziej zbliżone nic nie wnosi. Ja bym usunął to drugie.
2018-03-15 08:46:27 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-03-15 08:41:23 (8 lat temu)
do Mikrob: Przeglądałem wszystko, to takich podobnych zdjęć ala przybliżenia jest tam dość dużo ale są nietykalne, ja też tak zaczynam robić, byle sztuka.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-03-15 08:56:57 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Też popieram - Piotrze nie zniechęcaj się, jak widzisz, że coś jest nie tak - tnij. Ja też się na nikogo nie obrażę, a chodzi w końcu o jakość zbiorów.
A przecież rzecz nie idzie od razu w kosmos - tylko jest czas na ewentualne reakcje, lub autorefleksje autora. Proponuję by użytkownicy włączali sobie "autocenzurę" i szanowali zarówno jakościowe standardy, jak i inne zasady, jak choćby wrzucanie na siłę niemal identycznych kadrów. Jeśli chodzi o poszczególne elementy panoramy - lepiej wrzucać zdjęcia połączone w panoramę. Jest to na pewno atrakcyjniejsza forma, niż wrzucanie poszczególnych elementów - programy do łączenia zdjęć są coraz prostsze i szybkie w obsłudze - wysiłek minimalny a efekt o niebo lepszy. Nie ma też niepotrzebnych zgrzytów, że ktoś komuś usuwa zdjęcia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2018-03-18 12:40:28 (8 lat temu)
do zygmunt_ra: Wysłałem CI e-mail.
2018-03-18 13:26:58 (8 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Panorama fajna sprawa ale nie rybie oko. Nie lubię tych powyginanych zdjęć - człowiek tak nie widzi. Staram się ich nie oceniać, jeżeli takowe się tutaj znajdą. Traktuję to jako taką ciekawostkę fotograficzną. Natomiast proste, szerokie panoramy z dość dobrą ostrością jak najbardziej.
2018-03-19 06:58:24 (8 lat temu)
do Mikrob: Nie obawiaj się - "rybie oko" to może wyjść jak robisz łączenie zdjęć obiektu fotografowanego z bliska (np. wysoka kamienica w ciasnej ulicy) - natomiast tego typu widoki jak wyżej (panorama szerokiego obszaru) można śmiało łączyć bez żadnych efektów niepożądanych. Wykona to najprostszy program darmowy do łączenia JPEG a efekt ciekawszy i dla oglądającego, i dla samej dokumentacji regionu.
2018-03-19 13:08:00 (8 lat temu)
Mikrob
 
do zygmunt_ra: No widzisz.... Rozumiesz mnie. Ja do panoram używałem bodajże panorama factory. Obecnie ze względu na to, że mam ograniczony dostęp do sprzętu a często korzystam z różnych kompów, gdzieś mi ten program uciekł.
2018-03-20 06:22:03 (8 lat temu)
do Mikrob: Ja akurat używam darmowego programu ICE (Image Composite Editor) i chwalę sobie - prosty w obsłudze i ładnie łączy, zarówno w pionie, jak i poziomie. Nie tylko zdjęcia, ale ostatnio wiele dużych map udało mi się scalić tym programem. Polecam z czystym sumieniem.
2018-03-20 20:09:43 (8 lat temu)
Moses
 
+1 głosów:1
2018-12-03 09:58:16 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
No do Bałtyku daleko ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2018-12-03 10:16:53 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
Coś się zdublowały słowa ;-)
2021-05-21 21:30:24 (5 lat temu)
jelonek
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Bogate słownictwo ? ;)
2021-05-21 21:58:41 (5 lat temu)
12 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Kamienna Góra (280 m n.p.m.) - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet