| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (4)
Obiekty w okolicy
Szkolna 15
23
m
Lublin
Garaże
32
m
Lublin
Czwartek 22
40
m
Lublin
Węzeł cieplny LPEC
41
m
Lublin
Dawna pralnia / kotłownia szpitalna
44
m
Lublin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nemezis
 
......może Legion będzie wiedział co to jest na pierwszym planie :)
2024-11-18 17:20:31 (rok temu)
Te budynki nie mają adresu. Stacja trafo to ten wyższy budynek z tyłu, ten bliżej nie mam pojęcia co jest w środku a na pierwszym planie najprawdopodobniej studnia z węzłem (zawory gdzie można zakręcić wodę ew. liczniki). Ujęcie wody byłoby lepiej zabezpieczone (mogłoby być np. w tym budynku)
2024-11-19 00:06:13 (rok temu)
beznik
 
Myślę, że i budynek i wzmiankowana "studnia" są elementami podziemnego systemu schronów łączącego się z pobliskim szpitalem. Budynek może być zapasowym wyjściem.
2024-11-19 19:24:42 (rok temu)
Neffarious_096
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Mi to wygląda jak typowa studnia głębinowa.(ujęcie wody) I co za tym idzie, to nie trafostacja a hydrofornia czy coś.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: doprecyzowałem
2024-11-18 17:31:14 (rok temu)
do Neffarious_096: Jeśli "to" ma numer adresowy to raczej nie trafo - chyba że teraz wszystko ma adres. Sprawdzę jak "u nas" to wygląda.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2024-11-18 20:49:14 (rok temu)
grgrz
 
+1 głosów:1
do Neffarious_096: Tak to jest zespól hydroforowo -pompowy zasilający te 3 wysokościowce w pobliżu (muszą mieć zasilanie strefowe).
2024-11-19 06:59:24 (rok temu)
Nemezis
 
do Neffarious_096: Wykluczam ujęcie wody, bo każde ujęcie jest zabezpieczone i oznakowane, a to nie jest. Poza tym każde ujęcie wody na terenie Lublina jest w zasobach MPWiK, a oni nic na ten temat nie wiedzą. Dzwoniłam, i dowiedziałam się, że w 1974r. takie otwory pod studnie chłonne budowane były dla celów obrony cywilnej. Co do budynku, na ten czas nie mam jeszcze wiedzy.
2024-11-19 10:07:10 (rok temu)
do marjallo: To może być wymiennikownia.
2024-11-19 00:15:13 (rok temu)
do Nemezis: Ja się zasugerowałem tym że każda studnia z której się czerpie wodę w mojej gminie dosłownie tak wygląda. (nie tylko tu bo na przykład w RCN Konstantynów jest identyczna. tylko pomalowana na czerwono. )
2024-11-19 19:14:09 (rok temu)
max
 
+6 głosów:6
do beznik: A ja sądzę, że pomieszkują tu ostatni reptilianie którzy ocaleli z epickiej bitwy pod Empikiem
2024-11-19 20:28:45 (rok temu)
beznik
 
do max: ..?
2024-11-20 20:45:53 (rok temu)
beznik
 
do max: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-03-02 19:33:25 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do beznik: To byl źart ☺
2024-11-20 21:22:07 (rok temu)
beznik
 
+1 głosów:1
2024-11-20 21:37:20 (rok temu)
A dobra, na tym zdjęciu widzę że trafostacja też jest.
2024-11-18 17:33:12 (rok temu)
Nemezis
 
do Neffarious_096: Zatem czy jest sens oddzielać te budynki połączone od siebie?
2024-11-18 17:38:19 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet