| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Budynek R - Oddział Detoksykacyjny dla Narkomanów

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
polskup
 
+3 głosów:3
Ja z taką drobną uwagą do opisu obiektu. Nie jestem jakimś maniakalnym orędownikiem poprawności politycznej, ale jednak standardy trzeba trzymać. I tak jak nie ma szpitali wariatów, nie ma też oddziałów dla narkomanów. To się teraz nazywa: Oddział Detoksykacyjny dla Osób Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych.
2025-09-26 20:10:59 (9 miesięcy temu)
Nemezis
 
do polskup: Zwróć uwagę szpitalowi nie mnie, dane ze strony oficjalnej szpitala.
2025-09-26 20:14:07 (9 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
2025-09-26 20:17:43 (9 miesięcy temu)
Nemezis
 
2025-09-26 20:21:12 (9 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Nemezis: Jestem zdziwiony, że szpital posiada 2 wersje nazwy tego oddziału: fachową i kolokwialną. Zaraz napiszę do szpitala. Ciekaw jestem, jaka będzie reakcja: profesjonalna czy klasyczna :)
2025-09-26 20:31:24 (9 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 9 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet