| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Akademicka
1
3
4
5
7
9
12
13
15
15
15A
15C
17
19

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Akademicka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Nemezis
 
Proszę ADM o korektę wszystkich zdjęć w obiekcie, to Dzielnica Wieniawa.
2025-07-22 22:22:39 (11 miesięcy temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o korktę, w budynku nie mieści się tylko sam hotel, ale również wiele innych podmiotów. Skąd pomysł aby utworzyć obiekt samego hotelu? Od 1961 r. mieści się tutaj Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Lublinie, a tylko część budynku zaadaptowana jest na hotel. Funkcjonuje tu m.in. kultowe Kino Bajka (od 1991 r. wcześniej Kino Dom Nauczyciela lata 70 XX w. do 1988) ,Wydawnictywo Werset i restauracja MOJO, a sam budynek budynek został wpisany na Listę Dóbr Kultury Współczesnej Lublina. Czesław Gawdzik, projektant postawionego w 1961 r. Domu Nauczyciela na rogu ul. Akademickiej i Radziszewskiego.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2025-09-13 10:26:05 (9 miesięcy temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o korektę wszystkich zdjęć w obiekcie, to Dzielnica Wieniawa.
2025-07-22 22:25:18 (11 miesięcy temu)
Nemezis
 
+3 głosów:3
Proszę ADM o przeniesienie zdjęć Waldemara S do wnętrz obiektu.
2026-05-11 17:21:53 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
do Nemezis: Przeniesione.
2026-05-11 17:26:07 (miesiąc temu)
Nemezis
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Dziękuję.
2026-05-11 17:32:22 (miesiąc temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o korektę wszystkich zdjęć w obiekcie, to Dzielnica Wieniawa.
2025-07-22 22:20:43 (11 miesięcy temu)
do Nemezis: Skorygowane.
2025-07-22 22:56:51 (11 miesięcy temu)
Nemezis
 
do da signa: Dziękuję.
2025-07-22 22:57:02 (11 miesięcy temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
Nie kopiuj cudzych opisów bez namysłu "Ukształtowanie terenu ze strumieniem wodnym i bogactwo ekspozycji w Dziale Roślin Górskich tworzą jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Ogrodzie. Jest to miejsce naprawdę niezwykłe i w sezonie chętnie zwiedzane przez turystów." .... i nie wytykaj innym kopiowania ... bo sama to robisz...
2024-08-02 23:28:17 (rok temu)
max
 
+2 głosów:2
Coś ostatnio limitu nie wykorzystujesz?
2024-12-15 20:59:40 (rok temu)
Nemezis
 
+4 głosów:4
do max: Czy wszyscy tutaj na FP wykorzystują swój limit?
2024-12-15 21:01:27 (rok temu)
max
 
do Nemezis: Ja na przykład nie. Ale nie o to pytałem.
2024-12-15 21:04:13 (rok temu)
max
 
+2 głosów:2
do max: A ten plusik to od "opiekuna"?
2024-12-15 21:16:19 (rok temu)
max
 
+2 głosów:2
do max: Też ostatnio jakiś nierozmowny ...
2024-12-15 21:17:13 (rok temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do max: Przed nami święta, Nowy Rok, podaruj sobie te uwagi. Widzę że prowokowanie zaczyna się z Twojej strony. Odezwę się po Nowym roku z nowymi wiadomościami. Jeżeli chodzi o + to możesz sprawdzić , sam stwierdziłeś tu na forum że umiesz zrobić wszystko na tym portalu.
2024-12-15 21:23:47 (rok temu)
max
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Piotruś, wyluzuj. Ja z troską a ty z zębami ...
2024-12-15 21:25:16 (rok temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do max: Podaruj sobie te uwagi, i troskę o mnie, zajmijmy się świętami, nowym rokiem. i fp.
2024-12-15 21:31:44 (rok temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o dopisanie ul. Willowej do obiektu Ogrodu Botanicznego, zdjęcie obrazuje główne wejście właśnie z tej ulicy.
2025-05-25 17:00:18 (rok temu)
ZPKSoft
 
do Nemezis: Dopisane.
2025-05-25 17:51:16 (rok temu)
Nemezis
 
do ZPKSoft: Dziękuję.
2025-05-25 17:53:24 (rok temu)
ZPKSoft
 
Literówka w nazwie obiektu.
2025-09-13 11:24:48 (9 miesięcy temu)
Nemezis
 
do ZPKSoft: Dziękuję, odniesie się ktoś z ADM do mojej uwagi dotyczącej nazwy tego obiektu?
2025-09-13 11:30:17 (9 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
do Nemezis: Zmienione.
2025-09-13 14:05:48 (9 miesięcy temu)
Nemezis
 
do ZPKSoft: Dziękuję.
2025-09-13 14:11:58 (9 miesięcy temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-09-21 16:58:47 (9 miesięcy temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-10-03 19:08:31 (8 miesięcy temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: uwagę wnieś do Dyrekcji Ogrodu Botanicznego i całej grupy opracowującej opis, nie do mnie. Nie zwracaj mi już więcej uwagi w tej kwestii.
2025-10-03 19:32:02 (8 miesięcy temu)
yani
 
+3 głosów:3
do Nemezis:
A po co ta arogancja? Znowu się tryb Waldemara włączył?
2025-10-03 19:39:51 (8 miesięcy temu)
vetinari
 
+6 głosów:6
do Nemezis: Wiesz co, mam dziśaj dobry humor...więc będzie bardzo delikatny.....A więc tak, ogrod botaniczny się zna na kwiatach i pobierania pieniedzy z budźetu UE na podobne cacka. Ja się zaś troche znam na armatach i broni palnej, Znam ludzi którzy takie armaty odlewają na podstawie planów i rysunków tej doby. I dodam jeścze jedno, staramy się tutaj diskusiamy zprostować błędy podawane w NACu, wikipedii albo aukciach internetowych. Ale waźne jest wciskanie kytu z tablic informacyjnych które stwarzal ogrodnik i nie fachowiec. Ja podalem źródlo fachowca który się tym zajmuje jako zawodowiec...niewyssal sobie te informacjie z palca...nu co, ponownie się pokazalo źe Lublin jest raczej nietykalny i grozi tam zawsze wdepniecie w..............pozdrawiam
2025-10-03 20:16:53 (8 miesięcy temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do yani: Ty jesteś obrońcą z urzędu ?
2025-10-03 19:45:51 (8 miesięcy temu)
yani
 
+5 głosów:5
do piotr brzezina :
Uderz w stół, a odezwie się samozwańczy obrońca wszelkich warchołów...
2025-10-03 22:23:37 (8 miesięcy temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do yani: Innej odpowiedzi się po tobie, nie spodziewałem. Szkoda że veti usunął swoje komentarze.
2025-10-04 07:06:44 (8 miesięcy temu)
vetinari
 
+6 głosów:6
do piotr brzezina : Czemu szkoda, podalem tylko dane na temat tej armaty, ale eliza zdecydowala źe ogrodnicy ogrodu botanicznego wiedzą na ten temat więcej. I chocaź prubowalem jej wytlumaczycz źe na fotopolsce wlaśnie za pomocą diskusii wlaśnie poprawiamy podobne błędy w opisach NACu albo wikipedii. Niewrato się wogóle wtrącać w Lublin, no moźe jak uźyje jakiegoś mocnego trunku...i na to mi szkoda mojich zapasów śliwowicy i Rumu. Eliza wymaga poprawianie tylko błęndów innych, bo ona sama ich przecieź nierobi....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2025-10-06 16:11:43 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
23 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Ulica Akademicka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet