| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat lubiński
Więcej (10)
Obiekty w okolicy
Baszta Głogowska
14
m
Lubin
Sklep
23
m
Lubin
Figura Michała Archanioła
35
m
Lubin
Tysiąclecia 2
36
m
Lubin
Rynek 12
44
m
Lubin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek 11

Dawniej: Höhere Mädchenschule
Zabytek: A/3032/426 z dnia 17.II.1960 r.

XVIII-wieczny pałacyk

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Daru
 
+2 głosów:2
I do dziś kompleksu handlowo-usługowego nie ma, za to lubinianie mają łąkę w rynku :)
2012-01-02 21:52:17 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Mamiku, popraw na większe i wogóle:). To cenny kadr.
2012-05-05 19:28:58 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Jak znajdę to zamienię. Na razie mam Wschowę na warsztacie, ale też nie do końca gdyż wychodzę ;-)
2012-05-05 19:39:43 (14 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: Odnalazłem oryginał, zamieniam na większe i dodaję aktualne.
2013-11-03 15:48:41 (12 lat temu)
mamik
 
Tego wejścia do kawiarni przy styku wieży i budynku sąsiedniego,jeszcze parę lat temu nie było
2012-01-03 19:49:09 (14 lat temu)
s_mile
 
do mamik: O rany, faktycznie! Gratuluję spostrzegawczości. A dla żartu pozwolę sobie tym razem ja na małe i w gruncie rzeczy nieistotne sprostowanie - kwiaciarni nie kawiarni :-D. Pozdrawiam
2012-01-03 20:30:12 (14 lat temu)
mamik
 
do s_mile: Racja, nawet kwiaty stoją. Zasugerowałem się bo na tym moim był jeszcze jakiś lokal w miejscu obecnego skoku (skoka).
2012-01-03 21:09:21 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
W parterach domów rynków polskich miast właściwie nic dla ludzi: w miejsce sklepów, kawiarenek i innych kwiaciarni, jak nie bank, to GSM.
2011-07-30 22:03:18 (14 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do † Festung: Przykład Lubina jest szczególny. Od lat straszy tzw. "dziura w Rynku" - duża część placu, miejsce po spalonym sklepie. Trwają przepychanki między władzami, ale najprawdopodobniej powstanie w tym miejscu galeria handlowa. Gdy spacerowałem po centrum Lubina robiąc te zdjęcia pomyślałem sobie podobnie - to miejsce powinno tętnić życiem tak jak Rynek wrocławski, aż się prosi o sensowne zagospodarowanie kawiarniami, klubami. Brakuje tego typu obiektów, ławek, ogródków i ... wypoczywających oraz bawiących się ludzi. Wrocławski przykład pokazuje, że można, że nie wszystko sprowadza się do handlu. Jak będzie? Zobaczymy, ale optymistą nie jestem.
2011-07-30 22:16:42 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do s_mile: Drobna korekta, pawilon handlowy nie spalił się, ale został rozebrany z myślą o nowej inwestycji z której nic nie wyszło. Zdjecie z rozbiórki
2012-01-03 08:22:45 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do s_mile: Przykład szczególny również dlatego, że miasto do najbiedniejszych w Polsce nie należy. W ogóle sposób wykorzystania dochodów z górnictwa w całym regionie głogowsko-legnickim, który prezentuje sobą przygnębiający obraz dewastacji krajobrazu kulturowego, pokazuje, że problem nie tkwi w portfelu, ale w głowie.
2012-01-03 11:11:28 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do s_mile: Sławek, a ten budynek i baszta to nie są osobne obiekty?
2012-01-03 11:12:27 (14 lat temu)
s_mile
 
do mamik: Słusznie, wypytałem dokładniej żonę - lubiniankę. To inny sklep się spalił, pawilon na rynku został rozebrany. Jak widać niekiedy (?) najtrudniej dogadać się z własną żoną. ;-)
Tak więc biję się w piersi, podana przeze mnie informacja o spalonym pawilonie była mylna, dziękuję za sprostowanie.
2012-01-03 19:06:32 (14 lat temu)
s_mile
 
do pawulon: Nie, jest to jedna całość, spójrz na sąsiednie zdjęcie w obiekcie
2012-01-03 19:07:08 (14 lat temu)
do s_mile: Na zdjęciach z Lubina jakichś ludzi widać, ale w Polkowicach to zupełna pustynia - dałam kilka zdjęć
2012-01-03 21:05:21 (14 lat temu)
Daru
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Ludzi widać, bo tędy gnają do galerii Cuprum :)
2012-01-03 21:37:50 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Daru: A wszyscy z Polkowic na zakupach w Lubinie;-)
2012-01-03 21:39:53 (14 lat temu)
Daru
 
do mamik: Tak własnie jest. Wystarczy spojrzeć na numery rejestracyjne samochodów na parkingu w galerii :)
2012-01-03 21:48:07 (14 lat temu)
Daru
 
do s_mile: To nie jest takie proste. Wrocław jest przyzwyczajony do ciągłych imprez w Rynku. W Lubinie wygląda to inaczej, mój kolega prowadził kiedyś "knajpę" w tym rozebranym pawilonie i miał wiele nieprzyjemności ze strony mieszkańców.
2012-01-03 22:03:18 (14 lat temu)
Fantastyczne!
2016-09-19 21:06:14 (9 lat temu)
nyskadolniak
 
+3 głosów:3
Coś tam jest na transparencie o 25-leciu zwyciestwa, zatem 1970.
2025-10-30 15:40:03 (7 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 7 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet