| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Lubartowska
1
1
3
4d
5
6
8
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
24a
24b
24C
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
36
37
38
Więcej (39)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Lubartowska

Dawniej: Nowa, Stalingradzka
Ulica Lubartowska w Lublinie – jedna z dużych arterii komunikacyjnych Lublina, w dzielnicach Śródmieście (konkretnie Lemszczyzna) i Stare Miasto, ciągnąca się od Placu Łokietka do Alei Spółdzielczości Pracy (skrzyżowanie z Unicką i Obywatelską). Nazwa ulicy pochodzi od drogi wylotowej na Lubartów. Na odcinku od ulicy Bajkowskiego do Al. Solidarności ulica jest jednokierunkowa. W oba kierunki mogą jeździć tylko trolejbusy.
Dawniej ulica na krótkim odcinku od placu Łokietka do Kowalskiej miała nazwę "Rady Delegatów", a przed II wojną światową, odcinek ten nosił nazwę ulicy "Nowej". Na pozostałej długości funkcjonowała nazwa "Lubartowska".
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234567891011następna
Nemezis
 
Nie sądzę i nie mam pewności, żeby to była kamienica nr 38, brakuje piętra i zdobień elewacji. Proszę ADM o weryfikację obiektu.
2024-07-20 09:43:11 (rok temu)
Nemezis
 
To jest Dzielnica Śródmieście, nie Stare Miasto.
2026-06-24 19:13:53 (3 dni temu)
fantom
 
+1 głosów:1
2024-07-20 10:38:55 (rok temu)
Nemezis
 
do fantom: Dziękuję za pomoc.
2024-07-20 13:19:05 (rok temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Proszę ADM o korektę, nie ma już w budynku przychodni, to nie Dzielnica Stare Miasto tylko Śródmieście.
2026-06-01 21:27:59 (26 dni temu)
do Nemezis: Załatwione
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2026-06-01 21:44:21 (26 dni temu)
Nemezis
 
do Eugeniusz S.: Dziękuję.
2026-06-01 21:45:56 (26 dni temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Proszę ADM o korektę dzielnicy, to Śródmieście.
2026-06-01 21:48:35 (26 dni temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Fotopiesek ☺
2020-01-27 11:25:26 (6 lat temu)
Nemezis
 
Proszę o dopisanie daty powstania ok. 1880 r. zabytek A/1061/1-3 z 02.04.1992
2025-08-17 18:54:56 (10 miesięcy temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu To oficyna zabytkowej kamienicy Lubartowska 14 (z bałaganem adresowym - tabliczka na budynku)
2025-08-17 19:02:38 (10 miesięcy temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Proszę ADM o korektę, to Dzielnica Śródmieście.
2026-04-15 19:44:47 (2 miesiące temu)
do Nemezis: A Ty nie masz takich najprostszych uprawnień ?
2026-04-15 19:47:51 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: A nie mam.
2026-04-15 19:48:59 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: Takie poprawki robią ADM,
2026-04-15 19:49:33 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Nie, takie poprawki to popierdółki i robi je każdy uczestnik FP.
2026-04-15 19:57:57 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: Tylko, że takie ''popierdółki" nie są w mojej kompetencji.
2026-04-15 20:04:27 (2 miesiące temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Są. Teraz tylko zabić "lenia" :)
2026-04-15 20:06:40 (2 miesiące temu)
maj
 
+6 głosów:6
do Nemezis: Czy ty zawsze musisz być taka opryskliwa. Ja to bym Ci dał bana na miesiąc co byś się trochę opanowala
2026-04-15 20:12:46 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: Mam rozumieć, że już mam tą opcję?
2026-04-15 20:20:17 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: Nie wiem czumu ma służyć to info, skoro chcę poprawić napotkane treści i nic dalej nie mogę zrobić, to jakiś żart?
2026-04-16 19:26:59 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+3 głosów:3
do maj: Kiedyś pisałam już o tym, że jestem normalna i odpisuję normalnie bez opryskliwości, ale widzę, że nie do wszystkich to dociera i szukają niepotrzebnych wrażeń co źle wpływa na wszystko. Desperado zakończył temat i ten komentarz już jest zbyteczny, po co prowokacja, która nic nie wnosi?
2026-04-15 20:19:21 (2 miesiące temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do maj: Bez przesady znowu, też mnie czasem Eliza z lekka wnerwia, ale w tym przypadku nie widzę żadnej opryskliwości - zwykła prośba "Proszę ADM o korektę, to Dzielnica Śródmieście".
2026-04-16 06:50:25 (2 miesiące temu)
maj
 
+1 głosów:1
do 4elza: To nie było do pierwszego komentarza
2026-04-16 19:58:07 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Dopisalem teź do konkretnego muralu...
2026-04-16 20:04:31 (2 miesiące temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do vetinari: Jako autor zdjęcia dziękuję!
2026-04-16 20:24:08 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do mamik: Drobiazg, tylko przechodzilem naokolo i zauwaźylem źe na innych zdjięciach jest ten mural dopisany do konkretnego obiektu stworzonego przez Elize...no to dopisalem....☺☺☺
2026-04-16 20:30:42 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
To jest Lodownia, a nie prawdopodobnie dawna kostnica, powstała w 1886r. przy okazji wznoszenia budynku szpitala. Pełniła funkcję lodowni do przechowywania zapasów żywności.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-11-18 19:11:21 (rok temu)
Nemezis
 
Skoro potrafiłeś przenieść zdjęcie, to popraw proszę nazwę głównego obiektu.
2024-11-18 19:57:41 (rok temu)
mamik
 
+2 głosów:2
A kto to przypisał do składów i hurtowni? To zapuszczony, rozpadający się, nieużywany budynek a nie żadna hurtownia.
2024-11-18 22:29:10 (rok temu)
Nemezis
 
To jest Dzielnica Śródmieście.
2026-06-24 18:35:18 (3 dni temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
To nie jest poprawna nazwa szpitala, już rok wcześniej od dodania zdjęć, szpital podlegał pod Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ w Lublinie, Proszę ADM o poprawę.
2024-11-18 19:08:50 (rok temu)
Nemezis
 
To jest Dzielnica Śródmieście.
2026-06-24 18:35:49 (3 dni temu)
jasiekjanow
 
+5 głosów:5
Lublin, skrzyżowanie Lubartowskiej i Kowalskiej
2026-03-17 20:54:37 (3 miesiące temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do jasiekjanow: Dzięki, poprawiłem.
2026-03-17 21:43:40 (3 miesiące temu)
Nemezis
 
+4 głosów:4
.....coś :) biegnie do dziury pod drzwiami......było ich ze 30 :) ...biegły pojedynczo..... Potem kobieta wychodziła z psem na spacer i odpowiedziała mi, że dla lokatorów nie są groźne i współżyją już tak ok. 10 lat.
2026-04-15 21:21:37 (2 miesiące temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Nemezis: Na katowickim Zawodziu przy ulicy (nomen omen) Braci Stawowych stał kiedyś familok z zalanymi piwnicami. Lokatorzy wśród licznych niedogodności wymieniali żaby które z piwnicy wychodzą na klatkę schodową i stwarzają niebezpieczeństwo - pośliznąć się można...
2026-04-16 03:58:07 (2 miesiące temu)
106 Dyskusji (ostatnia 3 dni temu)
Ulica Lubartowska - obiekty i wydarzenia
15 16
56
57
85
następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet