| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat lwówecki
OBIEKTY - Łupki
Obiekty w okolicy
Łupki 10
46
m
Łupki
Łupki 7
48
m
Łupki
Łupki 11
74
m
Łupki
Łupki 12
110
m
Łupki
Łupki 4
143
m
Łupki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Łupki 9

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+4 głosów:4
Ciagle oczekuje, i chyba nie tylko ja, co widzialeś wtedy przez swój wizier :-)
2017-06-17 07:58:40 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Dobrze że się nie skończyło awanturą...
2017-06-18 12:20:12 (9 lat temu)
do vetinari: Jeszcze trochę cierpliwości :)
2017-06-17 12:19:56 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Myśle, źe jak wlaścziciel tego domu widzial tyle ludzi s aparatmi kolo jego dom..no minimalnie byl zadowolony :-)
2017-06-18 16:37:27 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
do vetinari: Oj nie zawsze , nie zawsze, wszyscy Fotopolanie dobrze to wiedzą, przy innym zdjęciu opiszę jaką miałem reakcję wlasciciela na próbę sfotografowania domu po remoncie...
2017-06-18 16:39:55 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: No wlaśnie, tam byleś napewno sam, tutaj ja bym sie nieodwaźyl zrobicz cokolwiek widzac tyle ludzi krecocych sie kolo mojego domu....Zreśta, z Marka aź swiecilo pasija :-).
2017-06-18 16:42:41 (9 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
FotoMisiek - stróż :)))
2017-06-19 17:53:52 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+3 głosów:3
Ale extra kadr- oko do nie tylko do detalu,ale i specyficznych klimatów- ten misiek to jest właśnie to!
2017-06-18 20:32:36 (9 lat temu)
Stenek
 
+3 głosów:3
Nikt tego nie rzecze, więc ja rzeknę: - FotoMisiek !!!
2017-06-19 17:51:55 (9 lat temu)
do Dariusz Łukasik:
To jest ta pasja...Czekalem na te zdjiecia :-)
2017-06-19 07:23:15 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do vetinari: Przypuszczam że nawet jakby ktoś Marka "nakrył" za wtargnięcie na już teren prywatny, z uśmiechem przyjął by fakt fotografowania tego sympatycznego miśka...
2017-06-19 07:35:08 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Byłam pewna, że będzie foto z misiem w Twoim wykonaniu ;-)
2017-06-18 20:05:52 (9 lat temu)
jelonek
 
+1 głosów:1
Genialna kompozycja. Super !
2017-06-23 14:41:39 (9 lat temu)
Marek W
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Miś z okienkiem :)
2017-06-18 20:09:51 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet